سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دکتر حسین نجمی

موسسه بوته حیات

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
52597
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
مطب زنان و مامایی محدوده رسالت

دکتر فرزانه فرخ‌زاد

متخصص زنان و زایمان پزشکی است که دوره‌های تئوری، عملی و آموزش‌های تخصصی در زمینه مدیریت حاملگی و زایمان را گذرانده و به معالجه بیماری‌های زنان می‌پردازد. رشته تخصصی زنان و زایمان به چهار زیر شاخه‌ی انکولوژی زنان و زایمان، پزشکی مادر و جنین، جراحی و بازسازی اکوانیولوژی و تخصص غدد درون‌ریز و ناباروری تقسیم می‌شود. دکتر فرزانه فرخ‌زاد متخصص زنان و زایمان و ناباروری، با سال‌ها سابقه در زمینه درمان بیماری‌های زنان فعالیت می‌کند. از سوابق ایشان می‌توان به عضویت در انجمن بین‌المللی سونوگرافی زنان و زایمان انگلستان و عضویت در انجمن باروری و ناباروری ایران اشاره کرد. انجام کلیه جراحی‌های زنان و زیبایی، غربالگری دوران بارداری، مراقبت‌های دوران حاملگی و یائسگی، ارائه مشاوره و درمان مشکلات اختلالات جنسی بانوان و لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، از جمله خدمات کلینیک دکتر فرزانه فرخ‌زاد به‌شمار می‌روند. همچنین معالجه کیست تخمدان، تنبلی تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان، فیبروم رحم، پولیپ رحم، سرطان رحم، کیست رحم، زگیل تناسلی، خشکی واژن و انجام تست پاپ اسمیر از دیگر خدمات این کلینیک محسوب می‌شوند.

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی مطب زنان و مامایی محدوده رسالت مطب زنان و مامائی محدوده رسالت متخصص زنان و زایمان محدوده رسالت جراح و متخصص زنان و زایمان محدوده رسالت بهترین متخصص زنان و زایمان مجرب ترین متخصص زنان و زایمان انجام کلیه جراحی های زنان و زیبایی انجام سزارین و زایمان بدون درد مراقبت های دوران حاملگی و یائسگی درمان نازایی مشاوره و درمان اختلالات جنسی بانوان مشاوره پوست و لیزر موهای زائد و جوانسازی با آخرین مدل دستگاه های مربوطه عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان و زایمان انگلستان عضو انجمن باروری و ناباروری ایران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/52597
پیشنهاد ایرانگان