سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

پنجره ساز صنعت آلومینیوم فردا

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
5563
#
1
ستاره آگهی
تولید کننده درب فرفورژه

گروه صنعتی و هنری قصر فلز

فرفورژه یا گل نرده از انواع مصنوعات فلزی است. در واقع فرفورژه ترکیبی از هنر و صنعت می‌باشد. فرفورژه در ساخت محصولات سنتی، تزئینی و بخش‌های مختلف ساختمان کاربرد دارد. گروه صنعتی و هنری قصر فلز با تجربه و تخصص در زمینه طراحی، تولید و نصب محصولات فرفورژه و سازه‌های خاص فعالیت می‌کند. 

قصر فلز با داشتن کادری کارآزموده و با تجربه، نصب سفارشات مشتریان در مدل و سایزهای مختلف را انجام می‌دهد. این واحد تولیدی انواع محصولات فرفورژه اعم از درب‌، نرده، گل نرده، حفاظ، نرده بالکن، پارتیشن و انواع پله‌های پیچ و اسپیرال را عرضه می‌کند. همچنین طرح‌های نقش برجسته حکاکی و مجسمه‌های فلزی از دیگر محصولات گروه صنعتی و هنری قصر فلز می‌باشند.

تولید کننده درب های فرفورژه تولید کننده در فرفورژه تولید کننده درهای فرفورژه تولید درب فرفورژه تولید درب های فرفورژه تولید در فرفورژه تولید درهای فرفورژه ساخت درب فرفورژه ساخت درب های فرفورژه ساخت در فرفورژه ساخت درهای فرفورژه درب فرفورژه درب های فرفورژه تولیدکننده فرفورژه و سازه های خاص گروه صنعتی و هنری قصر فلز طراح و تولیدکننده فرفورژه و کلیه سازه های خاص گروه صنعتی و هنری قصر فلز مفتخر است که محصولات زیبا و با کیفیتی از انواع درب فلزی از قبیل درب فرفورژه، نرده فرفورژه، گل نرده فرفورژه، حفاظ فرفورژه، نرده بالکن فرفورژه، پارتیشن فرفورژه، درب فلزی سنتی و کلاسیک، درب فلزی تزیینی، درب مینیاتور، درب برنزی، درب حیاطی، درب پارکینگی، انواع درب آهنی، درب ویلا، درب باغ، درب کارخانه، درب لوکس، در لابی، در فلزی، پله پیچ و پله اسپیرال، نرده راه پله، نرده بالکن، حفاظ پنجره، طرح های نقش برجسته، حکاکی بر روی فلز، مجسمه های فلزی و سایر مصنوعات فلزی را برای هر پروژه تجاری و مسکونی ارائه می دهد. طراح و تولیدکننده انواع درب فلزی طراح و تولیدکننده انواع درب فرفورژه طراح و تولیدکننده انواع درب فرفورژه طراح و تولیدکننده گل نرده فرفورژه طراح و تولیدکننده حفاظ فرفورژه طراح و تولیدکننده نرده بالکن فرفورژه طراح و تولیدکننده پارتیشن فرفورژه طراح و تولیدکننده انواع درب فلزی سنتی و کلاسیک طراح و تولیدکننده انواع درب فلزی تزئینی طراح و تولیدکننده انواع درب مینیاتور طراح و تولیدکننده انواع درب برنزی طراح و تولیدکننده درب حیاطی طراح و تولیدکننده درب پارکینگی طراح و تولیدکننده درب آهنی طراح و تولیدکننده درب ویلا و باغ طراح و تولیدکننده درب کارخانه طراح و تولیدکننده درب لوکس طراح و تولیدکننده درب لابی طراح و تولیدکننده پله پیچ و پله اسپیرال طراح و تولیدکننده نرده راه پله طراح و تولیدکننده نرده بالکن و حفاظ پنجره لطفا برای اطلاعات بیشتر به آدرس سایت در لینک آگهی مراجعه شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علیرضا یاربیگی

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@ghasrefelez.com
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/5563
پیشنهاد ایرانگان