سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

رزرو سی آی پی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259787
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
جرثقیل و خودروبر

موسسه جرثقیل و خودروبر غرب

نقش جرثقیل در خرابی خودرو خودرو ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی و نقص فنی شود؛ طوری که نتواند حرکت کند. در این زمان خودرو باید به وسیله جرثقیل به تعمیرگاه‌های خودرو منتقل شود تا خدمات تعمیرات روی آن انجام گیرد. خودروبرها با استفاده از جرثقیل یا یدک‌کش خودروهای آسیب‌دیده را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه در محل منتقل می‌کنند. معرفی اجمالی موسسه جرثقیل و خودروبر غرب موسسه جرثقیل و خودروبر غرب در سال 1377 در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل خودرو شروع به‌کار کرد. حضور در محل کمترین زمان ممکن و به‌صورت شبانه‌روزی، حمل و نقل خودرو در محل و انتقال به نزدیک‌ترین تعمیرگاه، از جمله خدمات این موسسه به‌شمار می‌آیند. ویژگی‌های موسسه جرثقیل و خودروبر غرب از مزایای موسسه جرثقیل و خودروبر غرب می‌توان به استفاده از وسایل نقلیه مختلف متناسب با وزن و حجم خودرو، بهره‌گیری از رانندگان با تجربه و انجام خدمات به‌صورت 24 ساعته اشاره کرد.

خودرو بر در محدوده غرب تهران یدک کش در ستارخان حمل با جرثقیل در محدوده شمال تهران خودروبر در تمام نقاط تهران جرثقیل و خودروبر غرب جابجایی خودرو امداد خودرو خودروبر غرب یدک کش و خودرو بر 24 ساعته شبانه روزی امداد خودروبر خودرو بر در محل جابجایی خودرو در محل

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/259787
پیشنهاد ایرانگان