سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

طراحی و دوخت لباس محدوده نوبنیاد

بهترین مزون لباس عروس در کرج

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مزون خیاطی شیرازی

دوخت لباس سایز بزرگ طراحی و دوخت کت و دامن طراحی و دوخت پیراهن شب

کد آگهی
260962
ستاره آگهی
3
کد آگهی
260962
#
3
ستاره آگهی
دوخت لباس سایز بزرگ در نیاوران

مزون خیاطی شیرازی

توصیه‌هایی برای انتخاب مزون خیاطی حرفه‌ای

خیاطی به هنر طراحی و دوخت لباس گفته می‌شود. این هنر از گذشته تا به امروز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. در واقع، خیاطی جنبه‌های مختلفی از قبیل انتخاب پارچه، درک فرم بدن، اندازه‌گیری و دوخت پارچه را در بر می‌گیرد. مزون خیاطی مکانی است که خدمات طراحی و دوخت انواع مختلفی از لباس از قبیل کت و دامن، لباس عروس، مانتو عقد، لباس شب و لباس مجلسی را ارائه می‌دهد. برای انتخاب بهترین مزون خیاطی می‌بایست نکاتی را مد نظر قرار دهید. در ابتدا، از دوستان و آشنایان خود بخواهید تا پیشنهاداتی را درباره مزون خیاطی که قبلا مراجعه کرده‌اند به شما ارائه دهند. در ضمن، جست و جوی اینترنتی نیز راهکار دیگری برای یافتن مزون‌های خیاطی در محدوده زندگی‌تان است. سعی کنید لیستی از مزون‌های خیاطی تهیه کنید. با توجه به معیارهایی یک مزون خیاطی حرفه‌ای لیست خود را به سه آدرس برسانید. از ویژگی‌های مزون خیاطی حرفه‌ای می‌توان به سابقه و تجربه بالا، وقت‌شناسی، تنوع خدمات و دریافت هزینه منصفانه اشاره کرد. پس از کاهش لیست خود به سه گزینه به‌صورت حضوری به مزون خیاطی مراجعه کرده و آن‌ها را از جنبه‌هایی از قبیل خلاقیت بالا، دقت به جزئیات، حسن رفتار با مشتری و مواردی از این دست بررسی کنید. حالا، به یک جمع‌بندی کلی برسید و از میان سه مزون خیاطی یکی را انتخاب کنید.

 

معرفی اجمالی خدمات مزون خیاطی شیرازی

 • طراحی و دوخت لباس شب و مجلسی
 • طراحی و دوخت مانتو عقد و کت و دامن

 

ویژگی‌های مزون خیاطی شیرازی

 • تزئین و سنگ‌دوزی لباس
 • فروش آنلاین و حضوری
 • پذیرش سفارش لباس سایز بزرگ

دوخت لباس سایز بزرگ در نیاوران طراحی و دوخت لباس سایز بزرگ در نیاوران لباس شب شمال تهران مزون لباس شب شمال تهران مزون لباس مجلسی شمال تهران مزون لباس زنانه شمال تهران معرفی لباس مجلسی زنانه شمال تهران معرفی لباس مجلسی زنانه نیاوران مزون شیرازی وارد کننده لباس سایز بزرگ در نیاوران وارد کننده لباس شب سایز بزرگ در نیاوران دوخت لباس سایز بزرگ در منطقه 1 طراحی و دوخت لباس سایز بزرگ در منطقه 1 وارد کننده لباس سایز بزرگ در منطقه 1 وارد کننده لباس شب سایز بزرگ در منطقه 1 وارد کننده لباس شب سایز بزرگ وارد کننده لباس شب بورس لباس شب محدوده نیاوران بورس لباس شب در نیاوران طراحی مانتو مراسم عقد طراحی و دوخت مانتو مراسم عقد طراحی و دوخت مانتو مراسم عقد محدوده نیاوران طراحی و دوخت مانتو مراسم عقد در نیاوران طراحی و دوخت پیراهن شب طراحی و دوخت پیراهن شب محدوده نیاوران طراحی و دوخت پیراهن شب در نیاوران طراحی و دوخت کت و دامن طراحی و دوخت کت و دامن محدوده نیاوران طراحی و دوخت کت و دامن در نیاوران طراحی و دوخت مانتو مجلسی طراحی و دوخت مانتو مجلسی محدوده نیاوران طراحی و دوخت مانتو مجلسی در نیاوران طراحی و دوخت پیراهن مجلسی سایز بزرگ طراحی و دوخت پیراهن مجلسی سایز بزرگ محدوده نیاوران طراحی و دوخت پیراهن مجلسی سایز بزرگ در نیاوران بورس پیراهن مجلسی سایز بزرگ بورس پیراهن مجلسی سایز بزرگ محدوده نیاوران بورس پیراهن مجلسی سایز بزرگ در نیاوران طراحی و دوخت پیراهن شب طراحی و دوخت پیراهن شب سایز بزرگ

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

الهام شیرازی

تلفن شعبه 1

تلفن شعبه 2

موبایل شعبه 1

موبایل شعبه 2

وب سایت

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس شعبه 1

تهران - تهران - منطقه 1 - نیاوران - نبش کوچه منظریه 2 - ساختمان تجاری و اداری منظریه - طبقه سوم - مزون شیرازی

آدرس شعبه 2

تهران - تهران - منطقه 1 - نیاوران - کاشانک - نبش کوچه لشکری - طبقه سوم - مزون شیرازی

تاریخ چاپ این صفحه : چهارشنبه 30 مهر 1399www.irangan.com/260962
پیشنهاد ایرانگان
1