سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

جایگاه کالای بازرگانی

ترخیص کالا از کلیه گمرکات

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
19067
#
1
ستاره آگهی
ترخیص تخصصی کالای پزشکی

بازرگانی و ترخیص کالای نوروزی

معمولا افراد برای مبادله کالا با کشورهای مختلف ملزم به رعایت اصول واردات و صادرات هستند. از طرفی انجام امور گمرکی نیز برای ترخیص کالا امری لازم و ضروریست. ترخیص کالا به عملیات خروج کالا از گمرکات، توسط صاحب یا نماینده آن گفته می‌شود. آشنایی با نحوه تنظیم اسناد گمرکی، پرداخت هزینه و تحویل کالا می‌تواند موجب تسریع در زمان امور گمرکی و جلوگیری از پرداخت هزینه اضافی شود. امروزه شرکت‌های بازرگانی و ترخیص کالا با اشراف کامل به امور اجرایی و ثبتی می‌توانند فرآیند ترخیص کالا را با اطمینان در کمترین زمان انجام دهند. گروه بازرگانی نوروزی با سا‌ل‌ها سابقه، در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا ‌فعالیت ‌می‌کند. ترخیص تخصصی کالا‌های پزشکی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، دارویی، آرایشی و بهداشتی؛ مواد اولیه، کالای صنعتی، ورزشی و لوازم خانگی، از جمله خدمات گروه بازر‌گانی نوروزی می‌باشند. همچنین انجام کلیه امور اداری و اجرایی ثبت سفارش تا اخذ مجوز بازرگانی، کسب مجوز برای سفارشات با کارت بازرگانی شرکت، دریافت گواهی بازرسی و استاندارد، حل اختلافات گمرکی و شرکت در جلسات مربوطه، انجام امور بانکی از قبیل برات وصولی و اعتبار اسنادی از دیگر خدمات این بازرگانی به‌شمار می‌روند. ضمنا استعلام تعرفه کالاهای جدید الورود به‌منظور جلوگیری از اتلاف وقت در تشریفات گمرکی، استفاده از سوابق قبلی به‌منظور تسریع در امور گمرکی، ترانزیت و حمل کالای ترخیص شده از گمرک به محل انبار با بارنامه معتبر از دیگر خدمات گروه بازرگانی نوروزی محسوب می‌شوند.

ترخیص انواع کالای پزشکی ترخیص تخصصی کالای پزشکی ترخیص کالای پزشکی ترخیص انواع کالای پزشکی ترخیص کالای بیمارستانی ترخیص تخصصی کالای بیمارستانی ترخیص محصولات پزشکی ترخیص تخصصی محصولات پزشکی ترخیص کالای آزمایشگاهی ترخیص تخصصی کالای آزمایشگاهی اولین مرکز تخصصی ترخیص کالای پزشکی ترخیص کالای بیمارستانی ترخیص کالای آزمایشگاهی و دارویی مشاوره امور بازرگانی و گمرکی بصورت تخصصی در زمینه کالاهای پزشکی بیمارستانی، صنعتی، مواد اولیه و آزمایشگاهی، خودرو انجام کلیه امور اداری و اجرایی ثبت سفارش تا اخذ مجوز بازرگانی اخذ مجوزات لارم به منظور سفارش با کارت بازرگانی معتبر شرکت ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی شما بصورت کاملاً تخصصی حل اختلافات گمرکی و شرکت در جلسات مربوط انجام امور بانکی از قبیل برات وصولی و اعتبار اسنادی استعلام تعرفه کالاهای جدید الورود به منظور جلوگیری از اتلاف وقت در تشریفات گمرکی استفاده از سوابق قبلی به منظور تسریع در تشریفات گمرکی حمل و ترانزیت و انجام امور اداری مربوط از گمرک مرزی به گمرک تهران و شهرستان ها حمل کالای ترخیص شده از گمرک به محل انبار شما با بارنامه معتبر معرفی انبار و شرکت حمل و نقل داخلی و بین المللی معتبر اخذ گواهی بازرسی و استاندارد برای اطلاعات بیشتر به لینک آگهی مراجعه شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نوروزی

موبایل

وب سایت

تلگرام

NTGcustom

پست الکترونیک

norouzigroup@gmail.com
تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 27 اسفند 1397www.irangan.com/19067
پیشنهاد ایرانگان