سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

تولید کننده موزاییک پرس اتوماتیک

تولید کننده آجر سفالی در اصفهان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مجتمع تولیدی شهر سنگ

تولید کننده سنگ ساختمانی تولید سنگ نما و کف تولید کننده سنگ تزئینی

کد آگهی
260781
ستاره آگهی
1
کد آگهی
260781
#
1
ستاره آگهی
تولید کننده انواع سنگ در شهر سنگ

مجتمع تولیدی شهر سنگ

کاربرد سنگ ساختمانی

سنگ یکی از مهم‌ترین مصالح ساختمانی به‌حساب می‌آید که از دیرباز در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار گرفته است. مقاومت بالا و فرسایش کند از دلایل اصلی استفاده از سنگ برای ساخت خانه به‌شمار می‌رود. امروزه، کاربرد سنگ‌ در بخش‌های مختلف ساختمان‌سازی گسترش یافته و برای جنبه‌های مقاومتی و همچنین زیبایی بنا استفاده می‌شود. سنگ تراورتن، سنگ کوارتزیت و سنگ مرمر از جمله رایج‌ترین سنگ‌های ساختمانی هستند. هر سنگ ساختمانی با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارد در بخش‌های مختلفی از ساختمان از جمله سنگ نما، سنگ کف و سنگ تزئینی کاربرد دارد. برای مثال، بعضی از سنگ‌ها مانند سنگ گرانیت برای نمای ساختمان و رو کابینتی گزینه مناسبی در نظر گرفته می‌شوند. همچنین، سنگ مورد استفاده برای راهرو به دلیل آن‌که مداوم در معرض رفت و آمد و فرسایش هستند باید از جنسی باشد که دارای مقاومت و استحکام بالایی است. به همین شکل، برای نمای ساختمان نیز باید از سنگی استفاده شود که در عین زیبایی نسبت به عوامل مختلف آب و هوایی و فرسایشی مقاومت بالایی داشته باشد. برای تزئین کناره شومینه، پنجره و درب باید از سنگ‌های تزئینی استفاده کرد. به‌طور کلی، سنگ‌های تزئینی باید زیبا بوده و در عین حال این زیبایی می‌بایست ماندگار باشد؛ به‌طوری که به‌راحتی تغییر شکل و رنگ ندهند.

 

معرفی اجمالی محصولات مجتمع تولیدی شهر سنگ

 • انواع سنگ تزئینی
 • سنگ نما و کف

 

ویژگی‌های محصولات مجتمع تولیدی شهر سنگ

 • مشاوره تلفنی و حضوری
 • پخش عمده و جزئی
 • آمادگی همکاری با پیمانکاران ساختمانی

تولید کننده انواع سنگ در شهر سنگ تولید کننده انواع سنگ در شهر سنگ تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی تولید کننده انواع سنگ تولید کننده انواع سنگ های تزئینی شهر سنگ تولید کننده سنگ تزئینی تولید کننده انواع سنگ نما تولید کننده سنگ نما و کف شهر سنگ تولید کننده انواع سنگ های ساختمانی در شهر سنگ تولید کننده سنگ های ساختمانی تولید کننده سنگ های تزئینی پخش کننده سنگ های ساختمانی پخش کننده سنگ نما و کف پخش کننده انواع سنگ در شهر سنگ پخش کننده انواع سنگ ساختمانی در شهر سنگ مجتمع تولیدی شهر سنگ شهر سنگ مجتمع تولیدی شهر سنگ در باقرشهر تولید و فرآوری انواع و اقسام سنگ تولید و فرآوری سنگ های ساختمانی تولید و فرآوری سنگ های تزئینی تولید و فرآوری سنگ های نما و کف تولید و فرآوری سنگ های ساختمانی در شهر سنگ تولید سنگ های ساختمانی تولید سنگ های تزئینی تولید سنگ های نما و کف شهر سنگ تولید سنگ های ساختمانی در شهر سنگ تولید سنگ های تزئینی در شهر سنگ تولید سنگ های نما و کف در شهر سنگ

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

وب سایت

آدرس

تهران - باقرشهر - انتهای شهید رجایی جنوبی - باقرشهر - خیابان شهر سنگ - دفتر هیئات امنای شهرک صنعتی

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 09 آذر 1399www.irangan.com/260781
پیشنهاد ایرانگان
1