سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک کاردرمانی در اراک

خانه سالمندان در شرق تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259953
#
7
ستاره آگهی
خانه سالمندان محدوده شمال تهران

مرکز توانبخشی سالمندان والا

ضرورت و اهمیت خانه سالمندان

سالمندی یکی از دوره‌های زندگی افراد است که معمولا پس از شصت سالگی رخ می‌دهد. افراد در این دوران با نیازهای جدیدی مواجه می‌شوند و باید برای انجام کارهای روزانه و حفظ استقلال فردی به آن‌ها کمک شود. بدن اشخاص پس در دوران سالمندی به مرور زمان قدرت و توان اولیه خود را از دست می‌دهد و به همین دلیل باید تحت مراقبت و درمان قرار  بگیرند. از طرفی سالمندان در این مقطع از لحاظ روحی و روانی در شرایط حساسی قرار دارند و کلیه امور مراقبتی باید متناسب با شخصیت آنان انجام گیرد؛ به همین دلیل بعضی از خانواده‌ها که به کارهای نگهداری و مراقبتی سالمندان تسلط ندارند از خدمات خانه‌ سالمندان برای کمک به افراد مسن بهره می‌گیرند. خانه‌های سالمندان با استفاده  تجهیزات پرستاری و نگهداری، از سالمندان مراقبت کرده و وضعیت سلامتی، جسمی و روحی آنان را بررسی می‌کنند. در خانه‌های سالمندان از  فضایی مجزا برای انجام کارهای روزانه، اسکان و سرگرمی و تفریح سالمندان بهره گرفته می‌شود.

 

معرفی اجمالی مرکز توانبخشی سالمندان والا

 مرکز توابخشی سالمندان والا با سال‌ها سابقه در زمینه نگهداری و مراقبت از افراد مسن فعالیت می‌کند. فیزیوتراپی به صورت گروهی و انفرادی، ارائه آموزش‌های حرکتی و گروهی، کنترل علایم حیاتی سالمندان حداقل روزی یک بار در روز، سرم‌درمانی، درمان زخم‌های مزمن، انجام هر گونه تزریقات و نمونه‌های آزمایشگاهی جهت ارسال به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی مجهز و استاندارد طرف قرارداد مرکز بدون نیاز به ارجاع سالمند، از جمله خدمات این مرکز توانبخشی محسوب می‌شوند. همچنین مرکز توانبخشی سالمندان والا کلاس‌های گروهی برای آموزش مهارت‌های خودیاری در انجام کارهای روزانه، هنر درمانی، مشاوره روانشناسی انفرادی و بررسی مشکلات سالمندان از دیدگاه مددکاری اجتماعی را نیز برگزار می‌کند.

 

ویژگی‌های مرکز توابخشی والا

ارائه جدول برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی و ماهیانه، بهره‌گیری از اتاق و فضاهای مجزا برای اسکان سالمندان، انجام کلیه خدمات تزریقات و آزمایش در محل، بهره‌گیری از پزشکان و پرستاران با تجربه به صورت شبانه روزی و ارسال پرستار به منزل  از جمله مزایای رقابتی مرکز توانبخشی خانه سالمندان والا محسوب می‌شوند.

خانه سالمندان در شمال تهران خانه سالمندان در شمال تهران خانه سالمندان محدوده شمال تهران خانه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران بهترین خانه سالمندان در شمال تهران بهترین خانه سالمندان محدوده شمال تهران مجهزترین خانه سالمندان در شمال تهران مجهزترین خانه سالمندان محدوده شمال تهران عالی ترین خانه سالمندان در شمال تهران عالی ترین خانه سالمندان محدوده شمال تهران خانه سالمندان محدوده شمال تهران خانه سالمندان در شمال تهران کلینیک تخصصی سالمندان محدوده شمال تهران کلینیک تخصصی سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان آسایشگاه سالمندان شبانه روزی آسایشگاه سالمندان شبانه روزی محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان شبانه روزی در شمال تهران مرکز تخصصی نگهداری از سالمندان محدوده شمال تهران مرکز تخصصی نگهداری از سالمندان در شمال تهران سرای سالمندان سرا و آسایشگاه سالمندان خانه سالمندان در شمال تهران مجهزترین خانه سالمندان محدوده شمال تهران مجهزترین خانه سالمندان در شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان در شمال تهران مجهزترین آسایشگاه سالمندان مجهزترین آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران مجهزترین آسایشگاه سالمندان در شمال تهران مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان والا آسوده خاطر عزیزانتان را به ما بسپارید. مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی والا در منطقه ای خوش آب و هوا و با دارا بودن کادر تخصصی و مجرب، خدمات توانبخشی، مراقبتی و درمانی زیر را به سالمندان عزیز ارائه می نماید: خدمات پزشکی خدمات توانبخشی توانبخشی اجتماعی و روانی خدمات پرستاری

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فرشته پژمان آرین

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - بزرگراه ارتش - شهرک نفت - بلوار آبادان - خیابان خارک - خارک چهارم - پلاک 14

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398www.irangan.com/259953
پیشنهاد ایرانگان