سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

مرکز ماساژ بانوان اشرفی اصفهانی

آموزش آرایش دائم در کرمان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
مرکز کاشت ناخن هرمینه

خدمات کاشت ناخن خدمات میکروپیگمنتیشن طراحی ژورنالی ناخن

کد آگهی
261439
ستاره آگهی
2
کد آگهی
261439
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
مرکز تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس

مرکز کاشت ناخن هرمینه

پرسش‌های رایج در خصوص کاشت ناخن

کاشت ناخن یکی از راهکارهای محبوب برای افزایش زیبایی و طول ناخن‌های طبیعی خانم‌ها است. در گذشته بسیار دور و در تمدن‌های بزرگ آسیایی، داشتن ناخن‌های بلند نماد ثروت و کلاس اجتماعی بالا بود و به همین دلیل خانم‌ها دوست داشتند تا ناخن‌هایی بلند و زیبا داشته باشند. اما امروزه، کاشت ناخن بیشتر با هدف بهبود زیبایی و رفع نواقص و شکستگی‌های ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در فرایند کاشت ناخن، ابتدا ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی قرار می‌گیرد و مطابق با شکل و طرح دلخواه برش می‌خورد. سپس، ناخن مصنوعی با استفاده از چسب مخصوص بر روی ناخن طبیعی چسبانده می‌شود. امروزه، انواع مختلفی از کاشت ناخن در سالن زیبایی ارائه می‌شود. کاشت ناخن اکریلیک، کاشت ناخن ژلی و کاشت ناخن فایبرگلاس از جمله رایج‌ترین انواع کاشت ناخن به‌حساب می‌آیند. در این میان، کاشت ناخن اکریلیک قدیمی‌ترین نوع کاشت ناخن محسوب می‌شود. ماندگاری کاشت ناخن، تا حدود بسیار زیادی بستگی به نوع آن دارد. برای مثال، ماندگاری ناخن اکریلیک بین شش تا هشت هفته است؛ این در حالیست که کاشت ناخن ژلی باید بعد از سه هفته برداشته شود. کاشت ناخن را همه می‌توانند انجام دهند، اما در برخی شرایط بهتر است از آن صرف‌نظر کرد. برای مثال، هنگام بارداری اکثر متخصصین کاشت ناخن را توصیه نمی‌کنند.

 

معرفی اجمالی خدمات و دوره‌های آموزشی مرکز کاشت ناخن هرمینه

 • میکروپیگمنتیشن، فیبروز و تاتو ابرو
 • کاشت ناخن و ترمیم ناخن
 • مانیکور و پدیکور

 

 

مزایای رقابتی مرکز کاشت ناخن هرمینه

 • مشاوره تلفنی و حضوری
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 • انجام خدمات در کم‌ترین زمان ممکن
 • دریافت شهریه نقد و اقساط
 • ارائه مدرک

مرکز تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس مرکز تخصصی کاشت ناخن بندرعباس کاشت ناخن تخصصی در بندرعباس کاشت ناخن تخصصی بندرعباس کاشت ناخن حرفه ای در بندرعباس کاشت ناخن حرفه ای بندرعباس ناخن کار حرفه ای در بندرعباس ناخن کار حرفه ای بندرعباس سالن کاشت ناخن در بندرعباس سالن کاشت ناخن بندرعباس سالن تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس سالن تخصصی کاشت ناخن بندرعباس کاشت ناخن در بندرعباس کاشت ناخن بندرعباس کاشت ناخن در بندرعباس خدمات کاشت ناخن در بندرعباس خدمات تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس خدمات حرفه ای کاشت ناخن در بندرعباس مرکز کاشت ناخن هرمینه کاشت ناخن در بندرعباس کاشت ناخن هلویی در بندرعباس کاشت تخصصی ناخن در بندرعباس کاشت حرفه ای ناخن در بندرعباس کاشت و ترمیم ناخن در بندرعباس مرکز تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس مرکز کاشت ناخن در بندرعباس مرکز حرفه ای کاشت ناخن در بندرعباس مرکز حرفه ای کاشت و ترمیم ناخن در بندرعباس آموزش کاشت ناخن در بندرعباس آموزش تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس آموزش حرفه ای کاشت ناخن در بندرعباس آموزش طراحی ناخن در بندرعباس آموزش طراحی ناخن سه بعدی در بندرعباس آموزش طراحی ناخن چهره در بندرعباس آموزش طراحی ناخن ژورنالی در بندرعباس طراحی حرفه ای چهره روی ناخن در بندرعباس طراحی حرفه ای سه بعدی ناخن در بندرعباس طراحی حرفه ای ژورنالی ناخن در بندرعباس کاشت و طراحی ناخن در بندرعباس طراحی ناخن در بندرعباس کاشت ناخن در بندرعباس کاشت و طراحی ناخن بندرعباس طراحی ناخن بندرعباس کاشت ناخن بندرعباس سالن کاشت ناخن در بندرعباس سالن تخصصی کاشت ناخن در بندرعباس خدمات تخصصی تاتو در بندرعباس خدمات تخصصی میکروبلیدینگ در بندرعباس خدمات تخصصی میکروپیگمنتیشن در بندرعباس خدمات تخصصی فیکانتور در بندرعباس خدمات تخصصی فیبروز در بندرعباس آموزش حرفه ای میکروبلیدینگ در بندرعباس آموزش حرفه ای میکروپیگمنتیشن در بندرعباس آموزش حرفه ای فیکانتور در بندرعباس آموزش حرفه ای فیبروز در بندرعباس آموزش تخصصی میکروبلیدینگ در بندرعباس آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن در بندرعباس آموزش تخصصی فیکانتور در بندرعباس فیبروز در بندرعباس میکروبلیدینگ در بندرعباس میکروپیگمنتیشن در بندرعباس فیکانتور در بندرعباس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 10 آذر 1399www.irangan.com/261439
پیشنهاد ایرانگان
1