سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

پروتز های چشم مصنوعی مرجان

کلینیک مجهز سمعک در شیراز

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک شنوایی‌سنجی پژواک

سمعک هوشمند و بلوتوث دار توانبخشی شنوایی ارزیابی شنوایی

کد آگهی
259910
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259910
#
7
ستاره آگهی
سمعک هوشمند و قابل برنامه ریزی

کلینیک شنوایی‌سنجی پژواک

آشنایی با سمعک و نحوه کارکرد آن

سمعک یکی از دستگاه‌های الکترونیکی است که اصوات محیط اطراف را جمع‌آوری کرده و آنان را تقویت می‌کند. سمعک از سه بخش کلی میکروفون، تقویت کننده یا آمپلی فایر و بلندگو یا رسیور تشکیل شده که میکروفون اصوات محیط اطراف را جمع‌آوری کرد و به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند و سپس آن را به تقویت‌ کننده ارسال می‌نماید تا میزان ولوم صدا را افزایش دهد و آن را به بلندو انتقال دهد تا به مجزای گوش بفرستد. سمعک با توجه به انواع مختلفی که دارد هر یک از قطعات تعبیه شده در آن از تکنولوژی متفاوتی برخوردارند. سمعک نامرئی، سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند  و سمعک آنالوگ از پرکابردترین سمعک‌ها شناخته می‌شوند. سمعک دیجیتال و هوشمند تقریبا عملکرد و شکل ظاهری یکسانی دارند؛ در حالی که ساختار سمعک آنالوگ بسیار ساده است و عموما طول عمر  پایینی نسبت به سمعک دیجیتال و هوشمند دارد؛ طوری که معمولا این سمعک برای کسانی که از افت شنوایی بالایی برخوردار نیستند تجویز می‌شود.

 

معرفی اجمالی کلینیک شنوایی سنجی پژواک

کلینیک شنوایی سنجی پژواک در سال 1377در زمینه درمان مشکلات شنوایی و تجویز سمعک شروع به‌کار کرد. انواع سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک آنالوگ، سمعک بلوتوث‌دار، سمعک نامرئی، سمعک عینکی، سمعک وایرلس، سمعک بلوتوث‌دار و لوازم جانبی و باتری سمعک، از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌آیند. همچنین کلینیک شنوایی سنجی پژواک کلیه آزمون‌های ادیولوژی بزرگسالان و نوزادان اعم از تمپانومتری، OAE ،ABR و غربالگری نوزادان را نیز انجام می‌دهد. ضمنا ارائه راهکارهای درمانی برای معالجه سردرد و سرگیجه‌های ناشی از کم شنوایی یکی دیگر از خدمات این کلینیک می‌باشد.

 

ویژگی‌های کلینیک شنوایی سنجی پژواک

مشاوره به صورت تلفنی و حضوری، تنظیم سمعک مطابق با افت شنوایی بیمار، تحویل سمعک طی 24 ساعت، ضمانت و گارانتی سمعک، ارائه خدمات تجویز سمعک در منزل برای سالمندان و صدور فاکتور معتبر  برای دریافت کمک هزینه از بیمه و تعمیر و تعویض سمعک کهنه با نو از مزایای رقابتی کلینیک شنوایی سنجی پژواک محسوب می‌شوند.

دکتر محسن شفیعی کلینیک سنجش شنوایی پژواک کلینیک سمعک در اصفهان سمعک در اصفهان کلینیک سمعک در اصفهان سمعک هوشمند در اصفهان سمعک قابل تنظیم با موبایل در اصفهان سمعک های نامرئی در اصفهان سمعک های هوشمند در اصفهان سمعک های دیجیتال در اصفهان ارزیابی شنوایی در اصفهان تجویز سمعک در اصفهان توانبخشی شنوایی در اصفهان توانبخشی شنیداری در اصفهان ارزیابی شنوایی کودکان بزرگسالان و نوزادان کلینیک سمعک در اصفهان کلینیک سمعک هوشمند در اصفهان کلینیک سمعک هوشمند در اصفهان کلینیک سمعک بلوتوث دار در اصفهان کلینیک سمعک نامرئی در اصفهان سمعک اصفهان سمعک در اصفهان سمعک هوشمند و بلوتوث دار در اصفهان سمعک نامرئی و قابل برنامه ریزی در اصفهان ارزیابی شنوایی نوزادان در اصفهان ارزیابی شنوایی در اصفهان کلینیک سمعک در اصفهان مشاوره و تنظیم و تجویز انواع سمعک

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محسن شفیعی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

اصفهان - اصفهان - چهارباغ - نرسیده به دروازه شیراز - ساختمان ماکان 2 - طبقه دوم - واحد 5 - سنجش شنوایی پژواک

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259910
پیشنهاد ایرانگان