سفارش اکانت
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش اکانت irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

مرکز لیزر بانوان در اندرزگو

متخصص واریس محدوده کرج

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr
نسخه چاپی آگهی
مرکز فیزیوتراپی سپهران

فیزیوتراپی توانبخشی فیزیوتراپی با لیزر پرتوان

کد اکانت
261559
ستاره اکانت
1
کد اکانت
261559
#
1
ستاره اکانت
آگهی مشابه
مرکز فیزیوتراپی در قم

مرکز فیزیوتراپی سپهران

اهمیت کلینیک فیزیوتراپی در بازیابی سلامت بیماران

کلینیک فیزیوتراپی یکی از مراکزی است که نقش بسیار مهمی در ارتقای سطح سلامت جوامع ایفا می‌کند. در واقع، کلینیک فیزیوتراپی با تکیه بر علم حرکت‌شناسی به افراد آسیب‌دیده کمک می‌کند تا توانایی‌های فیزیکی و حرکتی خود را بازیابند و به حداکثر توان خود برسند. به بیان دیگر، کلینیک فیزیوتراپی به افراد دارای بیماری یا جراحتی که منجر به محدودیت در عملکرد حرکتی اندام‌هایشان شده‌ است، کمک می‌کند. پزشک در کلینیک فیزیوتراپی با بهره‌گیری از تجهیزات پزشکی پیشرفته و همچنین دانشی که در حوزه فیزیوتراپی دارد طیف گسترده‌ای از مشکلات و آسیب‌دیدگی‌ها را درمان می‌کند. درمان درد اولین علت برای مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی است. در حقیقت، کلینیک فیزیوتراپی با استفاده از تمرینات درمانی خاص می‌تواند احساس درد در نواحی مختلف بدن را کاهش دهد. به‌علاوه، مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی می‌تواند از نیاز به تیغ جراحی جلوگیری کند. در برخی موارد، مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی می‌تواند آسیب‌دیدگی‌ها را درمان کند و نیاز به انجام جراحی را از بین ببرد. در ضمن، کلینیک فیزیوتراپی می‌تواند عملکرد حرکتی افراد پس از سکته مغزی را تا حد بسیار زیادی بهبود دهد. همه ما می‌دانیم که در اغلب موارد پس از بروز سکته مغزی برخی از عملکردهای حرکتی افراد دچار مشکل می‌شوند. کلینیک فیزیوتراپی به این افراد کمک می‌کند تا بتوانند تا حدی بالایی در انجام امور روزانه خود استقلال پیدا کنند.

 

معرفی اجمالی خدمات مرکز فیزیوتراپی سپهران

 • درمان‌های فیزیکی دیسک کمر و گردن
 • ماساژ تخصصی

 

مزایای رقابتی مرکز فیزیوتراپی سپهران

 • استفاده از روش‌های تکارتراپی، شاک ویو، لیزر پرتوان و کم توان، مگنت‌تراپی و پارافین مایع

مرکز فیزیوتراپی در قم فیزیوتراپی در قم کلینیک فیزیوتراپی در قم کلینیک فیزیوتراپی سپهران فیزیوتراپی در قم کلینیک تخصصی فیزیوتراپی در قم مرکز تخصصی فیزیوتراپی در قم فیزیوتراپی با دستگاه شاک ویو در قم فیزیوتراپی و توانبخشی در قم فیزیوتراپی بیوفیدبک در قم ماساژ طبی در قم مرکز ماساژ طبی در قم فیزیوتراپی با لیزر پرتوان در قم بهترین مرکز فیزیوتراپی در قم بهترین کلینیک فیزیوتراپی در قم بهترین مرکز تخصصی فیزیوتراپی در قم بهترین کلینیک تخصصی فیزیوتراپی در قم مجرب ترین مرکز فیزیوتراپی در قم مجرب ترین کلینیک فیزیوتراپی در قم مجرب ترین مرکز تخصصی فیزیوتراپی در قم مجرب ترین کلینیک تخصصی فیزیوتراپی در قم عالی ترین مرکز فیزیوتراپی در قم عالی ترین کلینیک فیزیوتراپی در قم عالی ترین مرکز تخصصی فیزیوتراپی در قم عالی ترین کلینیک تخصصی فیزیوتراپی در قم فیزیوتراپیست سید علی صحفی دستگاه کشش کمر و گردن ارزیابی و معاینه دقیق

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 15 فروردین 1402www.irangan.com/261559
پیشنهاد ایرانگان
1