سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزش و استخدام دریانوردی

موسسه خلاقیت کودکان در تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
260025
#
2
ستاره آگهی
مدرسه بین المللی غیر دولتی

مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا

نقش مدارس در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

عوامل مختلف و گوناگونی در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان تاثیر زیادی می‌گذارد که یکی از آن‌ها کیفیت مدارس است. مدارسی که از سیستم آموزشی مناسبی استفاده می‌کنند دانش آموزان توانمندی را به جامعه تحویل می‌دهند. نحوه آموزش مدارس نه تنها در کیفیت یادگیری دانش آموزان تاثیر زیادی دارد بلکه در شکل‌گیری شخصیت اجتماعی آنان نیز تاثیر  بسزایی می‌گذارد؛ به همین دلیل خانواده‌های روی مدارس فرزندان‌شان سرمایه گذاری زیادی می‌کنند. مجتمع‌های آموزشی بین‌المللی به مدارسی گفته می‌شود که با استفاده از سیستم‌های آموزشی اروپا، دروس و مطالب را به دانش آموزان آموزش می‌دهند. از طرفی در این مدارس و مجتمع‌های آموزشی معمولا دروس به یک یا دو زبان خارجی اعم از انگلیسی و فرانسوی آموزش داده می‌شوند. تدریس مطالب به زبان انگلیسی باعث می‌شود تا آن‌ها علاوه بر یادگیری زبان خارجی، فرصت‌های زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف داشته باشند.

 

معرفی اجمالی مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا

مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا با اخذ مجوز از شورای عالی آموزش و پرورش در زمینه آموزش مقاطع پیش دبستانی تا پیش دانشگاهی فعالیت می‌کند.  ارائه برنامه‌ آموزشی منظم زیر نظر مشاور تحصیلی، آموزش فیزیولوژی انسان، شیمی عمومی، شیمی آلی، ریاضیات، منطق و هوش، ژنتیک پزشکی، ایمونولوژی پزشکی، زبان پزشکی و مدیکال ترمینولوژی،  آموزش به زبان انگلیسی، تدریس زبان آلمانی و فرانسه، آموزش بر مبنای PBL یا مسئله محور، آموزش فن ارائه کنفرانس و ارتباط همراه با ارائه مدرک بین‌المللی جهت پذیرش در مدارس کشورهای مختلف، از جمله خدمات آموزشی این مجتمع بین‌المللی محسوب می‌شوند.

 

ویژگی‌های مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا

امکان تحصیل برای دانش آموزان ایرانی و خارجی، امکان ادامه تحصیل در کالج‌های اروپا و آمریکا، بهره‌گیری از اساتید با تجربه و فارغ التحصیلان از دانشگاه‌های داخلی و خارجی، سرویس رفت و برگشت، سرو صبحانه و میان وعده گرم و ارائه یونیفرم یک‌دست به دانش آموزان و تهیه کتب آموزشی از مزایای مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا به‌شمار می‌روند. 

نخستین مدرسه بین المللی غیردولتی مدرسه بین المللی غیردولتی مدرسه بین المللی غیردولتی در ایران مجتمع آموزشی بین المللی مجتمع آموزشی پسرانه بین المللی مجتمع آموزش بین المللی ابن سینا نخستین مدرسه بین المللی غیردولتی در ایران با مجوز صادره از شورای عالی آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران ارائه مدرک تحصیلی معتبر و قابل پذیرش در کلیه مدارس بین المللی تدریس و محاوره به زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسه آلمانی و فارسی امکان ادامه تحصیل در کالج های اروپا امکان ورود به دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکا بهره گیری از مجرب ترین کادر آموزشی و فارغ التحصیلان دانشگاه های داخل و خارج از کشور امکان ورودی برای دانش آموزان ایرانی و خارجی مجتمع آموزشی بین الملل مدرسه بین المللی غیردولتی دبیران مجرب بین المللی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

آمنه مرتضی پور

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - آفریقا - پایین تر از چهارراه جهان کودک - کوچه ژوبین - پلاک 9

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 14 تیر 1398www.irangan.com/260025
پیشنهاد ایرانگان