سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آتلیه کودک محدوده آزادی

بهترین آتلیه عکاسی در مرزداران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259817
#
1
ستاره آگهی
آتلیه تخصصی کودک در تهرانپارس

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری پنج

اهمیت آتلیه عکاسی و فیلمبرداری

عکاسی و فیلمبرداری یکی از متداول‌ترین راهکارها برای ثبت خطرات است. عکاسی و فیلمبرداری به دو صورت شخصی و حرفه‌ای انجام می‌شود. عکاسی و فیلمبرداری حرفه‌ای با استفاده از دوربین‌های با کیفیت و توسط افراد متخصص در آتلیه‌های عکاسی انجام می‌گیرد. آتلیه‌های عکاسی با بهره‌گیری از لوکیشن‌های متفاوتی کلیه خدمات تصویر و فیلمبرداری را انجام می‌دهند.

 

معرفی اجمالی آتلیه عکاسی و فیلمبرداری پنج 

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری پنج با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات عکاسی فعالیت می‌کند. عکاسی تخصصی کودک، عکاسی تخصصی مادر و کودک، عکاسی و فیلمبرداری از مجالس عقد، عروسی، نامزدی و جشن تولد، عکاسی پرتره، عکاسی مدلینگ و عکاسی تبلیغاتی، از جمله خدمات این آتلیه محسوب می‌شوند.

 

ویژگی‌های آتلیه عکاسی و فیلمبرداری پنج

از مزایای آتلیه عکاسی و فیلمبرداری پنج می‌توان به ارائه مشاوره، بهره‌گیری از لوکیشن‌های متنوع و خاص و استفاده از دوربین‌های Hd اشاره کرد.

آتلیه تخصصی کودک محدوده تهرانپارس بهترین آتلیه تخصصی کودک محدوده تهرانپارس بهترین آتلیه تخصصی کودک در تهرانپارس آتلیه کودک محدوده تهرانپارس آتلیه کودک در تهرانپارس بهترین آتلیه کودک محدوده تهرانپارس بهترین آتلیه کودک در تهرانپارس آتلیه تخصصی مادر و کودک محدوده تهرانپارس آتلیه تخصصی مادر و کودک در تهرانپارس آتلیه مادر و کودک محدوده تهرانپارس آتلیه مادر و کودک در تهرانپارس آتلیه تخصصی کودک و بارداری محدوده تهرانپارس آتلیه تخصصی کودک و بارداری در تهرانپارس آتلیه کودک و بارداری محدوده تهرانپارس آتلیه کودک و بارداری در تهرانپارس شیک ترین آتلیه تخصصی کودک محدوده تهرانپارس شیک ترین آتلیه تخصصی کودک در تهرانپارس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

فاطمه پنج میر

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه4 - تهرانپارس - تقاطع اتوبان رسالت و خیابان پروین - بعد از چهارراه - کوچه شیرود - پلاک 19 - ساختمان پارسان - زنگ 74

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259817
پیشنهاد ایرانگان