سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

دفتر وکالت در گرگان

بهترین وکیل محدوده میرداماد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
iconarr آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
دفتر وکالت خلیل جمعه زاده

وکیل پایه یک دادگستری مشاوره و قبول دعاوی کیفری حق الوکاله منصفانه

کد آگهی
259842
ستاره آگهی
1
کد آگهی
259842
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
وکیل پایه یک محدوده تجریش

دفتر وکالت خلیل جمعه زاده

اهمیت وکالت در حل مشکلات حقوقی قانون به کلیه باید و نبایدهای یک جامعه گفته می‌شود که هدف آن ایجاد نظم می‌باشد. بعضی از افراد ممکن است در زندگی به مشکلات حقوقی برخورد کنند؛ حل و فصل مشکلات حقوقی به دانش و اطلاعات کافی از قوانین دارد؛ بنابراین بیشتر افراد از کارشناسی به‌نام وکیل کمک می‌گیرند و برای رفع و رجوع کردن اختلافات‌شان به او وکالت می‌دهند. وکیل با تسلط بر قانون در جهت احقاق حق موکل خود تلاش می‌کند. معرفی خلیل جعمه‌زاده خلیل جعمه زاده با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند. کلیه امور کیفری اعم از جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، ایجاد مزاحمت، پیگیری انواع پرونده قتل، انجام کلیه امور ثبتی و شهرداری، حل و فصل کلیه مشکلات املاک، اخذ صورت مجلس تفکیکی و اخذ پایان کار، از جمله خدمات دفتر وکالت خلیل جعمه زاده محسوب می‌شوند. خدمات مرتبط با امور مالی دفتر وکالت خلیل جمعه زاده مطالبه اجرت المثل، توقیف اموال و جلب اشخاص، الزام به تمکین، نفقه معوقه، ملاقات فرزند، وصول مهریه، اقساط مهریه، ملاقات فرزند، حق حضانت، طلاق تواقفی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، اجرت‌المثل ایام زندگی و استرداد جهزیه از دیگر خدمات دفتر وکالت خلیل جمعه زاده به‌شمار می‌آیند.

وکیل پایه یک دادگستری محدوده تجریش وکیل پایه یک دادگستری در تجریش وکیل محدوده تجریش دفتر وکالت در تجریش بهترین وکیل آقا در تجریش مجرب ترین وکیل آقا در تجریش مشاوره وکالت در تجریش مشاوره حقوقی کیفری در تجریش وکیل در شمال تهران وکیل پایه یک دادگستری در تجریش دفتر وکالت محدوده تجریش دفتر وکالت در تجریش بهترین وکیل محدوده تجریش بهترین وکیل در تجریش وکیل در غرب تهران بهترین وکیل آقا در تجریش قبول دعاوی حقوقی محدوده تجریش قبول دعاوی ملکی محدوده تجریش عالی ترین وکیل در غرب مجرب ترین وکیل آقا خلیل جمعه زاده وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی در تجریش مشاوره و قبول دعاوی کیفری خدمات وکالت در امور جعل خدمات وکالت در امور کلاهبرداری خدمات وکالت در امور خیانت در امانت خدمات وکالت در امور تخریب خدمات وکالت در امور آدم ربایی خدمات وکالت در امور مال غیر خدمات وکالت در امور دیه حق الوکاله منصفانه با قیمت مناسب پیگیر و متخصص خلیل جمعه زاده

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : چهارشنبه 30 مهر 1399www.irangan.com/259842
پیشنهاد ایرانگان
1