سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال به دوستان لینک
مهد کودک هوشمند
 • استان
  • تهران

   مهد کودک هوشمند

   مهد کودک هوشمند به مکان آموزشی گفته می‌شود که در آن با بهره‌گیری از ابزارهای پیشرفته به کودکان آموزش می‌دهند. مهد کودک به‌طور کلی محلی است که کودکان در آن مهارت‌ها و مفاهیم اولیه زندگی را در کنار هم‌سن و سالان‌ خود می‌آموزند. امروزه با توجه به پیشرفت تجهیزات آموزشی، مهد کودک‌ها به‌جای به‌کارگیری از روش‌های سنتی و قدیمی برای آموزش کودکان ابزارهای هوشمند و جدید را به‌کار می‌برند. مهد کودک‌های هوشمند ضمن اخذ مجوز رسمی، باید از امکانات و تجهیزات کافی و مربیان آشنا با ابزارهای دیجیتال برخوردار باشند. آموزش کودکان در مهد کودک هوشمند مزایایی به دنبال دارد؛ کودکان در این مهد کودک‌ها می‌آموزند تا چگونه با ابزارهای دیجیتال کار کنند. در واقع وجود ابزارهای دیجیتال باعث می‌شود تا مربیان مانند گذشته، وقت و انرژی زیادی  برای تهیه امکانات آموزشی اختصاص ندهند و بیشتر روی نحوه آموزش و یادگیری کودکان تمرکز کنند تا آن‌ها زمانی که در مهد کودک هوشمند حضور دارند مطالب و مفاهیم بیشتری را بیاموزند. یکی دیگر از فواید مهد کودک‌ هوشمند؛ امکان مشاهده آنلاین کارها و فعالیت‌های کودکان توسط والدین آن‌هاست تا بتوانند میزان رشد و پیشرفت کودکان خود را بررسی کنند. 
    

   استفاده از برد الکترونیک در مهد کودک هوشمند

   برد الکترونیک یا هوشمند وسیله‌ای کمک آموزشی است که جایگزین مناسبی برای تخته‌های وایت برد محسوب می‌شود. برد الکترونیک قابلیت نشان دادن اجسام و ترسیم اشکال را داشته و همین‌طور مطالب را به‌طور پویا و زنده نمایش می‌دهد. برد الکترونیک دارای دو بخش سخت افزار و نرم افزار است که سخت افزار آن شامل قطعات الکترونیکی و سنسورهای لمسی می‌باشد و قسمت نرم‌افزاری آن از برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های کاربردی تشکیل می‌شود. برد الکترونیک مزایای زیادی به‌همراه دارد؛ طوری‌که مربیان به‌وسیله آن می‌توانند سبک جدیدی از آموزش را تجربه کرده و علاقه و اشتیاق کودکان را افزایش دهند. برد الکترونیک به کودکان این امکان را می‌دهد تا بتوانند روی آن نقاشی کنند. مربیان با به‌کارگیری قابلیت پخش فیلم و ویدیو در برد الکترونیک، مطالب را سریع‌تر و آسان‌تر به کودکان آموزش می‌دهند.
    

   افزایش انگیزه کودکان در مهد کودک‌ هوشمند

   علاقه کودکان نسبت به مهد کودک رابطه مستقیمی با توانایی یادگیری آن‌ها دارد و از آن‌جایی که کودکان در مهد کودک‌ هوشمند با محیط و ابزارهای جدیدی سروکار دارند؛ انگیزه آن‌ها برای آموختن مطالب و نحوه کارکرد با این ابزارها افزایش می‌یابد.

    

   عملکرد آسان در مهد کودک‌ هوشمند

   بعضی از کودکان نمی‌توانند با سبک آموزشی مهد کودک‌‌های معمولی ارتباط برقرار کنند؛ چرا که روش‌های آموزشی در مهد کودک‌های غیر هوشمند گاها یکنواخت است و میزان یادگیری بعضی از کودکان با این روش‌ها کاهش می‎‌یابد. از طرفی ابزارهای هوشمند مانند برد الکترونیک کارکرد ساده‌ای دارند و تمام کودکان در مهد کودک‌های هوشمند می‌توانند از آن‌ها استفاده کرده و دچار ترس و اضطراب نشوند.

    

   بهینه‌سازی سیستم آموزشی قدیمی در مهد کودک‌‌های هوشمند

   بسیاری از والدین ممکن است گمان‌ کنند که در مهد کودک‌های هوشمند سیستم و روش‌های آموزشی قدیمی کاربردی ندارند؛ در حالی که آموزش بعضی از مطالب مانند کاردستی با روش‌های سابق انجام می‌گیرد. هر چند مهد کودک‌های هوشمند بیشتر از وسایل دیجیتال برای آموزش کودکان استفاده می‌کنند؛ اما بسیاری از سبک‌های قدیمی آموزش را به‌صورت بهینه‌سازی شده به‌کار می‌برند. در مهد کودک‌های هوشمند مربیان تلاش می‌کنند تا روش‌های معمولی را با ابزارهای دیجیتال ترکیب کنند.

    

   معایب مهد کودک‌ هوشمند

   هر چند مهد کودک‌های هوشمند مزایای زیادی دارند؛ اما از معایبی نیز برخوردارند. به دلیل استفاده از ابزارهای الکترونیکی در مهد کودک‌های هوشمند، به تدریج از فعالیت کودکان کم شده و آن‌ها به تنبلی و بی‌تحرکی مبتلا می‌شوند. بی‌تحرکی و عدم جنب و جوش برای سلامتی کودکان خطرات زیادی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به چاقی، دیابت و افزایش قند خون اشاره کرد. به‌همین دلیل بهتر است مهد کودک‌های هوشمند در کنار سیستم آموزش الکترونیک، کلاس‌های ورزشی نیز برگزار کنند. از طرفی یکی دیگر از معایب این مهد کودک‌ها کاهش میزان خلاقیت کودکان است؛ چرا که کودکان به‌وسیله‎ی ابزارهای هوشمند بیشتر موارد را از قبل به صورت آماده در اختیار دارند و دیگر از قوه تخیل خود به‌صورت کامل برای آشنایی و انجام برنامه‌های آموزشی جدید استفاده نمی‌کنند. همچنین تحقیقات نشان داده به‌کارگیری بیش از حد از ابزارهای دیجیتال باعث کاهش عملکرد هورمون‌های خواب شده و در کودکان مشکلات کم‌خوابی و بی‌خوابی ایجاد می‌کند.  

   پیشنهاد ایرانگان