سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

کلینیک دندانپزشکی محدوده سلسبیل

کلینیک فیزیوتراپی محدوده نبرد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
دکتر هادی منتظر لطف الهی

درمان اتیسم فوق تخصص مغز و اعصاب درمان سکته مغزی

کد آگهی
259906
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259906
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان کرج

دکتر هادی منتظر لطف الهی

معرفی اجمالی دکتر هادی منتظر لطف الهی

دکتر هادی منتظر لطف الهی با سال‌ها سابقه در زمینه درمان بیماری‌‌های مغز و اعصاب فعالیت می‌کند. معالجه سردرد، اختلالات تکلمی، درمان بیش‌فعالی، اوتیسم، سکته مغزی و درمان تخصصی تشنج در مراحل ابتدائی و پیشرفته، از جمله خدمات ایشان محسوب می‌شوند. همچنین دکتر هادی منتظر لطف الهی درمان انواع صرع، اپی لپسی، معالجه رعشه یا لرزش اساسی بدن، فتق دیسک کمر، معالجه تومور مغزی، تومور کیستیک خوش‌خیم و نمونه‌برداری از تومور مغزی یا بیوپسی را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های خدمات دکتر هادی منتظر لطف الهی

ارائه مشاوره به‌صورت حضوری و تلفنی در موارد مختلف از جمله وضعیت اورژانسی و حاد، ویزیت منظم و دوره‌ای بیماران، پذیرش کلیه بیمه‌های درمانی اعم از تامین اجتماعی و نیروهای مسلح و استفاده از جدیدترین تجهیزات و راهکارهای تخصصی برای معالجه و درمان از ویژگی‌های دکتر هادی منتظر لطف الهی به‎‌شمار می‌آیند.

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان محدوده کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان محدوده کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان محدوده کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان محدوده کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان کرج فوق تخصص مغز و اعصاب محدوده کرج فوق تخصص مغز و اعصاب محدوده کرج فوق تخصص مغز و اعصاب در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب در کرج دکتر منتظر دکتر منتظر دکتر منتظر عالی ترین متخصص مغز و اعصاب عالی ترین فوق تخصص مغز و اعصاب عالی ترین پزشک مغز و اعصاب عالی ترین فوق تخصص مغز و اعصاب در تهران دکتر منتظر لطف الهی دکتر منتظر بهترین پزشک فوق تخصص مغز و اعصاب عالی ترین فوق تخصص مغز و اعصاب دکتر هادی منتظر لطف الهی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان فوق تخصص مغز و اعصاب در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان در کرج فوق تخصص مغز و اعصاب نوجوانان در کرج بهترین متخصص مغز و اعصاب در تهران و کرج درمان تشنج و سردرد درمان میگرن درمان اختلالات تکاملی درمان بیش فعالی درمان اتیسم درمان اوتیسم در کرج درمان سکته مغزی درمان سکته مغزی در کرج مطب شماره 1 کرج خیابان دکتر بهشتی ساعت کار یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه 16 الی 20 دکتر فاطمه منتظر لطف الهی متخصص ارتوپدی و تعویض مفاصل و درمان نواقص مادرزادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 01 آبان 1399www.irangan.com/259906
پیشنهاد ایرانگان
1