سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

نمایندگی بیمه در مشهد

بیمه ایران محدوده شهرک غرب

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260049
#
2
ستاره آگهی
الو بیمه ایران

الو بیمه ایران کد 20293

آشنایی با بیمه مسئولیت

بیمه یکی از ارکان اصلی اقتصاد جوامع محسوب می‌شود. زندگی، دارایی و سلامت افراد در هر لحظه در معرض حوادث و بالایی طبیعی قرار دارد. یکی از راهکارهای جبران خسارت در زمان وقوع حوادث، استفاده از خدمات بیمه است؛ چرا که بیمه می‌تواند بخشی از ضرر و خسارات را جبران کند؛ در واقع  بیمه به سازوکاری گفته می‌شود که در آن بیمه گر یا موسسه ارائه دهنده خدمات بیمه، تعهد می‌کند در زمان وقوع حوادث، خسارت مالی و جانی بیمه‌گر را جبران نماید. بیمه انواع مختلفی دارد که یکی از آن‌ها بیمه مسئولیت است. هر فردی با توجه به نقش اجتماعی که در زندگی خود ایفا می‌کند؛ ممکن است به افراد دیگر از نظر مالی یا جانی خسارت وارد کند که در برابر آن مسئول است و باید آن را جبران کند.  بیمه مسئولیت بیمه‌‌ای است که در آن فرد خود را دربرابر حوادثی که ممکن است به دیگران وارد کند بیمه می‌نماید. بیمه مسئولیت باعث می‌شود تا افراد در برابر حوادث غیر منتظره احساس آرامش و آسودگی داشته باشند و بتوانند در جامعه به راحتی فعالیت کنند.

 

معرفی اجمالی الو بیمه ایران کد 20293

الو بیمه ایران کد 20293 در سال 1393 در زمینه ارائه انواع بیمه‌نامه شروع به کار کرد. بیمه اتومبیل اعم از بیمه بدنه و بیمه شخض ثالث، بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت حرفه‌ای، بیمه مسئولیت تولید کنندگان، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه عمر، بیمه مهندسی، بیمه درمانی، بیمه آتش سوزی، بیمه سرقت، بیمه درمان، بیمه حوادث، بیمه باربری اعم از صادرات، واردات و ترانزیت کالا؛ بیمه کشتی رانی و بیمه هواپیما، از جمله خدمات این نمایندگی بیمه محسوب می‌شوند. همچنین الو بیمه ایران کد 20293 برای بررسی و وضعیت خسارات به کلیه نقاط تحت پوشش کارشناس به صورت رایگان ارسال می‌کند.

 

ویژگی‌های الو بیمه ایران کد 20293

مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین؛ ارسال بیمه نامه به سراسر کشور به صورت رایگان، صدور فوری بیمه نامه بدون نیاز به مراجعه حضوری، انجام خدمات کارشناسی در محل و دریافت هزینه بیمه نامه به صورت نقد، اقساط و دریافت چک معتبر و ارائه تخفیف به خودروهای صفر کیلومتر از جمله مزایای رقابتی الو بیمه ایران کد 20293 به‌شمار می‌آیند.

الو بیمه ایران نماینده رسمی بیمه ایران اطلاعات بیشتردر سایت الو بیمه ایران مشاوره و صدور انواع بیمه نامه: ثالث 50 درصد نقد الباقی در 3 قسط با چک معتبر و کوتاه مدت و یکساله 2، 4 و 6 ماهه بدنه کارشناسی در محل آتش سوزی مسولیت ساختمان، کارفرما در مقابل کارکنان خدماتی، صنعتی، ساختمانی، عمرانی عمر و زندگی بیمه مان صدور فوری بدون مراجعه حضوری ارسال رایگان کارشناسی در محل کار شما

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

ستار محمدی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه22 - میدان اتریش - خیابان بنفشه 10 - مرکز تجاری باران - طبقه دوم - واحد 340

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/260049
پیشنهاد ایرانگان