سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

ایمنی و بهداشت در محیط کار

مدرسه بین المللی غیر دولتی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260047
#
3
ستاره آگهی
آموزش و استخدام دریانوردی

دریاگستر محیا

آشنایی با دریانوردی

جابه‌جایی کالا از راه‌های دریایی یکی از صنایع مهم در اقتصاد کشورهای مختلف می‌باشد؛ طوری که بسیاری از جوامع نیازهای خود را از طریق تجارت جهانی برطرف می‌کنند. دریانوردی به حرفه‌ای گفته می‌شود که در آن ناو‌ها و کشتی‌های بزرگ و کوچک را روی دریاها و توده‌های بزرگ آب شناور نگه می‌دارند. کار دریانوردان روی کشتی است؛ آن‌ها مسافران و کالاهای تجاری را از یک کشوری به کشور دیگر جابه جا می‌کنند. از طرفی دریانوردی تنها جنبه تجاری ندارد؛ چرا که  بسیاری از افراد برای تفریح و سرگرمی نیز دریانوردی می‌کنند. دریانوردی شغلی است که به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. برای کسب توانایی دریانوردی باید زیر نظر موسسات و مجتمع‌های فنی و تخصصی دوره‌های کنترل و نحوه هدایت کشتی طی شود تا داوطلبان بتوانند مدرک دریانوردی و ملوانی را به دست آورند و پس از  آن حرفه خود را شروع کنند. در موسسات دریانوردی به داوطلبان آموزش داده می‌شود تا چگونه بتوانند  کشتی را در شرایط و وضعیت مختلف دریایی کنترل کنند.

 

معرفی اجمالی موسسه دریا گستر محیا

موسسه دریا گستر محیا با سال‌ها سابقه در زمینه آموزش دریانوردی فعالیت می‌کند. فنون دریایی، ملوانی عمومی، مهارت در فنون عرضه، رادار و آرپا، آشنایی با شناورهای خدماتی و مانور با آن‌ها، آشنایی با مفاهیم تعادل کشتی و مستندات مرتبط، آشنایی با تجهیزات ناوبری و مخابراتی، آموزش تخصص دریانوردی در رشته مهندسی، آموزش دریان نوردی در رشته افسری و آموزش مهندسی کشتی‌های زیر سه هزار، از جمله دوره‌های موسسه محسوب می‌شوند. شرایط لازم برای شرکت در دوره‌های موسسه دریا گستر محیا می‌توان به حداقل سن 18 سال، داشتن کارت پایان خدمت یا پاسپورت و اخذ مدرک حداقل دیپلم، اشاره کرد.  

 

ویژگی‌های موسسه دریا گستر محیا

مشاوره به صورت تلفنی و حضوری، امکان دریافت پاسپورت در حین دوره، ارائه مدرک معتبر سازمان کشتی رانی به داوطلبان پس از اتمام دوره، جذب نیرو پس از دریافت مدرک بدون نیاز به گذراندن دوره‌های مجدد پس از انجام آزمون حضوری و دریافت شهریه به صورت نقد و اقساط از مزایای موسسه دریا گستر محیا به‌شمار می‌آیند.

آموزش و استخدام دریانوردی آموزش و استخدام دریانوردی آموزش تخصصی دریانوردی آموزش تخصصی دریانوردی آموزش و استخدام دریانوردی آموزش و استخدام دریانوردی آموزش تخصصی دریانوردی دریاگستر محیا آموزش ویژه دریانوردی آموزش و استخدام دریانوردی هزینه دوره های دریانوردی دریاگستر محیا آموزش دریانوردی آموزش و استخدام دوره مهندسی سوم کشتی های زیر 3000 آموزش دوره های دریانوردی در رشته های مهندسی و افسری زیر 3000 آموزش تخصصی دریانوردی در رشته مهندسی آموزش تخصصی دریانوردی در رشته افسری آموزش ویژه دریانوردی آموزش تخصصی دریانوردی در شیراز آموزش تخصصی دریانوردی در شیراز آموزش و استخدام دریانوردی قابل توجه علاقمندان به دوره های دریانوردی در رشته های مهندسی و افسری زیر 3000 و ملوانی نامحدود علاقمندان به دوره های ملوانی نامحدود : داشتن حداقل مدرک سیکل به بالا مدت دوره یک ماه داشتن پایان خدمت یا پاسپورت الزامی می باشد دوره مهندس سومی زیر 3000 : داشتن حداقل مدرک دیپلم به بالا داشتن کارت پایان خدمت یا پاسپورت (در حین دوره هم میشه اقدام کرد) حداقل سن:18به بالا مدت زمان دوره:3ماه دوره افسر دومی زیر 3000: داشتن حداقل مدرک دیپلم به بالا داشتن کارت پایان خدمت یا معافی یا پاسپورت حداقل سن:18به بالا مدت زمان دوره:4 ماه علاقمندان بعد از مصاحبه حضوری بدو آموزش و گذراندن دوره در هر یک از رشته های فوق و بعد از اتمام و قبولی در ازمون پایانی و گرفتن مدارک دریانوردی مربوط توسط شرکت تامین نیرو به هر یک از سمت های یاد شده به شغل مورد نظر معرفی به کار می شود محل برگزاری دوره ها : موسسه دریانوردی و کشتیرانی بوشهر لازم به ذکر است که دوره های مورد نظر دارای شهریه می باشند که بصورت نقد و اقساط هم میتونن پرداخت کنند کشتیرانی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

سلطانی

موبایل

آدرس

بوشهر - بندر بوشهر - موسسه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 14 تیر 1398www.irangan.com/260047
پیشنهاد ایرانگان