سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مزدا ملک

تعمیرگاه BMW ناصر

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
94578
#
7
ستاره آگهی
نصب و تعمیر گیربکس

تعمیرگاه ژاپنی و جنرال سرویس

گیربکس قطعه‌ای است که وظیفه انتقال نیروی حرکتی به چرخ‌ها خودرو را بر عهده دارد. گیربکس شامل دو نوع گیربکس معمولی و گیربکس اتوماتیک می‌باشد. گیربکس معمولی، دنده‌ای است که به وسیله دست جابه‌جا می‌شود؛ اما گیربکس اتوماتیک توسط سیستم عامل خودرو و با توجه به سرعت خودرو عمل می‌کند. سائیدگی و معیوب شدن دنده، شکستگی فنر دنده، عدم استفاده درست، هماهنگ نبودن زمان تعویض دنده، سرعت و رگلاژ نبودن کلاج از دلایل عمده خرابی گیر بکس به‌شمار می‌روند. 

تعمیرگاه ژاپنی و جنرال سرویس با سال‌ها سابقه، تعمیرات انواع گیربکس اتوماتیک و دستی را انجام می‌دهد. خودرو تویوتا، هیوندا، کیا، مزدا، ال 90، رانا، دنا، سمند، پژو، پرشیا و پراید، از جمله خودروهایی می‌باشند که این تعمیرگاه گیربکس آن‌ها را تعمیر و تعویض می‌کند. استفاده از اجناس اصل و اورجینال، ارائه مشاوره، قیمت مقرون‌به‎‌صرفه، گارانتی، ضمانت محصولات و تعویض گیربکس کهنه با نو از ویژگی‌های تعمیرگاه ژاپنی و جنرال سرویس می‌باشند.

تعمیرگاه ژاپنی و جنرال سرویس نصب و تعمیرگیربکس های اتوماتیک با ضمانت کتبی و حفظ گارانتی نصب و تعمیر گیربکس سمند و پژو نصب و تعمیر گیربکس زانتیا نصب و تعمیر گیربکس تیبا نصب و تعمیر گیربکس پژو نصب و تعمیر گیربکس پراید نصب و تعمیر گیربکس سمند فروش و تعمیر انواع گیربکس های تویوتا فروش و تعمیر انواع گیربکس های هیوندا فروش و تعمیر انواع گیربکس های کیا فروش و تعمیر انواع گیربکس های مزدا تعمیرگیربکس تویوتا تعمیرگیربکس هیوندا تعمیرگیربکس کیا تعمیرگیربکس مزدا معلولین و جانبازان عزیز نصب و تعمیرگیربکس های اتوماتیک با ضمانت کتبی و حفظ گارانتی فروش گیربکس های تویوتا و هیوندا فروش گیربکس های کیا و مزدا

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مسعود زمانی

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه8 - دماوند - ایستگاه پل - خیابان شهید اسماعیل افشاری - پلاک 120

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 30 خرداد 1398www.irangan.com/94578
پیشنهاد ایرانگان