سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال به دوستان لینک
تالار پذیرایی
 • استان
  • تهران

   تالار پذیرایی

   تالار پذیرایی برای برگزاری جشن عروسی و دیگر مراسم‌ها طراحی شده است. عروسی مراسمی می‌باشد که طی آن، آغاز زندگی مشترک زوجین جشن گرفته می‌شود و  با توجه به نوع فرهنگ و آداب و رسوم هر قومی برگزار می‌گردد.  هر چند در گذشته بیشتر عروسی‌ها در خانه برگزار می‌شد، اما امروزه برای برپایی مراسم عروسی معمولا از خدمات تالارهای پذیرایی استفاده می‌شود. باغ تالار نیز نوعی تالار پذیرایی محسوب می‌شود؛ با این تفاوت که باغ تالارها برای برپایی جشن‌ها در فصل تابستان از  فضای باز بهره‌ می‌گیرند و در فصل زمستان از سقف‌های موقت استفاده می‌کنند؛ در حالی که در تالار پذیرایی مراسم  در محیطی که به‌صورت مسقف طراحی شده برگزار می‌گردد.

   نکاتی که باید هنگام انتخاب تالار پذیرایی رعایت شوند
   هنگام انجام تدارکات برای برپایی مراسم عروسی، زوج‌ها با چالش‌هایی مواجه‌اند که یکی از آن‌ها انتخاب تالار پذیرایی مناسب است. دسترسی تالار پذیرایی، هزینه، نمای بیرون و دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی، امکانات رفاهی، ظرفیت تالار پذیرایی، کیفیت غذا، نورپردازی  و سقف تالار از جمله مواردی هستند که باید در انتخاب تالار پذیرایی به آن‌ها توجه کرد.

   دسترسی به تالار پذیرایی
   دسترسی به تالار پذیرایی اهمیت زیادی دارد و بهتر است با محل زندگی مهمانان فاصله قابل قبولی داشته باشد تا رفت و آمد آسان شود.  از طرفی دور بودن محل زندگی عروس و داماد از تالار پذیرایی باعث خستگی و دیر رسیدن آن‌ها به تالار می‌شود.

   هزینه  تالار پذیرایی
   هزینه عاملی است که عروس و داماد با توجه به آن، تالار پذیرایی را انتخاب می‌کنند. بعضی از تالارهای پذیرایی از امکانات بالایی برخوردارند که تعرفه زیادی نیز دارند. تالار پذیرایی باید متناسب با بودجه زوجین انتخاب شود.

   نمای بیرون و دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی
   از آن‌جایی که در هنگام جشن عروسی خدمات عکاسی و فیلمبرداری انجام می‌شود بهتر است در زمان عروسی دکوراسیون و  زیبایی تالار را مد نظر قرار داد. در طراحی دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی باید از طرح‌های معماری و رنگ‌های روشن استفاده شود تا  فضای داخلی آن‌، طوری باشد که مهمانان را دلزده نکند.

   امکانات رفاهی 
    صندلی‌ راحتی، صندلی کودک، رختکن برای تعویض لباس، آسانسور و ارائه خدمات نظافتی  از مواردی هستند که جزء امکانات رفاهی تالار پذیرایی به‌شمار می‌روند. امکانات رفاهی همان‌طور که از نامش پیداست باعث آسودگی مهمانان و عروس و داماد می‌شوند.

   ظرفیت تالار پذیرایی
   ظرفیت تالار پذیرایی فاکتوری است که در انتخاب آن نقش تعیین‌‌ کننده‌ای دارد. برای انتخاب تالار پذیرایی باید قبلا لیستی از مهمانان تهیه شود تا ظرفیت تالار با تعداد مهمانان هماهنگ باشد.

   تست و کیفیت غذا
   بهتر است پس از انتخاب تالار پذیرایی و پیش از عقد قرارداد کیفیت غذا توسط عروس و داماد تست شود. غذای تالار پذیرایی باید با استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت نکات بهداشتی تهیه شود. 

   نورپردازی تالار پذیرایی
   نورپردازی تالار پذیرایی با توجه به نوع جشن و مراسم متفاوت اجرا می‌شود. نورپردازی در تالار پذیرایی و در بخش  میهمانان باید به‌صورت یکنواخت، اما در  استیج رقص و محل حضور ارکستر باید ترکیبی از چند رنگ باشد تا به فضا، زیبایی و هیجان ببخشد. 

   سقف تالار پذیرایی
   سقف تالار پذیرایی باید در ارتفاع مناسبی ساخته شود. سقف تالار پذیرایی کوتاه باعث دلگیر شدن فضای تالار و همین‌طور  عدم تهویه هوا می‌شود. 

   پارکینگ خودرو
   پارکینگ یکی از مهم‌ترین امکاناتی است که باید به آن توجه کرد. تالار پذیرایی یا باغ تالاری که جشن عروسی در آن برگزار می‌شود حتما باید پارکینگ داشته باشد؛ چرا که بیشتر مهمانان با خودروهای شخصی به عروسی می‌آیند.

   سیستم تهویه گرمایشی و سرمایشی 
   سیستم گرمایشی و سرمایشی نیز در گزینش تالار اهمیت دارد؛ چرا که در فصل سرما، به‌دلیل مساحت زیاد تالار، هوای محیط سرد شده و در تابستان هم به‌دلیل فعالیت و تحرک مهمانان هوا گرم می‌شود؛ که به‌کارگیری سیستم تهویه  مناسب باعث ایجاد تعادل هوا می‌شود.
   پیشنهاد ایرانگان