سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

سمعک مجهز هوشمند بلوتوث دار

سمعک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260164
#
7
ستاره آگهی
سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان

کلینیک شنوایی سنجی پژواک

چگونه سمعک به درمان کم شنوایی کمک می‌کند

 ارتباطات امروزه بخش مهمی از زندگی شخصی و اجتماعی افراد تشکیل می‌دهد. کم شنوایی یکی از مشکلاتی است که در هر سنی به دلایل مختلفی می‌تواند رخ دهد. کم شنوایی به نوبه خود بیماری خطرناکی نیست؛ اما می‌تواند در ارتباطات و روزمره افراد اختلالات زیادی را ایجاد کند. فردی که به کم شنوایی مبتلاست نمی‌تواند اصوات محیط اطراف را به خوبی بشنود و به همین دلیل نمی‌تواند با اطرافیان ارتباط مناسب برقرار کند؛ بنابراین افرادی که به کم شنوایی مبتلا می‌شوند باید به کلینیک شنوایی سنجی مراجعه کنند و کم شنوایی را درمان نمایند. در کلینیک‌ شنوایی سنجی کارشناسانی به نام ادیولوژیست وجود دارند که با بررسی میزان افت شنوایی به بیمار راهکارهایی ارائه می‌کنند تا کم شنوایی را درمان کرده و افت بیشتر شنوایی جلوگیری نمایند که  یکی از راهکارها برای درمان کم شنوایی استفاده از سمعک است. سمعک وسیله الکترونیکی است که از سه قطعه میکروفون، تقویت کنند و ریسور تشکیل شده و اصوات را جمع آوری کرده و به گوش داخلی فرد انتقال می‌دهد.

 

معرفی کلینیک شنوایی سنجی پژواک

کلینیک شنوایی سنجی پژواک در سال 1377 در زمینه بررسی و درمان مشکلات کم شنوایی شروع به کار کرد. سمعک دیجیتال، سمعک نامرئی، سمعک هوشمند، سمعک داخل گوشی، سمعک وایرلس، سمعک بلوتوث‌دار، باتری سمعک و قالب سمعک از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌آیند. همچنین انجام تست‌های شنوایی سنجی اعم از غربالگری نوزادان، آزمون‌های OAE، ABR و تمپانوتری نیز از دیگر خدمات کلینیک شنوایی سنجی پژواک می‌باشند. ضمنا کلینیک شنوایی سنجی پژواک کلیه خدمات مرتبط با ساخت انواع سمعک، کاشت حلزون گوش و درمان انواع سرگیجه، سردرد و وزوز گوش را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های کلینیک شنوایی سنجی پژواک

مشاوره حضوری و تلفنی، ضمانت و گارانتی، انجام خدمات شنوایی سنجی و تجویز سمعک سالمندان در محل، صدرو فاکتور معتبر برای بیماران تحت پوشش بیمه‌های تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، خدمات درمانی، انجام کلیه خدمات تعمیر و تعویض سمعک کهنه با نو از مزایای رقابتی کلینیک شنوایی سنجی پژواک به‌شمار می‌آیند.

سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان سنجش شنوایی و سمعک پژواک سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان عالی ترین کلینیک سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان کلینیک سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان مجهزترین کلینیک شنوایی و سمعک در اصفهان بورس سمعک در اصفهان سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان مرکز سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان مرکز شنوایی سنجی و سمعک در اصفهان فروش سمعک در اصفهان مرکز تخصصی شنوایی و سمعک در اصفهان مرکز سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان تجویز سمعک در اصفهان تجویز سمعک سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان مرکز سنجش شنوایی و سمعک در اصفهان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محسن شفیعی

تلفن

موبایل

آدرس

اصفهان - اصفهان - چهارباغ - نرسیده به دروازه شمیران - ساختمان ماکان 2 - سمعک شنوایی پژواک

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/260164
پیشنهاد ایرانگان