سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مطب زنان و مامائی

تغذیه و رژیم درمانی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
دکتر هادی بیک‌پور

جراحی دست جراحی ترمیم و میکروسکوپی اعصاب محیطی

کد آگهی
7290
ستاره آگهی
7
کد آگهی
7290
#
7
ستاره آگهی
فوق تخصص جراحی ترمیمی دست

دکتر هادی بیک‌پور

انسان به‌طور معمول نیمی از کارهای خود را به‌وسیله‌ دست انجام می‌دهد. دست یکی از اعضای اصلی بدن است که می‌تواند مانند اجزای دیگر دچار آسیب و بیماری شود. ناهنجاری مادرزادی، ورم دست ناشی از استرس و اضطراب، مشکلات ناخن، ضربه و شکستگی می‌تواند از دلایل ایجاد بیماری‌های دست باشند. جراحی ترمیمی دست رشته‌ای در علم پزشکی است که به درمان انواع درد و مشکلات دست می‌پردازد. 

دکتر هادی بیک‌پور متخصص و جراح ترمیمی دست، اعصاب محیطی دست و پا و جراح میکروسکوپی و جراحی فلاپ دست می‌باشد. این پزشک با سال‌ها تجربه در زمینه جراحی پیوند انگشتان دست و پای قطع شده، جراحی نواقص ناخن از بین رفته، جراحی بیماری‌های دست و پا، انتقال انگشتان پا به دست، انتقال عضلات تاندون به اعضای فلج، ترمیم آسیب ضایعات و سوختگی‌های اوژانسی دست و پا‌، عضلات و اعصاب محیطی، جراحی سوختگی‌ و چسبندگی‌های قدیمی و چسبندگی دست و پا، بررسی و درمان دردهای دست، شانه و گردن فعالیت می‌کند. همچنین بلند کردن استخوان‌های کوتاه شده دست و پا با دستگاه و کارگزاری مفصل مصنوعی در دست از دیگر خدمات درمانی دکتر هادی بیک‌پور می‌باشند.

جراحی ترمیمی دست و اعصاب محیطی دست و پا فلوشیپ جراحی ترمیمی میکروسکوپی دست و اعصاب محیطی جراح دست و فوق تخصص جراحی ترمیم و میکروسکوپی و اعصاب محیطی دکتر هادی بیک پور متخصص با سابقه درخشان در زمینه جراحی دست متخصص جراحی عمومی، فوق تخصص جراحی ترمیمی دست، جراحی اعصاب محیطی و جراحی میکروسکوپی و فلاپ می باشد. فعالیت هایی که دکتر هادی بیک پور انجام می دهد از قبیل ترمیم تمام آسیب ها و ضایعات و سوختگی های اورژانسی دست و پا در تاندون ها و عضلات و اعصاب ترمیم، جراحی سوختگی های قدیمی و چسبندگی های قدیمی و چسبندگی های دست و پا جراحی پیوند انگشتان دست و پا و اندام قطع شده بررسی و درمان دردهای دست و شانه و گردن جراحی اعصاب شبکه بازویی برای فلج نسبی یا کامل دست ها ترمیمی جراحی نقص های ناخن و بازسازی ناخن های از بین رفته جراحی بیماری های مادرزادی دست و پا جراحی انتقال انگشتان در دست یا انگشتان در پا جراحی های بسیار ظریف با میکروسکوپ برای اعصاب و عروق بسیار ظریف انتقال عضلات و تاندون ها برای عضو فلج بلند کردن استخوان های کوتاه شده در دست و پا با دستگاه و کارگذاری مفصل مصنوعی در دست

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

هادی بیک پور

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - سعادت آباد - پایین تر از میدان کاج - نبش خیابان 16 - پلاک 61 - ساختمان پزشکان کاج - طبقه سوم - واحد13

نظام پزشکی

32010
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/7290
پیشنهاد ایرانگان