سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک دامپزشکی و پت شاپ

دامپزشکی محدوده آرژانتین

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260069
#
1
ستاره آگهی
مجهزترین کلینیک دامپزشکی صادقیه

کلینیک دامپزشکی لاوین

اهمیت حیوانات در زندگی

امروزه نگهداری از حیوانات خانگی در منازل بیشتر از قبل شده است طوری که حیوانات خانگی بخش مهمی از زندگی انسان‌ها را به خود اختصاص داده‌اند و همنیشین آنان شده‌اند. نگهداری از حیوانات خانگی مزایا و فوایدی به دنبال دارد. بسیاری از افراد از حیوانات خانگی به عنوان درمانگر استفاده می‌کنند. احساس آرامش، ایجاد حس مسئولیت، افزایش اعتماد به نفس، کمک به بهبود اختلالات روانی، تاثیر بر فشار خون و سلامت قلب و بهبود برقراری ارتباطات از جمله مزایای نگهداری از حیوانات خانگی شناخته می‌شوند. از طرفی وجود حیوانات خانگی در منزل علاوه بر فوایدی که دارد از معایبی نیز برخوردار است؛ بروز بیماری و آلرژی یکی از مشکلات نگهداری از حیوانات می‌باشند؛ به همین دلیل برای جلوگیری از بروز بیماری برای حیوانات و افراد باید آن‌ها را برای انجام معاینات دوره‌ای به نزد دامپزشک ببرند. دامپزشک با بررسی وضعیت درونی حیوانات، وضعیت سلامتی آن‌ها را بررسی کرده و در صورت وجود بیماری آن را درمان می‌کنند.

 

معرفی اجمالی کلینیک دامپزشکی لاوین

کلینیک دامپزشکی لاوین با سال‌ها سابقه در زمینه درمان مشکلات و بیماری‌های حیوانات خانگی فعالیت می‌کند. انواع جراحی حیوانات اعم از جراحی چشم، جراحی بافت نرم، درمان در رفتگی و شکستگی؛ ارتوپدی، درمان بیماری‌های داخلی و خون‌ریزی حیوانات و بیماری‌های پوستی از خدمات این کلینیک دامپزشکی محسوب می‌شوند. همچنین واکسیناسیون، صدور شناسنامه بهداشتی، ارائه گواهی سلامت، جراحی عقیم سازی با تعرفه حمایتی، اصلاح و شستشو، جرمگیری و  درمان مشکلات دندانپزشکی از دیگر خدمات کلینیک دامپزشکی لاوین می‌‌باشند. ضمنا کلینیک دامپزشکی لاوین کلیه خدمات پرندگان زینتی را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های کلینیک دامپزشکی لاوین

مشاوره حضوری و تلفنی، ویزیت حیوانات در منزل، تهیه ملزومات مورد نیاز برای حیوانات و پرندگان کم یاب، انجام خدمات در کم‌ترین زمان ممکن، ارائه راهکارهای مراقبت و تربیت از حیوانات خانگی، برگزاری جلسات درمانی به طور منظم و دریافت هزینه مصوب سازمان نطام پزشکی از مزایای رقابتی کلینیک دامپزشکی لاوین به‌شمار می‌آیند.  

مجهزترین کلینیک دامپزشکی محدوده صادقیه مجهزترین کلینیک دامپزشکی در صادقیه بهترین کلینیک دامپزشکی محدوده صادقیه بهترین کلینیک دامپزشکی در صادقیه عالی ترین کلینیک دامپزشکی محدوده صادقیه عالی ترین کلینیک دامپزشکی در صادقیه کلینیک دامپزشکی محدوده صادقیه کلینیک دامپزشکی در صادقیه کلینیک حیوانات خانگی در صادقیه کلینیک حیوانات خانگی محدوده صادقیه کلینیک حیوانات اهلی در صادقیه کلینیک حیوانات اهلی محدوده صادقیه کلینیک دامپزشکی حیوانات خانگی در صادقیه کلینیک دامپزشکی حیوانات خانگی محدوده صادقیه مجهزترین کلینیک دامپزشکی در صادقیه کلینیک تخصصی دامپزشکی در صادقیه کلینیک تخصصی دامپزشکی محدوده صادقیه تخصصی ترین کلینیک دامپزشکی در صادقیه تخصصی ترین کلینیک دامپزشکی محدوده صادقیه مجهزترین کلینیک دامپزشکی بهترین کلینیک دامپزشکی عالی ترین کلینیک دامپزشکی کلینیک دامپزشکی کلینیک حیوانات خانگی کلینیک تخصصی حیوانات خانگی کلینیک تخصصی دامپزشکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

سعید محمدپور

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه5 - میدان صادقیه - بلوار آیت اله کاشانی - خیابان نجف زاده فروتن - پلاک 62

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/260069
پیشنهاد ایرانگان