سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

پرتو درمانی مرکز تهران

متخصص ایمپلنت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
دکتر شهریار شهریاری

پزشک قلب و عروق آکوکاردیوگرافی تست ورزش

کد آگهی
257650
ستاره آگهی
2
کد آگهی
257650
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
مجرب ترین پزشک قلب و عروق

دکتر شهریار شهریاری

از آن‌جایی که قلب وظیفه رساندن خون به تمام اعضای بدن را دارد و همواره در حال فعالیت است؛ بیماری‌های قلبی و عروقی بیش از هر بیماری دیگری، می‌توانند جان انسان را به‌خطر بیاندازند. قلب ممکن است به‌علل مختلفی دچار بیماری شود که از علائم شناخته شده آن، احساس ناراحتی در قفسه سینه، خستگی زودرس، ضعف، تپش قلب و عرق سرد به‌شمار می‌روند. متخصص قلب و عروق پزشکی است که به بررسی، شناخت و معالجه بیماری‌های قلب و عروق می‌پردازد. 

کلینیک دکتر شهریار شهریاری متخصص، جراح و عضو انجمن قلب و عروق آمریکا، در زمینه درمان انواع بیماری قلب و عروق فعالیت می‌کند. تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، آنژیوپلاستی و فشار خون جهت جراحی عروق قلب، بای‌پس قلبی یا CABG، هولتر مانیتورینگ 24 ساعته فشار خون و نوار قلب از خدمات این کلینیک به‌شمار می‌آیند. همچنین کلینیک دکتر شهریار شهریاری با بیمه‌های تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح؛ بیمه‌های خصوصی، نظیر بیمه طلایی و فرهنگیان و بیمه کلیه بانک‌ها طرف قرارداد می‌باشد.

بهترین متخصص قلب و عروق در تهران بهترین متخصص قلب و عروق محدوده دولت بهترین متخصص قلب و عروق محدوده نارمک مجرب ترین پزشک قلب و عروق دکتر شهریار شهریاری متخصص قلب و عروق نظام پزشکی 27069 مجرب ترین پزشک قلب و عروق در تهران بهترین متخصص قلب و عروق محدوده نارمک تهران عضو انجمن قلب و عروق از آمریکا هولترینگ 24 ساعته فشار خون و نوار قلب آکوکاردیوگرافی تست ورزش آنژیو پلاسمی و فشار جهت جراحی عروق قلب C.A.B.C طرف قرارداد با تامین اجتماعی، خدمات درمانی نیروهای مسلح، بانک ها و بیمه های خصوصی، بیمه طلایی فرهنگیان با تعیین وقت قبلی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 15 اسفند 1399www.irangan.com/257650
پیشنهاد ایرانگان
1