سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولید فنر انتقال دان

دستگاه سورتینگ مرغ

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
53042
#
3
ستاره آگهی
فنر اوگر دان خوری

شرکت آجین طیور

گوشت مرغ و تخم مرغ از منابع غذایی متداول افراد محسوب می‌شوند. مرغداری یکی از شاخه‌های صنعت کشاورزی است که در به پرورش مرغ و تولید گوشت و تخم مرغ می‌پردازند که نقش مهمی در تامین منابع غذایی دارد. از طرفی نگهداری و راه‌اندازی مرغداری به تجهیزات خاصی نیازمند است و همین‌طور مرغ‌ها باید غذایی سالم و باکیفیت مصرف کنند تا گوشت‌شان قابل مصرف باشد. 

شرکت آجین‌طیور با سال‌ها سابقه در زمینه تولید تجهیزات مرغداری فعالیت می‌کند. همچنین فنر اوگر انتقال‌دان، فنر بشقابی یا اوگر دانخوری، بشقاب دانخوری، فنر اوگرماتیک در سایز و اندازه‌های مختلف و لوله‌های انتقال‌دان به‌صورت یک تکه و سراسری در متراژهای مختلف، از جمله محصولات این شرکت محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های شرکت آجین طیور می‌توان به ضمانت و گارانتی و ارسال محصولات اشاره کرد.

تولید فنر مرغداری تولید انواع فنر مرغداری فنر مرغداری تولید کننده فنر مرغداری تولید کننده انواع فنر مرغداری آجین طیور عرضه کننده تجهیزات نوین مرغداری فنر اوگر دانخوری تولیدکننده فنر مرغداری تولیدکننده فنر اوگر دان خوری تولیدکننده فنر اوگر انتقال دان تولید بشقاب دان خوری تولید دان خوری اولین تولیدکننده فنر در ایران با بیش از 6 سال سابقه تولید تولیدکننده تجهیزات مرغداری مرکز توزیع : فنر اوگرماتیک در سایز و اندازه های مورد نیاز شما اولین و تنها مرکز توزیع لوله های انتقال دان به صورت یک تکه و سراسری ( در متراژهای مختلف )

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محبت پور

موبایل

آدرس

البرز - کوهسار - جاده ولیان - نرسیده به آجین دوجین

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 28 خرداد 1398www.irangan.com/53042
پیشنهاد ایرانگان