سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

کاردرمانی جسمی محدوده کرج

موسسه بوته حیات

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کلینیک ترک اعتیاد میردامادی

کلینیک ترک اعتیاد درمان کراک با متادون ترک سیگار

کد آگهی
54046
ستاره آگهی
1
کد آگهی
54046
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
کلینیک ترک اعتیاد میرداماد

کلینیک ترک اعتیاد میردامادی

تاثیر اعتیاد در روان و سلامت افراد اعتیاد نوعی بیماری است که فرد را از نظر روانی و جسمی به مواد اعتیاد آور وابسته می‌کند؛ طوری که فرد معتاد در صورت عدم استعمال مواد مخدر واکنش‌های روانی مخربی از خود بروز می‌دهد. مواد اعتیاد آور روی سلول‌های مغز و اعصاب نیز تاثیر منفی می‌گذارند و پس از مدتی بدن در زمان وجود این مواد، قادر به انجام عملکرد طبیعی خود خواهد بود. بیماری اعتیاد راهکارهای درمانی زیادی ندارد و تنها در صورتی معتاد می‌تواند درمان شود که مصرف مواد اعتیادآور را ترک کند. برای کنار گذاشتن مواد اعتیادآور فرد باید از لحاظ جسمی و روانی در کلینیک ترک اعتیاد مورد ارزیابی قرار بگیرد و زیر نظر پزشک و روانشناس باشد. 

نقد و بررسی کلینیک ترک اعتیاد میردامادی کلینیک میردامادی با سال‌ها سابقه و با بهره‌گیری از کادری با تجربه در زمینه پیشگیری و معالجه اعتیاد فعالیت می‌کند. ترک اعتیاد در مدت شش روز با استفاده از طب سوزنی، ترک اعتیاد تریاک و شیره با لیزر، درمان کراک و شیشه با متادون، از جمله خدمات این کلینیک محسوب می‌شوند. ویژگی‌های کلینیک ترک اعتیاد میردامادی از نقاط قوت این کلینیک می‌توان به ارائه مشاوره رایگان قبل از بستری شدن بیمار، برگزاری جلسات درمانی و روانپزشکی با حضور خانواده بیمار و به‌کارگیری از امکانات کافی برای طی دوران نقاهت اشاره کرد.

کلینیک ترک اعتیاد محدوده سعادت آباد کلینیک ترک اعتیاد محدوده میرداماد کلینیک ترک اعتیاد محدوده شریعتی کلینیک ترک اعتیاد محدوده ونک کلینیک ترک اعتیاد محدوده گاندی کلینیک ترک اعتیاد محدوده رسالت کلینیک ترک اعتیاد محدوده الهیه کلینیک ترک اعتیاد محدوده فرمانیه بهترین کلینیک ترک اعتیاد در تهران کلینیک ترک اعتیاد محدوده میرداماد کلینیک ترک اعتیاد محدوده شمال تهران کلینیک دکتر میردامادی کلینیک ترک اعتیاد ترک اعتیاد حداقل 6 روزه با طب سوزنی و لیزر برای تریاک و شیره درمان کراک با متادون با طب سوزنی و روان درمانی دکتر میردامادی با سابقه ترین پزشک ترک اعتیاد در ایران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 14 اسفند 1399www.irangan.com/54046
پیشنهاد ایرانگان
1