سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک مجهز سمعک در شیراز

بورس سمعک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
مرکز تخصصی شنوایی سنجی توحید

مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی تجویز انواع سمعک فروش سمعک بلوتوث دار

کد آگهی
259770
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259770
#
7
ستاره آگهی
انواع سمعک در اصفهان

مرکز تخصصی شنوایی سنجی توحید

سمعک چیست و چگونه کار می‌کند

سمعک ابزار الکترونیکی کوچکی است که اصوات را جمع‌آوری کرده و سپس تقویت می‌کند سپس با توجه به میزان کم‌شنوایی فرد اصوات را افزایش می‌دهد؛ بسیاری از سمعک‌ها با توجه به ابزار و سیستم‌های کامپیوتری تعبیه شده در آن‌ها نویز و صداهای مزاحم را نیز کاهش می‌دهند که باعث می‌شود فرد کم‌شنوا اصوات را به‌طور طبیعی بشنود.

 

معرفی اجمالی مرکز شنوایی توحید

مرکز تخصصی شنوایی توحید در سال 1385 در زمینه شنوایی‌سنجی و فروش سمعک شروع به‌کار کرد. عرضه سمعک دیحیتال، سمعک هوشمند، سمعک نامرئی، سمعک پشت گوشی، سمعک نامرئی و باتری سمعک از جمله محصولات این مرکز تخصصی به‌شمار می‌آیند. همچنین مرکز تخصصی شنوایی توحید کلیه آزمون‌های ادیومتری، OAE، ABR و تست کالریک را نیز انجام می‌دهد.

 

ویژگی‌های مرکز تخصصی شنوایی توحید

از مزایای مرکز تخصصی شنوایی توحید می‌توان به ارائه مشاوره، ضمانت و گارانتی محصولات و اعطای فاکتور رسمی برای دریافت کمک هزینه از بیمه اشاره کرد.

مجهزترین کلینیک شنوایی اصفهان مرکز شنوایی و سمعک اصفهان سمعک در اصفهان نمایندگی سمعک در اصفهان سمعک اصفهان فروش سمعک در اصفهان مرکز شنوایی در اصفهان مرکز تخصصی شنوایی و سمعک در اصفهان مرکز فروش سمعک در اصفهان بهترین شنوایی سنجی در اصفهان مرکز سمعک در اصفهان مرکز تخصصی سمعک در اصفهان لیست مراکز شنوایی سنجی اصفهان تجویز و فروش سمعک در اصفهان مرکز نوار گوشی در اصفهان مرکز شنوایی سنجی بزرگسالان در اصفهان پیشرفته ترین مرکز شنوایی سنجی در اصفهان پیشرفته ترین مرکز شنوایی سنجی اصفهان تجویز و خدمات سمعک در اصفهان ارزیابی شنوایی کودکان در اصفهان ارزیابی شنوایی نوزادان در اصفهان ارزیابی شنوایی بزرگسالان در اصفهان سمعک اصفهان فروش سمعک اصفهان تجویز سمعک هوشمند اصفهان تجویز سمعک دیجیتال اصفهان مرکز تخصصی ارزیابی و توانبخشی شنوایی مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی در اصفهان مرکز تخصصی توانبخشی شنوایی در اصفهان پیشرفته ترین مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی در اصفهان تجویز سمعک در اصفهان نمایندگی رسمی سمعک ویدکس در اصفهان نمایندگی رسمی سمعک ریساند در اصفهان نمایندگی رسمی سمعک بلتون دانمارک در اصفهان سمعک در اصفهان فروش سمعک در اصفهان فروش سمعک هوشمند در اصفهان فروش سمعک دیجیتال در اصفهان مشاوره تخصصی سمعک در اصفهان تجویز سمعک در اصفهان فروش سمعک آنالوگ در اصفهان فروش سمعک قابل برنامه ریزی در اصفهان فروش سمعک دیجیتال در اصفهان فروش سمعک هوشمند در اصفهان فروش سمعک بلوتوث دار در اصفهان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علی جهانگرد

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

اصفهان - اصفهان - خیابان توحید میانی - روبروی بانک سامان - مجتمع گلدیس - طبقه 5 - واحد 20

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/259770
پیشنهاد ایرانگان