سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه ریتون

کانون چیستا

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
3973
#
1
ستاره آگهی
دبستان آتیه سازان

مدرسه تیزهوشان آتیه‌سازان

بعضی از دانش‌آموزانی که از بهره هوشی بالاتری برخوردارند، در مدارسی به‌نام تیزهوشان به تحصیل می‌پردازند. مدارس تیزهوشان مراکزی هستند که دروس پیشرفته را به دانش‌‌آموزان آموزش می‌دهند. 

مدرسه غیر دولتی و تیزهوشان آتیه‌سازان از سال 1388، تحت نظارت خانم دکتر فاطمه ملایی در زمینه آموزش سه مقطع پیش‌دبستانی، دبستان و دبیرستان شروع به‌کار کرد. از سوابق خانم ملایی می‌توان نویسندگی کتب هوش، خلاقیت، ریاضی و علوم تیزهوشان را نام برد. آموزش زبان‌ انگلیسی، کامپیوتر، رباتیک، اریگامی، هوش و خلاقیت در خارج از ساعات درسی، بهره‌وری از سایت کامپیوتر با اینترنت پر سرعت و به‌کارگیری از نرم‌افزارهای آموزشی، دپارتمان زبان‌انگلیسی، کتابخانه و پارک مطالعاتی، از کلاس‌های آموزشی و امکانات این مجموعه به‌شمار می‌آیند. امنیت بالا، بهبود اعتماد به‌نفس دانش‌آموزان، آموزش اخلاق پسندیده و تلاش در رتبه‌آفرینی آن‌ها در امتحانات کشوری از اهداف مورد نظر مدرسه غیر دولتی و تیزهوشان آتیه‌سازان می‌باشند.

بهترین پیش دبستانی محدوده میرداماد بهترین دبستان غیردولتی دخترانه تیزهوشان محدوده میرداماد عالی ترین دبستان غیردولتی دخترانه محدوده شمال تهران دبستان و پیش دبستانی تیزهوشان محدوده شمال تهران دبستان و پیش دبستانی تیزهوشان محدوده میرداماد دبستان غیردولتی دخترانه تیزهوشان محدوده میرداماد مجتمع آموزشی ریاضی محور دخترانه آتیه سازان( هوشمند ) مجری آموزش های تیز هوشان و خلاقیت های ذهنی پیش دبستانی، دبستان، دوره اول دبیرستان ( هفتم، هشتم، نهم ) زیر نظر خانم دکتر ملایی مولف کتاب های هوش و خلاقیت و کتاب های ریاضی و علوم تیزهوشان با قبولی هر ساله بالای 80 درصد در آزمون های سراسری مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برتر اهداف کلی مدرسه : امنیت بالا، اعتماد به نفس بالا، اخلاق نیکو، آموزش عالی اهداف مدرسه آتیه سازان است. مدسه شاد و بدون استرس و فشار با سطح آموزشی بالا با تکیه بر پرورش استعداد های تحصیلی و ذهنی باتکیه بر آموزش ریاضیات مفهومی و عمیق و بالاتر از سطح کتاب آموزش زبان در حد عالی ( دپارتمان اختصاصی زبان انگلیسی ) تشکیل کمپینگ زبان انگلیسی در تابستان و در محیط کاملا انگلیسیس برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی آموزش کامپیوتر در حد عالی در سایت کامپیوتری با اینترنت پر سرعت و دیگر آموزش های مورد نیاز کلیه مدرسه مجهز به دوربینهای مدار بسته برای کنترل همه جانبه مدرسه مدرسه آتیه سازان برای مادران شاغل و کسانی که مایل اند کلاس هایی خارج از ساعات درسی در نظر گرفته تا اولیای محترم با خیال آسوده فرزندان در محیطی با امنیت بالا و آرامش نگهداری و آموزش ببینند. ساعات کار مدرسه : از 7:30 تا 15 و کلاس های فوق برنامه دیگر از ساعت 15:10 تا 16:30می باشد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فاطمه ملایی

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - میرداماد - خیابان شمس تبریزی شمالی - کوچه نیک نام

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 16 تیر 1398www.irangan.com/3973
پیشنهاد ایرانگان