سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آلبوم سازی پیشتازان

تولید انواع پاکت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
53869
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
دستگاه تامپو و سیلک

شرکت تامپو تکنیک آریا

تامپو و سیلک اسکرین از انواع چاپ می‌باشند. تامپو نوعی روش صنعتی است که برای چاپ روی سطوح غیر صاف، مدور و منحنی به‌کار گرفته می‌شود. سیلک اسکرین نیز روشی است که در آن طرح و تصویر را با استفاده از پارچه روی اجسام با اشکال گوناگون، ثبت می‌کنند. شرکت تامپو تکنیک آریا از سال 1371 در زمینه فروش دستگاه سیلک و تامپو فعالیت می‌کند. دستگاه سیلک اسکرین مدور، دستگاه چاپ تامپو تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ؛ دستگاه میز نور و دستگاه چربی‌گیر، از جمله محصولات این شرکت به‌شمار می‌روند. همچنین دستگاه خشک کن یووی و لامپ یووی، از دیگر محصولات شرکت تامپو تکنیک آریا می‌باشند. ضمنا این شرکت تامین لوازم یدکی و مصرفی و تعمیر دستگاه تامپو و سیلک اسکرین را نیز انجام می‌دهد.

دستگاه تامپو دستگاه سیلک تامپو سیلک تامپو و سیلک خرید و فروش دستگاه تامپو و سیلک دستگاه تامپو و سیلک لوازم یدکی و مصرفی فروش دستگاه تامپو و سیلک تعمیر دستگاه شما در اسرع وقت قبول سفارشات چاپ تامپو سیلک قبول سفارشات چاپ طلاکوب بورس دستگاه تامپو و سیلک دستگاه چاپ سیلک فروش دستگاه تامپو و سیلک خرید دستگاه تامپو و سیلک خدمات پس از فروش تامپو و سیلک دستگاه تامپو و سیلک چاپ صنعتی تامپو و سیلک تامپو تکنیک آریا مفتخر است در زمینه چاپ صنعتی تامپو و سیلک، خرید و فروش دستگاه تامپو و سیلک، خدمات پس از فروش و کلیه خدمات جانبی از قبیل خدمات چاپ و ... با تجربه ای 25 ساله در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. از دید مشتریان آنچه برتری ما بر سایر رقبا است : سهولت دسترسی به هنگام بروز مشکل موجود بودن و فراوانی قطعات مصرف شده کیفیت بالا خدمات پاسخگویی سریع به مطالبات مشتری همکاری و استفاده از امکانات شرکت سازنده مورد تایید بودن تولیدکنندگان بزرگ دستگاه چاپ در ایران محصولات تامپو تکنیک : دستگاه چاپ پد یک رنگ و دو رنگ و چهاررنگ دستگاه های چاپ پد : تامپو دستگاه های چاپ سیلک اسکرین مدور و مسطح دستگاه میز نور دستگاه خشک کن یووی دستگاه چربی گیر لامپ یووی خرید و فروش دستگاه تامپو و سیلک تامین کننده لوازم یدکی و مصرفی تعمیر دستگاه شما در اسرع وقت تهران و شهرستان ها قبول سفارشات چاپ تامپو سیلک و طلاکوب

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/53869
پیشنهاد ایرانگان