سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

کلینیک فیزیوتراپی در اسلامشهر

کلینیک دندانپزشکی محدوده ونک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
دکتر مجید راستی اردکانی

جراح پلاستیک فوق تخصص جراحی زیبایی جراح زیبایی بینی

کد آگهی
260605
ستاره آگهی
7
کد آگهی
260605
#
7
ستاره آگهی
عالی ترین جراح پلاستیک در اصفهان

دکتر مجید راستی اردکانی

چگونه یک فوق تخصص جراحی پلاستیک انتخاب کنیم

جراحی پلاستیک یکی از رشته‌های پزشکی و درمان محسوب می‌شود که پزشک در آن به بازسازی، تغییر ساختاری یا زیباسازی اندام‌های بدن می‌پردازد. این رشته را می‌توان به دو زیر شاخه جراحی ترمیمی و جراحی زیبایی تقسیم کرد. جراحی پلاستیک ترمیمی که با هدف بهبود عملکرد اندام‌ها صورت می‌پذیرد شامل جراحی جمجمه و صورت، جراحی دست، ترمیم سوختگی و مواردی از این دست می‌شود. از طرف دیگر، جراحی زیبایی با هدف بهبود شکل ظاهری اندام‌ها انجام می‌شود و طیف گسترده‌ای از جراحی‌ها از قبیل جراحی زیبایی بینی، جراحی افتادگی پلک، کوچک کردن پستان و غیره را در بر می‌گیرد. به پزشکی که با گذراندن دوره‌های تخصصی در این حوزه به فعالیت می‌پردازد فوق تخصص جراحی پلاستیک می‌گویند. فوق تخصص جراحی پلاستیک با بهره‌گیری از تخصص و همچنین تجهیزات پیشرفته اقدام به برطرف کردن مشکلات ساختاری اندام‌ها می‌کند. انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک بسیار مهم است چرا که وی نقش تعیین کننده‌ای در بازیابی عملکرد اندام‌های بدن به شکل موثر دارد. هنگام انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. اولین فاکتوری که باید در زمان انتخاب فوق تخصص جراحی پلاستیک به آن دقت کرد تجربه او است. در صورت امکان، از پزشک بخواهید تا عکس‌های قبل و بعد از عمل بعضی از بیماران را به شما نشان دهد. فاکتور مهم دیگر تعرفه خدماتی است که جراح پلاستیک دریافت می‌کند. قیمت‌های درخواستی باید مطابق با تعرفه‌های استاندارد باشد.

 

سوابق کاری دکتر مجید راستی اردکانی

 • کارشناس پزشکی قانونی به مدت ده سال
 • عضویت در انجمن جراحان پلاستیک آمریکا
 • عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

 

معرفی اجمالی خدمات دکتر مجید راستی اردکانی

 • جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی اعم از جراحی گوشتی و استخوانی و جراحی ترمیمی بینی

 

ویژگی‌های خدمات دکتر مجید راستی اردکانی

 • مشاوره پیش از  عمل جراحی
 • ارائه آلبوم نمونه کارهای انجام شده قبلی
 • استفاده از متدهای جدید و به روز دنیا

عالی ترین جراح پلاستیک در اصفهان عالی ترین جراح پلاستیک اصفهان جراح پلاستیک در اصفهان جراح بینی در اصفهان فوق تخصص جراح پلاستیک در اصفهان فوق تخصص جراح بینی در اصفهان مجرب ترین جراح پلاستیک در اصفهان مجرب ترین جراح پلاستیک اصفهان عالی ترین جراح بینی در اصفهان عالی ترین جراح بینی اصفهان مجرب ترین جراح بینی در اصفهان مجرب ترین جراح بینی اصفهان فوق تخصص جراح پلاستیک در اصفهان مجرب ترین جراح پلاستیک در اصفهان مجرب ترین جراح پلاستیک اصفهان مجرب ترین جراح زیبایی در اصفهان مجرب ترین جراحی زیبایی در اصفهان بهترین فوق تخصص جراحی بینی در اصفهان متخصص جراحی پلاستیک در اصفهان بهترین جراح پلاستیک در اصفهان بهترین جراح پلاستیک اصفهان بهترین جراح زیبایی اصفهان جراح زیبایی بینی در اصفهان جراح زیبایی پلاستیک در اصفهان جراح زیبایی و ترمیمی در اصفهان فوق تخصص جراح زیبایی بینی در اصفهان فوق تخصص جراح زیبایی پلاستیک در اصفهان فوق تخصص جراح زیبایی و ترمیمی در اصفهان دکتر مجید راستی اردکانی کلینیک جراحی پلاستیک و زیبایی اسپادانا بهترین فوق تخصص جراح پلاستیک در اصفهان فوق تخصص زیبایی در اصفهان بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اصفهان بهترین جراح پلاستیک بینی در اصفهان بهترین جراح زیبایی بینی در اصفهان عالی ترین جراح پلاستیک در اصفهان عالی ترین جراح زیبایی در اصفهان مجرب ترین جراح پلاستیک در اصفهان مجرب ترین جراح زیبایی در اصفهان مجرب ترین جراح زیبایی بینی در اصفهان کلینیک جراحی پلاستیک در اصفهان کلینیک زیبایی در اصفهان بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان فوق تخصص زیبایی و ترمیمی در اصفهان جراح پلاستیک در اصفهان بهترین جراح پلاستیک در اصفهان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مجید راستی اردکانی

وب سایت

وب سایت

آدرس

اصفهان - اصفهان - خیابان توحید میانی - مجتمع البرز - جنب بانک پاسارگاد - طبقه همکف

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 09 آذر 1399www.irangan.com/260605
پیشنهاد ایرانگان
1