سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مرکز فروش سرویس چینی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
6650
#
2
ستاره آگهی
ظروف مسی زنجان

فروشگاه مس حاج محرم هادی

شهر زنجان همواره در تولید محصولات فلزی فعالیت ویژه‌ای داشته است؛ طوری که ظروف مسی تولید شده در این شهر از محبوبیت بالایی برخوردارند و به دیگر شهرها نیز صادر می‌شوند. همچنین ظروف مسی یکی از با کیفیت‌ترین ظروف برای پخت غذا می‌باشند؛ چرا که هیچ ماده مضری در ساختار مس وجود ندارد و به‌همین دلیل باعث نشاط، رفع خستگی و افزایش طول عمر انسان می‌گردد. 

فروشگاه مس حاج محرم هادی در سال 1380 در زمینه عرضه انواع ظروف مسی شروع به‌کار کرد. انواع ظروف مسی اعم از دیزی، قابلمه چکشی، قابلمه لبه‌دار چکشی، سرویس قابلمه سه‌تایی، شیر جوش، کماجدان، تابه لبه‌دار و تابه طرح قدیم بخشی از محصولات این فروشگاه به‌شمار می‌رود. ضمنا فروشگاه حاج محرم هادی خرید کلیه ظروف مسی قدیمی و کهنه را نیز انجام می‌دهد.

ظروف مسی حاج محرم هادی تولید کننده ظروف مسی زنجان مس زنجان بیش ترین و با کیفیت ترین تولید روزانه محصول دیزی ( 3 سایز ) قابلمه چکشی ( 5 سایز ) قابلمه لبه دار جکشی ( 3 سایز ) قابلمه سرویس سه تایی ( ماشینی و چکشی ) شیرجوش ( 3 سایز ) کماج دان ( 4 سایز ) تابه بدون لبه ( 4 سایز ) تابه لبه دار ( 3 سایز ) تابه طرح قدیم ( 7 سایز ) فروش به صورت عمده و تک فروشی آشنایی بیشتر با ظروف : بهترین و بی ضررترین ظروف برای پخت غذا در رده اول ظروف سنگی ( سفالی ) می باشد. و هیچ مواد مضری در ساخت آن بکار برده نشده است، ولی ایراد بزرگ آن این است که غذا در آن دیر پخته می شود و در رده دوم ظروف مسی می باشد که موقع پخت غذا در این ظروف باعث آزاد شدن یون های مس در غذا شده و این یون ها در بدن شما فوق العاده احساس نشاط و ایجاد انرژی می کند و کسالت و خستگی در بدن را از بین می برد و باعث طول عمر بیشتر نیز می شود. بهترین غذاها که در این ظروف می توان پخت، غذاهای آبکی مانند خورشتها و... می باشد که یون بیشتری را جذب می نماید. بدن انسان روزانه به صدها یون مس نیار دارد، که با استفاده از این ظروف نیاز بدن رفع می شود. در بسیاری از کشورها پزشکان به کسانی که از درد مفاصل رنج می برند استفاده از ظروف مسی را به آنها پیشنهاد می کنند به درمان درد مفاصل آنها کمک کی کند. دقت داشته باشید این ظروف باید در داخل آنها قلع کاری ( سفید کاری ) شده باشد، در غیر اینصورت پخت غذا در آن مضر می باشد و باید قلع آن را تمدید کرد. پذیرش سفارش کالا با ارائه نمونه سفید کاری مجدد داخل ظروف ( تمدید قلع کاری ) خرید ضایعات مس پذیرش سفارش سرویس کامل ظروف شامل : لیوان، سینی، بشقاب، پیش دستی و... شهر زنجان یکی از معروفترین شهرهای تولید محصولات فلزی ایران می باشد که چاقوی آن در سراسر ایران سرآمد است. بعد از آن این شهر به تولید بهترین ظروف مسی معروف است که از قدیم هنرمندان زنجانی به ساخت ظروف مسی با دستان، چکش های خود به این ظروف حالت و زیبایی خاص می بخشند و سنت قدیم ایران و ایرانی را تا به امروز حفظ نموده اند و تا به امروز این هنر نسل به نسل ادامه یافته و حالا بیشترین تولید روزانه و بهترین و با کیفیت ارین محصول در کارخانه ظروف مس حاج محرم هادی تولید می شود تا پاسخگوی شما ایرانیان عزیز باشد. هدف ما جلب رضایت و ساخت بهترین محصول برای شما عزیزان است.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حاج محرم هادی

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - میدان شوش - خیابان صابونیان - خیابان کاخ جوانان - پاساژ نور - منفی 1

آدرس

تهران - چهاردانگه - کوچه ششم - پلاک 24

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/6650
پیشنهاد ایرانگان