سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

باشگاه بوکس دیباجی

مجموعه ورزشی در باقرخان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مجموعه ورزشی هایپر اسکیت

آموزش تضمینی اسکیت آموزش اسکیت آموزش حرفه ای اسکیت

کد آگهی
53173
ستاره آگهی
3
کد آگهی
53173
#
3
ستاره آگهی
آموزش اسکیت در غرب تهران

مجموعه ورزشی هایپر اسکیت

اسکیت به نوعی فعالیت ورزشی گفته می‌شود که با حرکات نمایشی ترکیب شده است. هر چند اسکیت بیشتر ماهیتی تفریحی دارد و می‌توان آن را در سالن‌های ورزشی، پارک‌ها و معابر اجرا کرد، اما بی‌شک در این رشته عملکرد ورزشکار در کسب مهارت و توانایی او تاثیرگذار است. 

مجموعه ورزشی هایپر اسکیت در سال 1397 در زمینه آموزش اسکیت شروع به‌کار کرد. اسکیت سرعت، اسکیت هنری، اسکیت فری، اسکیت استایل و هاکی با اسکیت، از جمله رشته‌های این مجموعه ورزشی به‌شمار می‌آیند. همچنین مجموعه ورزشی هایپر اسکیت کلاس‌های آموزشی بدنسازی، پیلاتس، ایروبیک، زومبا، کراس فیت، آمادگی جسمانی و کلاس باله مخصوص کودکان را نیز برگزار می‌کند. ضمنا از ویژگی‌های این مجموعه ورزشی می‌توان به بهره‌گیری از مربیان با تجربه، استفاده از سالن سرپوشیده، فضای باز و زمین تخصصی اسکیت اشاره کرد.

هایپراسکیت مجموعه ورزشی هایپراسکیت پیست اسکیت محدوده باکری جنوب پیست اسکیت محدوده غرب تهران پیست اسکیت در غرب تهران پیست اسکیت غرب تهران آموزش اسکیت محدوده باکری جنوب آموزش اسکیت غرب تهران آموزش اسکیت در غرب تهران آموزش اسکیت محدوده غرب تهران مدرسه اسکیت محدوده باکری جنوب مدرسه اسکیت غرب تهران مدرسه اسکیت در غرب تهران مدرسه اسکیت محدوده غرب تهران آموزشگاه اسکیت محدوده باکری جنوب آموزشگاه اسکیت غرب تهران آموزشگاه اسکیت در غرب تهران آموزشگاه اسکیت محدوده غرب تهران مجموعه ورزشی هایپر اسکیت تاسیس ۱۳۹۷ این مجموعه به همت جناب آقای مجتبی حاجی پور مربی پیش کسوت تیم ملی اسکیت سرعت و با طراحی گروه معماری ژیار جهت بالا بردن سطح ورزش کشور به ویژه ورزش اسکیت تاسیس گردید. مجموعه ورزشی هایپراسکیت دارای امکانات سالن سرپوشیده و زمین تخصصی اسکیت، فروشگاه ورزشی، بوفه و فضای باز و رَک تخصصی کلستنیکس و کراس فیت با هدف استعداد یابی و تربیت ورزشکاران حرفه ای برای شرکت در مسابقات داخلی و خارجی و تشکیل تیم های ورزشی در رشته های اسکیت سرعت، اسکیت هنری، اسکیت فری استایل، هاکی با اسکیت و سایر ورزشهای ویژه سالنی. ما در این مجموعه با بکار گیری دانش مربیان مجرب و پیش کسوت و طراحی یک سیستم جدید کاربردی برای آموزش از سنین پایین در نظر داریم با ایجاد یک فضای مناسب جهت فعالیت های ورزشی برای تمامی سنین، ورزشکارانی را برای کسب مقام های قهرمانی در رشته های مختلف تربیت کنیم. آموزش تخصصی اسکیت زیر نظر مربیان تیم های ملی و بازیکنان مدال آور و پیش کسوت تضمینی در آکادمی هایپراسکیت. کلاسهای باله برای کودکان سه تا یازده سال و بانوان و علاقه مندان به رشته های هنری در این مجموعه در سانس ویژه بانوان به صورت گروهی و خصوصی تحت نظر مربیان بین المللی. ارایه دهنده رشته های فیتنس و بدن سازی، ورزش های آمادگی جسمانی و درمانی، کلستنیکس و کراس فیت و رشته های نوین ورزشی با کمترین میزان آسیب و بیشترین بازدهی برای کودکان بانوان و آقایان.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مجموعه ورزشی هایپراسکیت

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه5 - انتهای باکری جنوب - ورودی هایپر استار - خیابان ارم - خیابان استاد شهریار - کوچه ارم 3 - سوله ورزشی هایپر اسکیت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/53173
پیشنهاد ایرانگان