سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

لوازم ژیمناستیک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
5933
#
7
ستاره آگهی
ساخت موانع سوارکاری

تولیدی موانع سوارکاری صفایی

اهمیت موانع سوارکاری در مسابقات پرش با اسب

سوارکاری و پرش با اسب از روی موانع، نوعی ورزش و تفریح برای اسب و سوارکار است که در آن مهارت و اطاعت‌پذیری اسب و همین‌طور تبحر و قدرت سوارکار در معرض نمایش و آزمون قرار می‌گیرد. موانع سوارکاری مجموعه ابزار و لوازم چوبی هستند که در مانژ یا همان محل تمرین و میدان مسابقات پرش با اسب به‌کار می‌روند. موانع سوارکاری در اشکال مختلف و طبق استاندارد‌های فدراسیون جهانی سوارکاری ساخته می‌شوند که قابلیت تغییر و نصب در فواصل و ارتفاع‌های معینی را دارند.

 

معرفی اجمالی تولیدی موانع سوارکاری صفایی

تولیدی موانع سوارکاری صفایی از سال 1353، در زمینه طراحی و ساخت موانع پرش با اسب فعالیت می‌کند. انواع موانع سوارکاری جهت استفاده در تمرینات و مسابقات خاص و حرفه‌ای، اعم از کاوالتی، تیر استاندارد 3.5 متری، پایه‌تکی، پایه اطراف‌دار در اشکال و طرح‌های مدرن و سنتی، دیوار و پل پرش با اسب، پنجره در مدل‌های مختلف، سازه‌های مخصوص زیر موانع، پرچم، علائم و نشانه‌های شروع و پایان و مقر زین از محصولات این واحد تولیدی به‌شمار می‌روند. همچنین عرضه ملزومات و متعلقات موانع سوارکاری مانند ریل، سرتیر و میخ نگه‌دارنده تیر از جمله خدمات تولیدی موانع سوارکاری صفایی می‌باشند.

 

ویژگی‌های تولیدی موانع سوارکاری صفایی

طراحی و ساخت موانع سوارکاری به شکل نماد‌ مکان‌های تاریخی و فرهنگی و تولید موانع سوارکاری تبلیغاتی جهت معرفی اسپانسر‌ مسابقات از دیگر خدمات این واحد تولیدی محسوب می‌شوند. از طرفی محصولات تولیدی موانع سوارکاری صفایی به کشور‌های حوزه خلیج فارس و آسیای میانه نیز صادر شده‌‌‌‌اند.

اولین و تنها سازنده موانع پرش با اسب در ایران سازنده انواع پارکور مطابق با استانداردهای بین المللی ساخت مانع پرش با اسب ساخت موانع سوار کاری سازنده موانع سوارکاری سازنده موانع پرش با اسب تنها سازنده موانع سوارکاری ساخت موانع پرش با اسب سازنده انواع مقر زین ساخت موانع سوارکاری ساخت انواع موانع سوارکاری ساخت انواع پایه ساخت انواع پایه تکی ساخت انواع پایه اطرافدار ساخت انواع موانع تکی ساخت موانع حرفه ای ساخت انواع پارکور سازنده انواع موانع ساخت و فروش مانع سوارکاری سازنده انواع موانع سوارکاری انواع مانع سوارکاری : - مانع آپ رایت این مانع شامل دو تیر عمودی و یک یا چند تیر افقی است که روی دو تیر عمودی سوار شده اند. ممکن است اجزای دیگری هم به مانع آپ رایت اضافه شود. - مانع اکسر مانع اکسر از چهار مانع آپ رایت تشکیل می شود. که دست کم دو تیر عرضی را در بر دارد و می تواند اجزای دیگری هم داشته باشد. در موانع آپ رایت عقبی این مانع ترکیبی، معمولا فقط یک تیر عرضی گذاشته می شود. اگر تیر جلویی و عقبی در مانع اکسر دارای ارتفاع یکسان باشند به آن carre oxer می گویند. - مانع پلانک در مسابقات پرش با اسب می توان به جای مانع معمولی دارای تیر افقی، از مانع پلانک استفاده کرد که فقط به یک تیر محدود نمی شود. این شکل از مانع می تواند هم به صورت اکسر و هم به صورت آپ رایت باشد. - مانع سه تیر مانع سه تیر یا سه گانه دست کم از سه تیر افقی تشکیل شده که به ترتیب بالا می روند. این مانع نوع خاصی از موانع بلند به شمار می رود. - مدل آمریکایی با دو تیر این نوع مانع مثل آپ رایت است، فقط به جای یک تیر، دو تیر افقی بالای هم قرار می گیرند. و ...

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

عزت اله صفائی

تلفن

موبایل

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/5933
پیشنهاد ایرانگان