سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

انواع برش بتن مسلح

بورس سنگ مرمریت خارجی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259795
#
1
ستاره آگهی
تولید کننده سنگ تراورتن پلیمری

کارخانه سنگ اکبری

سنگ پلیمری چیست و چه کاربردی دارد سنگ پلیمری یکی از سنگ‌های مصنوعی است که با به‌کارگیری ترکیبات پلیمری و فناوری نانو تولید می‌شود. سنگ پلیمری بر پایه بتن سیمانی تولید شده و جزء سنگ‌های ساختمانی است. وزن پایین نسبت به سنگ‌های طبیعی، عدم ایجاد تیرگی در سطح رنگ، عدم نیاز به برشکاری، طول عمر بالا، چسبندگی زیاد، تنوع طرح و رنگ و قابلیت استفاده در اماکن مختلف، از جمله ویژگی‌های سنگ پلیمری محسوب می‌‎شوند. معرفی اجمالی کارخانه سنگ اکبری کارخانه سنگ اکبری با سال‌ها سابقه در زمینه تولید سنگ پلیمری فعالیت می‌کند. سنگ تراورتن پلیمری مخصوص نما و کف در اندازه‌های مختلف، سینک‌های سنگی و سنگ روی کابینت یه تکه و چند تکه، تولید صراحی و ایستگاه درپوش و پله زیرپله، قالب‌های سنگ مصنوعی، رزین و انجام کلیه کارهای دیوارپوش و کفپوش‌های اپوکسی و سقف‌های کشسان طبق نمونه‌ها در عکس، از جمله محصولات این کارخانه به‌شمار می‌روند. ویژگی‌های کارخانه سنگ اکبری از مزایای کارخانه سنگ اکبری می‌توان به ارائه مشاوره، ارسال نمونه کار، پذیرش سفارشات و آمادگی همکاری با پیمانکاران ساختمانی اشاره کرد.

اولین تولید کننده سنگ تراورتن پلیمری انواع سنگهای تراورتن پلیمری در اندازه های مختلف سنگ تراورتن پلیمری مخصوص نما و کف در اندازه های مختلف و رنگهای مورد پسند شما سنگ تراورتن پلیمری که بابیش از 10 سال تحقیق وتفکروازمایشهای پی درپی جهت استحکام و مقاومت در برابر سرما و گرما بالا 400 درجه سانتی گراد تولید و فروش نمای رومی طبق نمونه ها در عکس تولید ستون و سرستون درهراندازه ایی تولید و فروش سینک های سنگی و سنگ روی کابینت یه تکه و چند تکه تولید صرواحی و ایسگاه درپوش و پله زیرپله تولیدکننده انواع قالبهای سنگ مصنوعی و رزین تولیدکننده کل سنگهای نما و کف پله و زیر پله و سنگهای راه پله پارکینگ و کف پارکینگ درپوش دیوارهای دور حیاط و پشت بام و نرده های حیاط و باغچه جدول ونمارومی ستون سرستون پذیرش و انجام کلیه کارهای دیوارپوش و کف پوشهای اپوکسی و سقفهای کشسان طبق نمونه ها در عکس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مصطفی اکبری

پست الکترونیک

mkalborz90@gmail.com
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/259795
پیشنهاد ایرانگان