سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین قالیشوئی محدوده شهرری

بهترین قالیشویی محدوده تهرانسر

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259959
#
7
ستاره آگهی
قالیشویی محدوده کامرانیه

قالیشویی و مبل‌شویی شاهی

نکاتی درباره انتخاب قالیشویی مناسب 

فرش ممکن است در طول عمر خود بارها به دلایل مختلفی کثیف آلوده شود و به نظافت و شستشو نیاز داشته باشد. شسشتوی فرش‌ها با توجه به جنس‌ آن‌ها توسط موسسات قالیشویی انجام می‌شود. قالیشویی‌ها بهره‌گیری از مواد شوینده مناسب و روش سنتی برای شستوی فرش دستباف و روش مکانیزه برای فرش‌های ماشینی خدمات نظافت فرش را ارائه می‌دهند. قالیشویی‌ها وظیفه دارند تا انجام خدمات فرش با بهترین کیفیت ممکن انجام داده و همین‌طور آن را به صورت سالم تحویل دهند. همچنین بسیاری از موسسات قالیشویی علاوه بر شستشو، خدمات ترمیم فرش اعم از رفوگری، ریشه‌زنی یا ترمیم یا جایگزینی کامل ریشه‌های پوسیده، پرداختکاری یا هم‌ سطح‌سازی فرش، قلم زنی‌ یا ترمیم ناصافی فرش، دارکشی، لفافه‌دوزی و اعلاشویی را نیز انجام می‌دهند.

 

معرفی اجمالی قالیشویی و مبل شویی شاهی

قالیشویی و مبل شویی شاهی با عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان تهران، در سال 1382 در زمینه ارائه خدمات شستشوی انواع فرش شروغ به‌کار کرد. شستشوی فرش ماشینی، فرش دستباف گل ابریشم و تمام ابریشم با استفاده از دستگاه‌های مخصوص ثبات رنگ و سلامت ریشه و شستشوی انواع موکت، گلیم و گبه، از جمله خدمات این قالیشویی به‌شمار می‎آیند. همچنین قالیشویی و مبل شویی شاهی کلیه خدمات ترمیم فرش مانند شیرازه‌زنی، دارکشی، رفع سوختگی و ناصافی فرش، خشکشویی مبل راحتی، مبل استیل، مبل چرم، مبل تمام پارچه، مبل ال و تشک خوشخواب در محل بدون ریزش آب و با استفاده از دستگاه ویژه را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های قالیشویی و مبل شویی شاهی

مشاوره پیش از انجام خدمات به‌صورت حضوری و تلفنی، بهره‌گیری از مواد شوینده مناسب، تحویل فرش به‌طور رول، اتو و کارو شده با روکش پلاستیکی برای محافظت فرش از شرایط آب و هوایی، ضمانت کتبی سلامت فرش، ارائه بیمه‌نامه و صدور فاکتور رسمی از مزایای قالیشویی و مبل شویی شاهی محسوب می‌شوند.

قالیشویی محدوده کامرانیه قالیشویی محدوده کامرانیه قالیشویی محدوده هروی قالیشویی محدوده مجیدیه قالیشویی محدوده سید خندان قالیشویی محدوده سهروردی قالیشویی محدوده نیاوران قالیشویی محدوده اقدسیه قالیشویی محدوده پاسداران قالیشویی محدوده دولت قالیشویی محدوده ظفر قالیشویی محدوده میرداماد قالیشویی محدوده قیطریه قالیشویی محدوده کامرانیه قالیشویی محدوده گلبرگ قالیشویی محدوده هفت حوض قالیشویی محدوده تهرانپارس قالیشویی محدوده پروین قالیشویی محدوده نارمک قالیشویی محدوده رسالت قالیشویی محدوده نامجو قالیشویی محدوده معدنی قالیشویی محدوده پل چوبی قالیشویی محدوده سپاه قالیشویی محدوده نیرو هوایی قالیشویی محدوده تهران نو قالیشویی محدوده شهران قالیشویی محدوده امام حسین قالیشویی محدوده پیروزی قالیشویی محدوده نبرد قالیشویی محدوده افسریه قالیشویی محدوده مشیریه قالیشویی محدوده شمال تهران قالیشویی محدوده جنوب تهران قالیشویی محدوده شرق تهران قالیشویی محدوده غرب قالیشویی در کامرانیه قالیشویی در هروی قالیشویی در مجیدیه قالیشویی در سید خندان قالیشویی در سهروردی قالیشویی در نیاوران قالیشویی در اقدسیه قالیشویی در پاسداران قالیشویی در دولت قالیشویی در ظفر قالیشویی در میرداماد قالیشویی در قیطریه قالیشویی در کامرانیه قالیشویی در گلبرگ قالیشویی در هفت حوض قالیشویی در تهرانپارس قالیشویی در پروین قالیشویی در نارمک قالیشویی در رسالت قالیشویی در نامجو قالیشویی در معدنی قالیشویی در پل چوبی قالیشویی در سپاه قالیشویی در نیرو هوایی قالیشویی در تهران نو قالیشویی در شهران قالیشویی در امام حسین قالیشویی در پیروزی قالیشویی در نبرد قالیشویی در افسریه قالیشویی در مشیریه قالیشویی در شمال تهران قالیشویی در جنوب تهران قالیشویی در شرق تهران قالیشویی در غرب تهران قالیشویی و مبل شویی شاهی فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نموده و با چندین سال سابقه و تجربه موفق از همان ابتدا با طراحی یک برنامه بلند مدت برای انجام هرچه بهتر کیفیت خدمات خود و استفاده از دستگاههای پیشرفته و استاندارد و با ارائه فاکتور رسمی و شفاف و قیمت ثابت درصدد رضایتمندی مشتریان خود بوده و هست. خشکشویی انواع مبلمان راحتی، استیل، چرم... و تشک خوشخواب در محل بدون ریزش آب شستشوی فرش های ماشینی و دستی با دستگاه های مخصوص ثبات رنگ، سلامت ریشه و شیرازه تمامی فرش ها را به صورت کتبی ضمانت می نماییم. شستشوی فرش های ماشینی و دستی قیمت ثابت ارائه فاکتور رسمی ما را از 118 بخواهید. عضو رسمی قالیشویان تهران ثبت: 3423567 کد: 269 ضمانت نامه کتبی بیمه نامه

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کریم شاهی

تلفن پاسداران

تلفن هروی

تلفن تهرانپارس

تلفن رسالت

تلفن اکباتان

تلفن پونک

موبایل

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/259959
پیشنهاد ایرانگان