سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دفتر ترجمه رسمی در جنت آباد

دفتر ترجمه رسمی ادیب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260111
#
7
ستاره آگهی
دارالترجمه محدوده جنت آباد

دفتر ترجمه رسمی448

اهمیت ترجمه در دنیای امروز

زبان یکی از زنجیره‌های اصلی ارتباطی است که با استفاده از آن می‌توان دانش و اطلاعات خود را  به دیگران منتقل کرد. امروزه کشورهای مختلفی با یکدیگر در حال تعامل و برقراری ارتباط هستند و با توجه به این که هر ملتی از زبان مجزایی استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل کشورها برای برقراری ارتباط با یکدیگر از فرآیند ترجمه استفاده می‌کنند. ترجمه پلی برای انتقال سخن، فرهنگ، اندیشه‌ها و اعتقادات شناخته می‌شود. ترجمه فرآیندی است که با استفاده از آن می‌توان مفاهیم، معلومات علمی و فرهنگی را انتقال داد؛ در واقع ترجمه عملیاتی است که در آن مفاهیم و دستورات زبان مبدا را با رعایت ساختار معنایی به زبان مقصد بر می‌گردانند. ترجمه انواع مختلفی دارد و می‌تواند برای اهداف مختلفی به کار گرفته شود که یکی از آنان ترجمه اسناد و مدارک است. مدارک و اسناد از نظر حقوقی و قانونی از ارزش بالایی برخوردارند؛ ترجمه اسناد به دقت و توانایی بالایی نیاز دارد؛ چرا که باید تمام مطالب عینا بیان شوند و موردی از قلم نیفتد.

 

معرفی اجمالی دفتر ترجمه رسمی 448

دفتر ترجمه رسمی 448 در سال 1397 در زمینه ارائه خدمات ترجمه شروع به‌کار کرد. ترجمه کلیه متون به زبان انگلیسی، ترجمه شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت، سند ازدواج، سند طلاق، دانشنامه، پایان نامه، تقدیرنامه، جواز اشتغال، حکم قهرمانی، روزنامه رسمی، پروانه پزشکی، پروانه مطب، پروانه وکالت، گواهی بانکی، سود بانکی، مدارک بانکی، لیست بیمه، سوابق بیمه، اساسنامه شرکت، پروانه مهندسی و حکم کارگزینی، از جمله خدمات این دارالترجمه محسوب می‌شوند. همچنین دفتر رسمی 448 کلیه خدمات ترجمه انواع قبوض، پروانه شرکت، حکم اعضای هیئت مدیره شرکت و سایر اسناد و مدارک را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های دفتر ترجمه رسمی 448

مشاوره حضوری و تلفنی، ارائه راهکار در زمینه پذیرش ویزا، برآورد هزینه پیش از انجام خدمات ترجمه، انجام خدمات در کم ترین زمان ممکن، اخذ تاییدیه از قوه قضاییه و وزارت امور خارجه و آمادگی همکاری با آژانس‌های مسافرتی، ارگان‌ها و مراکز توریستی و گردشگری از مزایای رقابتی دفتر ترجمه رسمی 448 به‌شمار می‌آیند.

دارالترجمه در جنت آباد دارالترجمه محدوده جنت آباد شمالی دارالترجمه محدوده جنت آباد جنوبی دارالترجمه محدوده جنت آباد مرکزی دفتر ترجمه محدوده جنت آباد دفتر ترجمه در جنت آباد دفتر ترجمه در جنت آباد شمالی دفتر ترجمه در جنت آباد جنوبی دفتر ترجمه در جنت آباد مرکزی دارالترجمه رسمی در جنت آباد دفتر ترجمه رسمی در جنت آباد دفتر ترجمه محدوده جنت آباد دفتر ترجمه در جنت آباد دارالترجمه در جنت آباد دارالترجمه رسمی در جنت آباد دفتر ترجمه در منطقه 5 دارالترجمه در منطقه 5 دفتر ترجمه در شاهین شمالی دارالترجمه در شاهین شمالی دفتر ترجمه در شاهین جنوبی دارالترجمه در شاهین جنوبی دفتر ترجمه در جنت آباد شمالی دفتر ترجمه در جنت آباد جنوبی دفتر ترجمه در جنت آباد مرکزی دارالترجمه در پونک دفتر ترجمه در پونک ترجمه فوری در شاهین شمالی دارالترجمه در شاهین شمالی ترجمه فوری در شاهین جنوبی دفتر ترجمه رسمی 448 کلیه ی زبان ها ترجمه کلیه مدارک طبق نرخ مصوب (شناسنامه، سند ملکی، مدارک دانشگاهی، سند ازدواج و...) مهر دادگستری و مهر وزارت امور خارجه در سریع ترین زمان با 14 سال سابقه

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

شهرزاد شهری

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه5 - جنت آباد - خیابان کبیری طامه یا شاهین شمالی - نبش 20 متری گلستان غربی - پلاک 20 - طبقه دوم - واحد 3

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/260111
پیشنهاد ایرانگان