سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مهد کودک محدوده یوسف آباد

بهترین مهد کودک در تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
94394
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
بهترین مهد کودک تهران

مهدکودک رویای رنگی

تربیت کودکان اساسی‌ترین وظیفه والدین محسوب می‌شود. اما بعضی از خانواده‌ها به‌دلیل وجود مشغله‌ی شغلی و عدم اطلاعات و دانش کافی نمی‌توانند، انجام کلیه اصول فرزندداری و تربیت کودکان را بر عهده بگیرند؛ بنابراین کودکان‌شان را به مراکز آموزشی ‌به‌نام مهدکودک می‌فرستند. 

مهدکودک و پیش‌دبستانی رویای رنگی با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش کودکان زیر 7 سال فعالیت می‌کند. زبان انگلیسی، کشاورزی، آشپزی، علوم، جغرافیا؛ کلاژ، آمادگی جسمانی، کاراته، ژیمناستیک، مهارت‌های دستی و زندگی از کلاس‌های آموزشی این مهدکودک و پیش‌دبستانی به‌شمار می‌آیند. برگزاری دوره‌های نخبه‌پروری، کارگاه‌های روانشناسی کودک و والدین برای بزرگسالان و ارائه مدرک جهانی قابل تعریف در 130 کشور دنیا از ویژگی‌های مهدکودک و پیش‌دبستانی رویای رنگی می‌باشند. همچنین از خدمات این مهدکودک و پیش‌دبستانی می‌توان به سرویس رفت و برگشت رایگان و سرو میان وعده‌های گرم در طول سال تحصیلی اشاره کرد.

مهد کودک و پیش دبستانی رویای رنگی مهد کودک محدوده سعادت آباد مهد کودک و پیش دبستانی رویای رنگی برگزاری دوره های خلاقیت برگزاری دوره عمومی تخصصی و فوق تخصصی اعطای مدرک جهانی قابل تعریف در 130 کشور جهان سنجش هوش و پرورش آن برگزاری دوره های نخبه پروری برگزاری کارگاه های روانشناسی کودک و والد برای بزرگسالان مجهز به کادر تخصصی روانشناسی پذیرش از 4 ماه تا پیش دبستانی از ساعت 6 صبح تا 6 بعدازظهر

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/94394
پیشنهاد ایرانگان