سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

بهترین دبستان محدوده تهرانپارس

آموزشگاه زبان محدوده شهرک گلستان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
آموزشگاه علمی رهروان دانش

آموزشگاه علمی دخترانه تدریس خصوصی تدریس خصوصی کنکور

کد آگهی
260009
ستاره آگهی
2
کد آگهی
260009
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
آموزشگاه علمی دخترانه تهرانپارس

آموزشگاه علمی رهروان دانش

تاثیر  آموزشگاه علمی بر  پیشرفت تحصیلی

دوره تحصیلی یکی از مهمترین مراحل زندگی افراد به‌شمار می‌رود که در آینده زندگی آنان نقش بسزایی دارد. دانش آموزان برای طی کردن دوره تحصیلی خود به مدرسه می‌روند؛ اما معمولا مدارس بخشی از فرآیند آموزش دانش آموزان را انجام می‌دهند؛ در واقع دانش آموزان بخش آموزش را در مدارس به خوبی طی می‌کنند؛ اما دوره دروس و تمرینات آن را باید در خانه انجام دهند که این کار به زمان و  انرژی زیادی نیاز دارد و همین‌طور ممکن است به مشکلاتی برخورد کنند که نیاز به راهنمایی معلم داشته باشند؛ به همین دلیل خانواده‌ها، فرزندان خود را در آموزشگاه‌های علمی و کمک درسی ثبت نام می‌کنند. آموزشگاه‌های علمی با بهره‌گیری از استاتید، مطالب و تکنیک‌های دروس را دوباره آموزش داده و باعث پیشرفت تحصیلی دانش آموزان می‌شود. در  بیشتر آموزشگاه‌های علمی فضایی مجزا برای رفع اشکال و انجام تمرینات برای دانش آموزان مهیا شده است. همچنین در آموزشگاه‌های علمی معلم و مشاورانی برای برطرف کردن مشکلات دانش آموزان همواره حضور دارند. 

 

معرفی اجمالی آموزشگاه علمی رهروان دانش

آموزشگاه علمی دخترانه رهروان دانش در سال 1397 در زمینه آموزش دانش آموزان زیر نظر سازمان آموزش و پرورش شروع به‌کار کرد. آموزش زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضیات، هندسه، هندسه تحلیلی، هندسه گسسته، ادبیات، عربی تخصصی، معارف، فلسفه و منطق، زبان انگلیسی، دروس تخصصی کلیه رشته‌ها اعم از کار و دانش و فنی و حرفه‌ای، حسابداری، از جمله کلاس‌های این آموزشگاه به‌شمار می‌رود. همچنین آموزشگاه علمی دخترانه رهروان دانش کلیه کلاس‌های تخصصی برای آمادگی کنکور، پذیرش در آزمون‌های ورودی مدارس نمونه دولتی، سمپاد و تیزهوشان را به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌نماید.

 

ویژگی‌های آموزشگاه علمی رهروان دانش

بهره‌گیری از اساتید و مشاوران تحصلی با تجربه، ارائه گزارش میزان پیشرفت دانش آموزان به والدین، برگزاری کارگاه و جلسات آموزشی زیر نظر مشاوره تحصیلی و روانشناس، سرو صبحانه و میان وعده گرم، کنترل فضای آموزشی با دوربین مداربسته و سرویس رفت و برگشت برای رفاه دانش آموزان از مزایای رقابتی آموزشگاه علمی دخترانه رهروان دانش به‌شمار می‌روند.

آموزشگاه علمی دخترانه در تهرانپارس آموزشگاه علمی دخترانه در تهرانپارس آموزشگاه علمی دخترانه در نارمک آموزشگاه علمی دخترانه در نارمک آموزشگاه علمی دخترانه در شرق تهران آموزشگاه علمی دخترانه در شرق تهران آموزشگاه علمی دخترانه در شرق تهران بهترین آموزشگاه علمی دخترانه تهرانپارس آموزشگاه علمی دخترانه رهروان دانش آموزشگاه علمی دخترانه در نارمک آموزشگاه علمی دخترانه در نارمک آموزشگاه علمی دخترانه در شرق تهران آموزشگاه علمی دخترانه در شرق تهران بهترین آموزشگاه علمی دخترانه در شرق تهران آموزشگاه علمی دخترانه در تهرانپارس تدریس خصوصی در تهرانپارس تدریس خصوصی در شرق تهران تدریس خصوصی در نارمک تدریس خصوصی کلیه دروس در تهرانپارس تدریس خصوصی کلیه دروس در شرق تهران تدریس خصوصی کلیه دروس در نارمک آموزشگاه علمی دخترانه رهروان دانش با متد جدید آموزشی study hall در نظر دارد با امکان حضور دانش آموزان در آموزشگاه به منظور انجام تکالیف و اشکال گیری دروس در حضور دبیران مجرب آموزش و پرورش مشاوران حرفه ای و اساتید بنام آموزشی و مشاوره ای و رشد و تغذیه با حضور پزشک حرفه ای راه پیشرفت و ترقی را برای دانش آموزان هموار کند. برگزاری کلاس های آمادگی برای آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و المپیاد کلاس های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی در کلیه پایه ها و تمامی دروس از ابتدایی تا کنکور و دانشگاه، تدریس خصوصی با کادر مجرب در منزل. حضور دانش آموزان به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه امکان پذیر می باشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 15 اسفند 1399www.irangan.com/260009
پیشنهاد ایرانگان
1