سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

سمعک هوشمند و قابل برنامه ریزی

انواع سمعک در اصفهان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259843
#
7
ستاره آگهی
کلینیک مجهز سمعک در شیراز

کلینیک سمعک رویال

اهمیت سمعک در درمان کم‌شنوایی کم‌شنوایی یکی از مشکلاتی است که در عملکرد روزانه افراد اختلال ایجاد می‌کند. برای درمان کم‌شنوایی راهکارهای درمانی زیادی وجود ندارد؛ اما یکی از مطمئن‌ترین آن‌ها استفاده از سمعک است. سمعک وسیله الکترونیکی می‌باشد که با استفاده از قطعات از پیش تعبیه شده داخل آن، اصوات محیط اطراف را تقویت کرده و به داخل گوش فرد می‌رساند. معرفی اجمالی کلینیک سمعک رویال کلینیک سمعک رویال با سال‌ها سابقه در زمینه ارزیابی شنوایی فعالیت می‌کند. سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک نامرئی در برندهای زیمنس، فوناکس، استارکی، ویدکس، برنافون و لوازم جانبی سمعک، از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌آیند. همچنین کلینیک سمعک رویال کلیه خدمات تست شنوایی اعم از ادیومتری و تمپانومتری را نیز انجام می‌دهد. ویژگی‌های کلینیک سمعک رویال از مزایای رقابتی کلینیک سمعک رویال می‌توان به ارائه مشاوره، انجام خدمات تعمیرات سمعک، تجویز سمعک در منزل و اعطای مدرک معتبر برای دریافت کمک هزینه از بیمه اشاره کرد.

کلینیک مجهز سمعک در شیراز کلینیک مجهز سمعک مجهزترین کلینیک سمعک در شیراز مجهزترین کلینیک سمعک شیراز مجهزترین کلینیک سمعک کلینیک مجهز شنوایی در شیراز کلینیک مجهز شنوایی شیراز کلینیک مجهز شنوایی کلینیک مجهز شنوایی سنجی در شیراز کلینیک مجهز شنوایی سنجی شیراز کلینیک مجهز شنوایی سنجی تعمیرات سمعک در شیراز تعمیرات تخصصی سمعک در شیراز تعمیرات تخصصی سمعک شیراز تعمیر و تنظیم سمعک در شیراز تعمیر و تنظیم سمعک شیراز سمعک نامرئی در شیراز سمعک هوشمند در شیراز سمعک پشت گوشی در شیراز سمعک دیجیتال در شیراز نمایندگی سمعک زیمنس در شیراز نمایندگی سمعک استارکی در شیراز نمایندگی سمعک فوناک در شیراز نمایندگی سمعک یونیترون در شیراز نمایندگی سمعک اتیکون در شیراز نمایندگی سمعک برنافون در شیراز نمایندگی سمعک ویدکس در شیراز نمایندگی سمعک سونیک در شیراز بورس انواع سمعک در شیراز بورس انواع سمعک در شیراز تجویز انواع سمعک در شیراز تجویز سمعک در شیراز فروش سمعک در شیراز فروش انواع سمعک در شیراز شنوایی سنجی در شیراز کلینیک شنوایی در شیراز ارزیابی شنوایی در شیراز ارزیابی تخصصی شنوایی در شیراز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در شیراز تجویز سمعک و ارزیابی شنوایی در شیراز مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی در شیراز مرکز تخصصی تجویز سمعک در شیراز کلینیک تخصصی شنوایی سنجی در شیراز کلینیک تخصصی تجویز سمعک در شیراز تجویز به روز ترین انواع سمعک در شیراز از جمله خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: معاینه و مشاوره آزمون‌های شنوایی انجام تربیت شنوایی ارزیابی و توانبخشی وزوز تجويز سمعک عرضه و فروش سمعک تعمیرات تخصصی سمعک تجویز به روزترین انواع سمعک مطابق با جدیدترین تکنولوژی موجود با امکانات هوش مصنوعی و قابلیت بلوتوث و اتصال به موبایل ، سمعک قابل شارژ تعمیر و تنظیم انواع سمعک و وسایل کمک شنیداری عرضه کننده کوچک ترین سمعک های نامرئی و پشت گوشی دیجیتال و هوشمند و فراهوشمند مطابق با انواع افت شنوایی ارزیابی و توانبخشی وزوز ساخت قالب ضد آب و ضد صوت​ شنوایی سنجی و سمعک رویال شیراز : نمایندگی سمعک های زیمنس Siemens آلمان ، استارکی Starkey آمریکا ، فوناک Phonak سوئیس ، یونیترون Unitorn کانادا ، اتیکون Oticon دانمارک ، برنافون Bernafon سوئیس ، ویدکس Widex دانمارک ، سونیک Sonic آمریکا ، ری ساند Re Sound دانمارک و ... در شیراز فعالیت : شنبه الی چهارشنبه نوبت عصر ادیولوژیست خانم نازنین رهبری

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نازنین رهبری

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@royalhearing.com

آدرس

فارس - شیراز - خیابان زند - بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی - روبروی بیست متری - جنب بانک پارسیان - طبقه سوم - واحد 14

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259843
پیشنهاد ایرانگان