سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بورس قطعات آسانسور

درب لولایی آسانسور

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
7047
#
7
ستاره آگهی
ساخت انواع بالابر

شرکت سماء صعود باختر

نقش بالابر در جابه‌جایی نفر و کالا بالابر دستگاه و ابزاری برای جابه‌جایی و انسان یا وسایل به ‌صورت عمودی است. بالابر‌ها از نظر ساختار، عملکرد و توان با یکدیگر تفاوت دارند و عواملی مانند ایمنی، محل کاربرد و ظرفیت بار نقش مهمی در سیستم بالابر دارد. از طرفی بالابر هیدرولیکی و بالابر وینچی از متداول‌ترین نوع بالابرهایی هستند که برای انتقال و جابه‌جایی نفر، کالا و خودرو با کاربرد صنعتی و خانگی تولید می‌شوند. معرفی اجمالی شرکت سما سعود باختر این شرکت از دهه 80 هجری شمسی، با بهره‌مندی از نیرو‌های باتجربه و تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت انواع بالابرهای وینچی و هیدرولیکی جهت استفاده در سازه‌های صنعتی، انبار، فروشگاهی و خانگی فعالیت می‌کند. محصولات شرکت سما سعود باختر انواع بالابرثابت هیدرولیکی با جک‌ تک مرحله‌ای و جک چند مرحله‌ای و بالابر وینچی موتور گیربکسی اعم از بالابر کالا، بالابر خودرو، آسانسورنفربر، آسانسورغذابر و انواع بالابر خانگی، فروشگاهی، صنعتی و انبار از جمله محصولات این شرکت به‌شمار می‌روند که با قابلیت تحمل وزن 200 کیلوگرم تا 5 تن تولید می‌شوند. ویژگی‌های شرکت سما سعود باختر مشاوره در انتخاب محصول، ارائه‌ لیست قیمت، دو سال گارانتی، پانزده سال خدمات پس از فروش، طراحی و ساخت بالابر طبق درخواست مشتری و اعزام تعمیرکار و نصاب جهت نصب و راه‌اندازی بالابر در تمام نقاط کشور از ویژگی‌های این فروشگاه محسوب می‌شوند.

ساخت انواع بالابر ساخت بالابر هیدرولیکی ساخت بالابر وینچی ساخت انواع بالابر ساخت بالابر ساخت انواع بالابر ساخت بالابر ساخت انواع بالابر هیدرولیکی ساخت انواع بالابر وینچی ساخت انواع بالابر ساخت بالابر طراحی بالابرهای وینچی طراحی بالابرهای هیدرولیکی طراحی و ساخت بالابر هیدرولیکی طراحی و ساخت بالابر وینچی نصب انواع بالابر نصب بالابرهای هیدرولیکی نصب بالابرهای وینچی ساخت بالابرهای فروشگاهی ساخت بالابرهای صنعتی ساخت بالابرهای خانگی طراحی و ساخت انواع بالابر طراحی و ساخت بالابرهای فروشگاهی طراحی و ساخت بالابرهای صنعتی طراحی و ساخت بالابرهای خانگی طراحی، ساخت، فروش و نصب انواع بالابر، نفربر، صنعتی، غذابر، کششی، هیدرولیک ( شماره ثبت 327730 ) بالابرسازی بالابرهای هیدرولیکی و وینچی نصب انواع بالابر و نفربر ساخت و نصب بالابر غذابر و نفربر طراحی و ساخت بالابرهای فروشگاهی طراحی و ساخت بالابرهای صنعتی طراحی و ساخت بالابرهای خانگی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حجت ضرغامی - سمیعی

تلفن

آدرس

تهران - چهاردانگه - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان 14.5 بهمن - پلاک 48

تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 20 اسفند 1397www.irangan.com/7047
پیشنهاد ایرانگان