سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه موسیقی در جنوب تهران

آموزش نقاشی محدوده زعفرانیه

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260424
#
7
ستاره آگهی
آکادمی پیانو

آکادمی پیانو پدال

معرفی اجمالی آکادمی پیانو پدال

آکادمی پیانو پدال با سال‌ها سابقه در زمینه‌ی آموزش پیانو فعالیت می‌کند. پیانو کودکان، پیانو جاز و پیانو در سبک ایرانی، پاپ و کلاسیک از دوره‌های این آکادمی موسیقی محسوب می‌شوند. همچنین نت‌خوانی، آهنگسازی، موزیکولوژی یا موسیقی‌شناسی و پداگوژی از دیگر دوره‌های آکادمی پیانو پدال می‌باشند. ضمنا این آکادمی موسیقی کارگاه‌های شناخت و درک موسیقی و تجزیه و تحلیل آثار موسیقی جهان به‌منظور افزایش آگاهی دانش‌آموزان را نیز برگزار می‌کند. از طرفی از دیگر خدمات آکادمی پیانو پدال می‌توان به برگزاری دوره‌های آموزشی جهت موفقیت در آزمون‌های ورودی و بین‌المللی دانشگاه‌ها و کنسرواتورهای داخل و خارج از کشور در رشته موسیقی اشاره کرد.

 

ویژگی‌های آکادمی پیانو پدال

مشاوره تلفنی و حضوری پیش از ثبت نام، برگزاری جلسات آموزشی به‌طور منظم، بهره‌گیری از مربیان با تجربه و دارای مدرک دانشگاهی، آموزش مفاهیم پیانو به زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی؛ برپایی کنسرت‌های هنرجویی و معرفی هنرجویان ممتاز به جشنواره موسیقی از مزایای رقابتی آکادمی پیانو پدال محسوب می‌شوند.

آکادمی پیانو آکادمی پیانو آموزش پیانو آموزش پیانو آموزشگاه پیانو آموزشگاه پیانو آکادمی پیانو محدوده نیاوران آکادمی پیانو محدوده نیاوران آموزش پیانو محدوده نیاوران آموزش پیانو محدوده نیاوران آموزشگاه پیانو محدوده نیاوران آموزشگاه پیانو محدوده نیاوران آکادمی تخصصی پیانو آکادمی تخصصی پیانو آکادمی حرفه ای پیانو آموزش تخصصی پیانو آموزش حرفه ای پیانو آکادمی پیانو آموزشگاه موسیقی در نیاوران آکادمی پیانو محدوده نیاوران آموزش پیانو محدوده نیاوران آکادمی پیانو آکادمی پیانو پدال آکادمی تخصصی پیانو آموزش تخصصی پیانو آموزش تخصصی پیانو در سبک کلاسیک آموزش تخصصی پیانو در سبک پاپ آموزش تخصصی پیانو در سبک ایرانی آموزش تخصصی پیانو در سبک جز آموزش تخصصی پیانو کودکان آموزش تخصصی پیانو برای تمامی سنین کلاس دوره مربیگری پیانو مجهزترین سیستم آموزشی پیانو در کشور آموزش حرفه ای پیانو آموزش خصوصی پیانو برگزاری ریستال پیانو برای هنرجویان هر سه ماه یکبار معرفی هنرجویان نمونه به جشنواره های موسیقی استعدادیابی هنرجویان نوازندگی برای ورود به آکادمی پیانو آموزش تخصصی پیانو کودکان برای سنین 5 تا 9 با بهترین متدهای روز آموزش تخصصی پیانو در سبک کلاسیک، پاپ، ایرانی، جز وجود همزمان دو پیانو در کلاس برای هنرجو و استاد زیر نظر اساتید دانشگاه آموزشگاه تخصصی پیانو پدال آکادمی تخصصی پیانو پدال، دومین شعبه از مجموعه تخصصی پیانو آکسان، با هدف آموزش صحیح پیانو مطابق با شیوه آموزشی روز دنیا تاسیس گردید. بهره مندی از اساتید مجرب و با تحصیلات دانشگاهی ، فارق التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر تهران، موسیقی و همچنین امکانات آموزشی وسیع از جمله کلاس های دو پیانو و کلاس های تمرین برای هنرجویان، باعث افزایش راندمان آموزشی و پیشرفت صحیح هنرجویان شده است. شیوه آموزشی آکادمی پدال، مطابق با استاندارد های آموزش عالی موسیقی، آموزش با شیوه رپرتوار نوازی، می باشد. این شیوه بدین صورت است که هنرجویان در طول هر ترم قطعاتی از دوره های موسیقی باروک، کلاسیک، رمانتیک آموزش می بینند و علاوه بر آن اتود های کنسرتی و اتود های پرکتیکال به منظور جنبه آموزشی و تکنیکال به هنرجویان آموزش داده می شود. از طرفی بنا بر سیستم آموزشی آکادمی پدال هنرجویان با توجه به هدف آموزشی فردی پس از هر ترم به اجراهای رسیتال، گروه نوازی پیانو و آزمون های پایان ترم میپردازند. ازین رو پیشرفت و آموزش هنرجویان در کنار خوانواده های محترم بررسی قرار خواهد گرفت. برگزاری دوره های آموزش گروهی تاریخ موسیقی و شناخت و درک موسیقی و تحلیل و آنالیز آثار موسیقی جهانی نیز به ارتقای سطح آموزشی هنرجویان پرداخته میشود. آموزش دو زبانه به کودکان، ، به زبان های انگلیسی و فرانسه و آلمانی ،از دیگر امکانات آکادمی پدال می باشد که با هدف ایجاد کاربرد های زبانی در موسیقی، شناخت موتیف ها، و همچنین آشنایی با زبان تخصصی موسیقی می باشد. همچنین دوره های تخصصی آزمون های ورودی دانشگاه های داخل و داشنگاه ها و کنسرواتوار های خارج از کشور در رشته های نوازندگی پیانو، آهنگسازی، موسیقی الکترونیک، موزیکولوژی و پداگوژی از دیگر دوره های تخصصی آکادمی پدال می باشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

ارسلان حاتمی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - نیاوران - تقاطع کامرانیه - جنب نارون - پلاک 86 - واحد 1

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/260424
پیشنهاد ایرانگان