سفارش اکانت
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش اکانت irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

گوهرتراشی تبریز

نمایندگی ساعت کاسیو بازار

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
گالری طلای مینا

طراحی و ساخت طلا آموزش طلاسازی مبتدی آموزش طلاسازی پیشرفته

کد اکانت
260798
ستاره اکانت
1
کد اکانت
260798
#
1
ستاره اکانت
آگهی مشابه
طراحی و ساخت طلا محدوده قلهک

گالری طلای مینا

اهمیت طراحی و ساخت طلا

از گذشته تا به امروز، طلا در جوامع مختلف یکی از فلزات گران‌بها و مهم محسوب شده است. اهمیت طلا را می‌توان از جنبه‌‌های اقتصادی، خواص فیزیکی و زیبایی مورد بررسی قرار داد. در طول تاریخ، طلا کاربردهای بسیاری داشته است. در گذشته، از طلا به عنوان پول استفاده می‌شد و در داد و ستد کالا کاربرد داشت. امروزه، این فلز ارزشمند به سبب رسانایی بسیار بالا در بخش‌های مختلفی از جمله تولید محصولات الکترونیکی مانند سی پی یو استفاده می‌شود. همچنین، طلا به دلیل ظاهر چشم‌نوازی که دارد در طراحی و ساخت زیور آلات کاربرد بسیاری دارد. از همین رو، طراحی و ساخت طلا به یکی از حوزه‌های محبوب صنعت مد و زیبایی تبدیل شده است. طراحی و ساخت طلا نیاز به مهارت و دانش بالایی در زمینه طلاسازی دارد. از جمله مهارت‌هایی که در طراحی و ساخت طلا مورد نیاز است می‌توان به مهارت تجسم، خلاقیت، مهارت دست، اعتماد به نفس، شکیبایی و داشتن استعداد تشخیص و تفکیک رنگ‌ها اشاره کرد. اهمیت طراحی و ساخت طلا به قدری است که امروزه به صورت آکادمیک آن را آموزش می‌دهند. حتی، در بسیاری از دانشگاه‌ها رشته‌ای تحت عنوان طراحی و ساخت طلا وجود دارد و در مقاطع مختلف تدریس می‌شود. دانشجویان پس از سپری کردن واحدهای رشته طراحی و ساخت طلا مدرک کسب می‌کنند و می‌توانند در بازار مشغول به‌کار شوند.

 

معرفی اجمالی خدمات و محصولات گالری طلای مینا

 • خرید و فروش سکه، گردنبند، گوشواره، انگشتر و دستبند

 

ویژگی‌های گالری طلای مینا

 • پذیرش سفارش ساخت پلاک
 • آموزش طلا و جواهرسازی

طراحی و ساخت طلا محدوده قلهک طراحی و ساخت طلا در قلهک سازنده طلا محدوده قلهک سازنده طلا در قلهک ساخت طلا محدوده قلهک ساخت طلا در قلهک آموزش طلاسازی در قلهک آموزش طلاسازی محدوده قلهک طراحی طلا در قلهک طراحی طلا محدوده قلهک طراحی و ساخت طلا محدوده قلهک طراحی و ساخت طلا در قلهک طراحی و ساخت طلا تعمیرات طلا محدوده قلهک تعمیرات طلا در قلهک تعمیر طلا محدوده قلهک تعمیر طلا در قلهک طراح و سازنده طلا محدوده قلهک طراح و سازنده طلا در قلهک آموزش طلاسازی در قلهک آموزش طلاسازی محدوده قلهک دوره های آموزشی طلاسازی در قلهک دوره های آموزشی طلاسازی محدوده قلهک دوره های آموزشی طلاسازی مبتدی در قلهک دوره های آموزشی طلاسازی مبتدی محدوده قلهک دوره های آموزشی طلاسازی پیشرفته در قلهک دوره های آموزشی طلاسازی پیشرفته محدوده قلهک دوره های آموزشی طلاسازی مبتدی دوره های آموزشی طلاسازی پیشرفته طراحی و ساخت طلا سازنده طلا ساخت طلا آموزش طلاسازی طراحی طلا طراحی و ساخت طلا تعمیرات طلا تعمیر طلا طراح و سازنده طلا آموزش طلاسازی دوره های آموزشی طلاسازی دوره های آموزشی طلاسازی مبتدی، پیشرفته و ورکشاپ

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 21 فروردین 1402www.irangan.com/260798
پیشنهاد ایرانگان
1