سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

قلم الکتروکوتر

شنوایی شناسی در اصفهان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کلینیک شنوایی سنجی رویال

کلینیک مجهز سمعک ارزیابی و توانبخشی شنوایی نمایندگی سمعک زیمنس

کد آگهی
259843
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259843
#
7
ستاره آگهی
کلینیک مجهز سمعک در شیراز

کلینیک شنوایی سنجی رویال

نگاهی به سمعک‌های آینده

سمعک‌های گذشته بسیار بزرگ بودند و قابلیت محدودی در تقویت امواج صوتی و رساندن آن‌ها به گوش کاربران داشتند. تا همین چند دهه پیش، خیلی از افراد کم‌شنوا به دلیل آن‌که سمعک‌ها بسیار بزرگ بودند، تمایل چندانی به استفاده از آن‌ها نداشتند. در سال‌های اخیر، ظهور تکنولوژی‌های پیشرفته و انجام تحقیقات و پژوهش‌های گسترده کمک کرده است تا تکنولوژی و طراحی سمعک به‌طرز قابل توجهی بهبود یابد. سمعک‌های مدرن عصر حاضر بسیار کوچک هستند؛ به‌طوری که انواع نامرئی آن کاملا از چشم اطرافیان پنهان خواهند بود. همچنین، تکنولوژی دیجیتال همه چیز را تغییر داد. به جای تمرکز بر بلند کردن صدا، سمعک‌های امروزی قابلیت تغییر امواج و تطبیق آن با نیاز کاربران را دارد و این مسئله باعث بهبود تجربه شنوایی آن‌ها شده است. حالا، خیلی‌ها می‌خواهند بدانند این تجهیزات پزشکی در آینده دارای چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی خواهند بود. پیشرفت‌هایی که امروزه در ساخت سمعک به‌کار می‌رود در ابتدای مسیر تکامل خود هستند و نیاز به توسعه دارند. به همین جهت، می‌توان گفت پیشرفت‌ها در آینده نزدیک بیشتر معطوف بر شخصی‌سازی بهتر سمعک متناسب با نیاز کاربر، کاهش اندازه سمعک و ماندگاری بیشتر باتری خواهد بود. البته، پیش‌بینی پیشرفت‌های سمعک در آینده دور چندان عملی نیست، زیرا سمعک تا حدودی وابسته به پیشرفت‌های دیگر رشته‌ها است؛ ظهور یک تکنولوژی نوین می‌تواند به‌کلی مسیر تکامل سمعک را تغییر دهد.

 

معرفی اجمالی خدمات کلینیک شنوایی سنجی رویال

 • آزمایش شنوایی سنجی نوزادان و بزرگسالان
 • تجویز، فروش، تعمیر و تعویض سمعک دیجیتال، هوشمند، نامرئی و آنالوگ
 • فروش لوازم جانبی سمعک
 • ساخت قالب ضد آب و ضد صوت

 

ویژگی‌های کلینیک شنوایی سنجی رویال

 • مشاوره تلفنی و حضوری
 • انجام خدمات در کم‌ترین زمان ممکن
 • برگزاری جلسات درمانی به‌طور منظم
 • دو سال ضمانت و گارانتی سمعک

کلینیک مجهز سمعک در شیراز کلینیک مجهز سمعک مجهزترین کلینیک سمعک در شیراز مجهزترین کلینیک سمعک شیراز مجهزترین کلینیک سمعک کلینیک مجهز شنوایی در شیراز کلینیک مجهز شنوایی شیراز کلینیک مجهز شنوایی کلینیک مجهز شنوایی سنجی در شیراز کلینیک مجهز شنوایی سنجی شیراز کلینیک مجهز شنوایی سنجی تعمیرات سمعک در شیراز تعمیرات تخصصی سمعک در شیراز تعمیرات تخصصی سمعک شیراز تعمیر و تنظیم سمعک در شیراز تعمیر و تنظیم سمعک شیراز سمعک نامرئی در شیراز سمعک هوشمند در شیراز سمعک پشت گوشی در شیراز سمعک دیجیتال در شیراز نمایندگی سمعک زیمنس در شیراز نمایندگی سمعک استارکی در شیراز نمایندگی سمعک فوناک در شیراز نمایندگی سمعک یونیترون در شیراز نمایندگی سمعک اتیکون در شیراز نمایندگی سمعک برنافون در شیراز نمایندگی سمعک ویدکس در شیراز نمایندگی سمعک سونیک در شیراز بورس انواع سمعک در شیراز بورس انواع سمعک در شیراز تجویز انواع سمعک در شیراز تجویز سمعک در شیراز فروش سمعک در شیراز فروش انواع سمعک در شیراز شنوایی سنجی در شیراز کلینیک شنوایی در شیراز ارزیابی شنوایی در شیراز ارزیابی تخصصی شنوایی در شیراز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در شیراز تجویز سمعک و ارزیابی شنوایی در شیراز مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی در شیراز مرکز تخصصی تجویز سمعک در شیراز کلینیک تخصصی شنوایی سنجی در شیراز کلینیک تخصصی تجویز سمعک در شیراز تجویز به روز ترین انواع سمعک در شیراز از جمله خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: معاینه و مشاوره آزمون‌های شنوایی انجام تربیت شنوایی ارزیابی و توانبخشی وزوز تجويز سمعک عرضه و فروش سمعک تعمیرات تخصصی سمعک تجویز به روزترین انواع سمعک مطابق با جدیدترین تکنولوژی موجود با امکانات هوش مصنوعی و قابلیت بلوتوث و اتصال به موبایل ، سمعک قابل شارژ تعمیر و تنظیم انواع سمعک و وسایل کمک شنیداری عرضه کننده کوچک ترین سمعک های نامرئی و پشت گوشی دیجیتال و هوشمند و فراهوشمند مطابق با انواع افت شنوایی ارزیابی و توانبخشی وزوز ساخت قالب ضد آب و ضد صوت​ شنوایی سنجی و سمعک رویال شیراز : نمایندگی سمعک های زیمنس Siemens آلمان ، استارکی Starkey آمریکا ، فوناک Phonak سوئیس ، یونیترون Unitorn کانادا ، اتیکون Oticon دانمارک ، برنافون Bernafon سوئیس ، ویدکس Widex دانمارک ، سونیک Sonic آمریکا ، ری ساند Re Sound دانمارک و ... در شیراز فعالیت : شنبه الی چهارشنبه نوبت عصر ادیولوژیست خانم نازنین رهبری

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نازنین رهبری

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@royalhearing.com

آدرس

فارس - شیراز - خیابان زند - بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی - روبروی بیست متری - جنب بانک پارسیان - طبقه سوم - واحد 14

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 11 آذر 1399www.irangan.com/259843
پیشنهاد ایرانگان
1