سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

جراحی ناهنجاری و زیبایی فک

فوق تخصص جراحی ترمیمی دست

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
7665
#
3
ستاره آگهی
مطب زنان و مامائی

دکتر نادره شایگان

تخصص زنان و زایمان یکی از شاخه‌های بالینی علم پزشکی است که به شناخت، پیشگیری، معالجه و پیگیری بیماری‌ها و مشکلات زنان و بیماری‌های مرتبط با آن می‌پردازند. همچنین این رشته با مراقبت‌ و بررسی دوران بارداری و زایمان نیز سروکار دارد. متخصص زنان و زایمان پزشکی است که پس از کسب مدرک عمومی دوره‌‌ی چهارساله دستیاری این رشته را گذرانده و بورد تخصصی آن را کسب کرده است. پزشک زنان و زایمان وظیفه نظارت بر سلامتی سیستم تولید مثل زنان، بارداری و زایمان را بر عهده دارد. دکتر نادره شایگان با سال‌ها سابقه در زمینه معالجه انواع بیماری‌های زنان فعالیت می‌کند. معالجه بیماری‌های دستگاه تناسلی، مشاوره ازدواج، درمان ناتوانی جنسی و نازائی، پیشگیری و درمان بیماری‌های آمیزشی و تعیین جنسیت جنین، از جمله خدمات ایشان محسوب می‌شوند. همچنین انجام جراحی زیبایی زنان، واکسیناسیون و ارائه مشاوره از دیگر خدمات دکتر نادره شایگان به‌شمار می‌روند.

مطب زنان و مامایی پیشگیری از بارداری ناخواسته تعیین جنسیت متخصص پیشگیری از بارداری ناخواسته متخصص در مشاوره قبل از ازدواج متخصص در مشاوره قبل از بارداری متخصص در مشاوره ازدواج متخصص در مشاوره بارداری متخصص تعیین جنسیت جنین جراحی ترمیمی مراقبت ویژه دوران بارداری مراقبت ویژه دوران یائسگی مطب زنان و مامائی تعیین جنسیت پیشگیری از بارداری ناخواسته جراحی ترمیم و زیبایی مشاوره ازدواج و ناتوانی های جسمی جراحی های زنان مشاوره قبل از ازدواج و بارداری مراقبت های ویژه دوران بارداری و یائسگی تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری درمان نازائی مشاوره واکسیناسیون، زگیل تناسلی بیماریهای آمیزشی تعیین جنسیت مطب زنان، مشاوره و بعد از ازدواج جراحی های ترمیمی زنان جراح و متخصص زنان و نازایی انجام سونوگرافی زنان و بارداری ساعت کاری رسالت : شنبه و سه شنبه صبح یکشنبه ها بعدازظهر ساعت کاری صادقیه : شنبه ها بعدازظهر

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نادره شایگان

تلفن رسالت

تلفن صادقیه

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه4 - رسالت - نرسیده به چهارراه مجیدیه - نبش کوچه طلوعی - پلاک 16 - طبقه اول - واحد 2

آدرس

تهران - تهران - منطقه5 - صادقیه - حدفاصل فلکه اول و دوم صادقیه - طبقه فوقانی داروخانه تقوا

تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 20 اسفند 1397www.irangan.com/7665
پیشنهاد ایرانگان