سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

صرافی شرفی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
4570
#
7
ستاره آگهی
معتبرترین صرافی در تهران

صرافی یاران

از آن‌جایی که در گذشته پول وجود نداشت بشر برای رفع نیازهای خود از مبادله کالا به کالا استفاده می‌کرد. باپیشرفت و گسترش جوامع، هرکشوری به منظور استقلال بیشتر برای خود واحد پول مخصوصی در نظر گرفت. به همین دلیل امروزه برای سفر و مهاجرت به نقاط مختلف دنیا بهتر است از پول رایج آن کشور استفاده شود. به این ترتیب برای تبدیل واحد‌های مختلف پول دنیا به‌یکدیگر مراکزی به‌نام صرافی ایجاد شدند. 

صرافی یاران از دهه 70 شمسی با مجوز رسمی از بانک مرکزی و اتحادیه صرافان تهران در زمینه انواع مبادلات ارزی شروع به‌کار کرد. تبادل انواع ارزهای رایج، ارسال و دریافت تمامی حوالجات از ایران به سراسر دنیا، انتقال و تحویل دستی پول، انتقال سریع ارز به کشورهای کانادا، دبی، استرالیا، انگلیس، سوئد، امارات متحده عربی و ترکیه از جمله فعالیت صرافی یاران می‌باشد. همچنین این صرافی در خصوص کلیه معاملات ارزی شامل انتقال حواله، خرید و فروش نقدی ارز و سکه‌های بانکی راهنمایی و مشاوره ارائه می‌دهد.

معتبرترین صرافی تهران معتبرترین صرافی در صادقیه معتبرترین صرافی در منطقه 5 معتبرترین صرافی در تهران صرافی محدوده صادقیه معتبرترین صرافی صادقیه صرافی محدوده منطقه 5 معتبرترین صرافی منطقه 5 صرافی در صادقیه تهران صرافی یاران شرکت تضامنی محمد بهگوی و شریک خدمات صرافی یاران خرید و فروش کلیه ارزهای رایج جهان ارسال حوالجات ارزی از ایران به سراسر دنیا در کمترین زمان ممکن دریافت حوالجات ارزی از کشور های مختلف به ایران انتقال و تحویل دستی پول در برخی کشورهای مورد قرار داد صرافی ( دبی، کانادا، انگلیس، ترکیه و غیره ) انتقال سریع ارز به کشورهای کانادا، دبی، استرالیا، انگلیس، سوئد ارائه مشاوره در خصوص کلیه عملیات ارزی شامل انتقال حواله، خرید و فروش نقدی ارز و سکه های بانکی شماره ثبت : 486670 با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه طلا و سکه کد 93 معتبرترین صرافی منصف ترین صرافی صرافی و سکه ارسال حوالجات ارزی قیمت سکه صراف و سکه صرافی زیر نظر بانک مرکزی صرافی با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی فروش سکه های ایرانیان (کادویی) قیمت لحظه و لحظه سکه را در سایت یاران ببینید

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شرکت تضامنی محمد بهگوی و شریک

تلفن صرافی یاران

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

yaransekkeh@yahoo.com

آدرس سکه یاران

تهران - تهران - منطقه5 - صادقیه - بین فلکه اول و دوم صادقیه - بازار بزرگ طلا و جواهری شبنم - طبقه زیرین - پلاک 18

آدرس صرافی یاران

تهران - تهران - منطقه5 - نرسیده به فلکه اول صادقیه - بین پاساژ کیمیا و شبنم - پلاک 1152

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/4570
پیشنهاد ایرانگان