شاید جراحی پلاستیک بین چهره‌های معروف رواج زیادی داشته باشد، اما بعضی چهره‌ها هم هستند که تن به جراحی پلاستیک نداده‌اند و تصمیم گرفتند به طور طبیعی پیر شوند. البته تعداد این افراد زیاد نیست، اما چهره‌های بسیار معروفی را می‌توان بین آن‌ها یافت. 


جانی دپ

این بازیگر هیچ وقت در خصوص جراحی پلاستیک صحبت نکرده است، اما خط و خطوط روی صورتش نشان می‌دهد طرفدار آن نیست. البته او هنوز هم مردی جذاب است. 


کیت وینسلت

کیت وینسلت

کیت وینسلت قسم خورده هیچ وقت جراحی پلاستیک نداشته باشد. او می‌گوید «جراحی پلاستیک برخلاف عقاید من و شیوه‌ای است که والدینم من را تربیت کرده‌اند. علاوه بر این، من یک بازیگرم و نمی‌خواهم حالت صورتم در یک حالت خشک شود.»


جولین مور

جولین مور

جولین مور یکی دیگر از بازیگرانی است که صورت خود را به تیغ جراحی نمی‌سپارد. به گفته‌ی مور «با گذر زمان جراحی پلاستیک عادی می‌شود و فراموش خواهیم کرد صورت‌های طبیعی چگونه بودند. نمی‌دانم جراحی پلاستیک واقعا افراد را زیباتر می‌کند یا نه. به نظر من در بیشتر موارد صورت افراد شکلی می‌شود که انگار تغییری در آن داده‌اند و لزوما جوان نمی‌شوند.»


مریل استریپ

مریل استریپ

یکی از برندگان اسکار هم مخالف جراحی پلاستیک است. مریل استریپ می‌گوید «اگر کمی به جراحی پلاستیک و این‌که ممکن است چه اتفاقی برای‌تان بیوفتد فکر کنید، وحشت‌زده می‌شود.»


جولیا رابرتز

جولیا رابرتز

ستاره‌ی فیلم Eat، Pray، love برای سنش بسیار جوان است، اما جوانی او نتیجه‌ی سبک زندگی سالم است، نه جراحی پلاستیک. او می‌گوید «صورت هر کس داستانی دارد و این داستان، نباید داستان رفتن به مطب جراح پلاستیک باشد.»


برد پیت

برد پیت

برد پیت هم مثل جانی دپ یکی دیگر از بازیگران هالیوود است که تصمیم دارند به صورت طبیعی پیر شوند. چین و چروک و خط‌های زیر چشم‌های او، حتی چهره‌ی او را جذاب‌تر هم کرده‌ است. 


جودی فاستر

جودی فاستر

جودی فاستر از همیشه زیباتر است، اما او هم تسلیم وسوسه‌ی جراحی پلاستیک نشده‌است. او می‌گوید «من با کسانی که این کار را انجام می‌دهند مخالف نیستم. اما من نیازی به جراحی پلاستیک ندارم. من ترجیح می‌دهم مردم در موردم بگویند چه بینی بدی دارد، تا بگویند بینی‌اش را چقدر بد عمل کرده. ترجیح می‌دهم مردم در مورد خودم نظر بدهند تا در مورد کار جراح پلاستیکم.»


راسل کرو

راسل کرو

راسل کرو بازیگر فیلم‌هایی هم‌چون ذهن زیبا و گلادیاتور، ترجیح می‌دهد به جای مطب جراح پلاستیک، به محل تمرین گروه موسیقی‌اش برود و ساز بزند. 


ایوان مک گرگور

ایوان مک گرگور

ایوان مک گرگور، هم اکنون از همیشه جذاب‌تر است. او در فیلم‌هایی هم‌چون جنگ ستارگان نقش آفرینی کرده است. 


منبع : Heart