سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خدمات اپیلاسیون در سعادت آباد

بهترین مرکز سولار در شرق تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
خدمات هاشور افسانه آتش‌خویی

ارائه کلیه خدمات هاشور خدمات میکروبلیدینگ خدمات هاشور در کرج

کد آگهی
259142
ستاره آگهی
1
کد آگهی
259142
#
1
ستاره آگهی
بهترین خدمات هاشور در کرج

خدمات هاشور افسانه آتش‌خویی

هاشور روشی است که برای پر پشت نشان دادن و ترمیم کم مویی ابرو کاربرد دارد. هاشور ابرو به وسیله‌ دستگاه‌های مخصوصی انجام می‌شود که هر تار مویی را به‌صورت نازک روی پوست رسم می‌کند و باعث می‌شود ابرو ضخیم‌تر به‌نظر برسد. از طرفی از آن‌جایی که در هاشور ابرو باید از مواد شیمیایی استفاده کرد؛ به تخصص و مهارت نیاز دارد و باید توسط آرایشگر با تجربه انجام شود. 

مرکز تخصصی هاشور افسون از سال 1381 در زمینه هاشور ابرو فعالیت می‌کند. هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن، طراحی ابرو، قرینه‌سازی ابرو، ترمیم هاشور ابرو، تغییر رنگ ابرو و پاک کردن هاشور، از جمله خدمات این مرکز تخصصی به‌شمار می‌روند. همچنین مرکز تخصصی هاشور ابرو افسون میکروبلدینگ ابرو را نیز انجام می‌دهد. ضمنا از ویژگی‌های این مرکز هاشور میتوان به استفاده از لوازم و سایل بهداشتی اشاره کرد.

بهترین خدمات هاشور در کرج بهترین خدمات میکروبلیدینگ در کرج بهترین خدمات میکروپیگمنتیشن در کرج خدمات هاشور در کرج خدمات میکروبلیدینگ بهترین خدمات میکروبلیدینگ بهترین خدمات میکروپیگمنتیشن خدمات میکروبلیدینگ خدمات میکروپیگمنتیشن بهترین خدمات هاشور خدمات کاشت مژه در کرج خدمات مژه در کرج خدمات کاشت مژه خدمات مژه خدمات اکستنشن مژه در کرج اکستنشن مژه در کرج خدمات اکستنشن مژه اکستنشن مژه بهترین خدمات هاشور در کرج کلینیک زیبایی و آراستگی در کرج کلینیک زیبایی و آراستگی محدوده کرج بهترین خدمات هاشور محدوده کرج بهترین خدمات هاشور عالی ترین خدمات هاشور در کرج عالی ترین خدمات هاشور محدوده کرج ارائه جدیدترین خدمات هاشور و میکروبلیدینگ ارائه جدیدترین خدمات هاشور و میکروبلیدینگ در کرج ارائه جدیدترین خدمات هاشور و میکروبلیدینگ محدوده کرج ارائه خدمات هاشور در کرج ارائه خدمات هاشور محدوده کرج ارائه جدیدترین خدمات میکروبلیدینگ ارائه کلیه خدمات هاشور و میکروبلیدینگ ارائه کلیه خدمات هاشور و میکروبلیدینگ در کرج ارائه کلیه خدمات هاشور و میکروبلیدینگ محدوده کرج

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

افسانه آتش خویی

وب سایت

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259142
پیشنهاد ایرانگان