سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی irangan
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
irangan ۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده irangan
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.
irangan

حرفه ای ترین مرکز چاپ عکس رنگی

تولید کننده انواع جعبه های ساده

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
search
آگهی‌های مرتبط
1
مناطق مرتبط
1
برچسب های مرتبط
1
مطالب مرتبط
1
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
صـنایع هـمگام

شرکت چاپ سیلک خدمات ساخت ممبرین چاپ سیلک فلزی

کد آگهی
259745
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259745
#
7
ستاره آگهی
معتبرترین شرکت چاپ سیلک

صـنایع هـمگام

چاپ سیک چیست چاپ سیلک روشی برای ثبت تصاویر به وسیله شابلون یا کلیشه است. چاپ سیلک اسکرین قابلیت چاپ تک رنگ یا چند رنگ را روی مواد مختلف اعم از پارچه، شیشه، چینی، سرامیک، فلز، مواد پلیمری و پلی‌کربنات را دارد. از طرفی سادگی روند چاپ سیلک و قیمت پایین آن باعث شده تا این روش کاربرد فراوانی در صنعت چاپ داشته باشد. معرفی اجمالی شرکت صنایع همگام این چاپخانه صنعتی در سال 1371 با اخذ مجوز از وزارت صنایع در زمینه طراحی و ساخت بردهای اکترونیکی شروع به کار کرد، در سال 1373 با گسترش فعالیت‌های خود چاپ سیلک اسکرین بر روی پانل‌های فلزی و پلاستیکی را نیز انجام داد. همچنین شرکت صنایع همگام پس از سال‌ها کسب تجربه و از سال 1380 به صورت متمرکز و تخصصی چاپ سیلک صنعتی را در زمینه چاپ بر روی فیلم پلی‌کربنات و چاپ عکس‌برگردان گل چینی ادامه داد. همین‌طور این شرکت با سال‌ها تحقیق و بررسی موفق به طراحی و ساخت ممبرین سوئیچ یا صفحه کلید مسطح و چاپ آن پرداخت و در سال 1388 موفق به کسب گواهینامه ISO 9001 شد. خدمات شرکت صنایع همگام چاپ سیلک صنعتی، چاپ سیلک پنل فلزی و پلاستیکی، چاپ روی صفحه‌ کلید‌های مسطح، چاپ سیلک پلی‌کربنات، چاپ شیشه، چاپ پلکسی، چاپ برچسب، برش لیزری قطعات پلکسی گلاس تا ضخامت 15 میلی‌متر، برش لیزری فیلم‌های پلی‌استر و پلی‌کربنات برش لیزری چسب و برچسب دو طرفه، قالبسازی و برش دایکات انواع فیلم‌‌های پلی‌کربنات، پلی‌استر، برچسب برشمان، سیلیکون و فوم با دستگاه دایکات و ایجاد خط تا از جمله خدمات این چاپخانه صنعتی به‌شمار می‌روند. خدمات ساخت ممبرین شرکت صنایع همگام استفاده از فیلم‌های پلی‌استر و پلی‌کربنات، طراحی متنوع صفحه ممبرین یا پنل پلی‌کربنات، رنگ‌بندی و تنوع طرح‌های گرافیکی لایه رویه overlay جهت هرچه زیباتر شدن صفحه کلید مسطح، استفاده از مرکب نقره و کربن بر روی فیلم پلی‌استر و فیبر فلکسیبل در لایه مدار circuit، طراحی و ساخت کلید‌های به صورت پولک فلزی Metal Dome و کلید هوایی Air Key، امکان نصب LED و SMD روی ممبرین سوئیچ و نصب کانکتور در انتهای ریبون برای تمامی مدار‌ها به با دستگاه اتوماتیک از جمله خدمات ساخت ممبرین سوئیچ این شرکت محسوب می‌شوند. مواد اولیه و محصولات صنایع همگام انواع فیلم پلی‌کربنات با ضخامت‌های 500، 250، 175 و 125 میکرون، فیلم پلی‌استر 200 و 150 میکرون به صورت جزئی و کلی و خدمات برش به صورت شیت و مرکب چاپ سیلک همین‌طور شمش قلع 63 درصد، حوضچه لحیم‌کاری، حوضچه سرسیم و فلاسک لحیم کاری برای تولید برد‌های لکترونیکی از محصولات این شرکت می‌باشند. ویژگی‌های شرکت صنایع همگام مشاوره در طراحی و چاپ صنعتی و تبلیغاتی، ضمانت کیفیت خدمات، برآورد قیمت قبل از انجام چاپ و تولید، ارائه نمونه کار و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

معتبرترین شرکت چاپ سیلک معتبرترین شرکت چاپ سیلک صنعتی معتبرترین شرکت های چاپ سیلک صنعتی شرکت معتبر چاپ سیلک صنعتی شرکت چاپ سیلک صنعتی چاپ سیلک قطعات فلزی چاپ حرفه ای سیلک صنعتی خدمات ساخت ممبرین ساخت ممبرین سوئیچ معتبرترین چاپ سیلک صنعتی معتبرترین شرکت چاپ سیلک صنعتی معتبرترین چاپ سیلک فلزی چاپ پلی کربنات چاپ پانل فلزی و پلاستیکی چاپ شیشه چاپ دیجیتال چاپ پلکسی چاپ برچسب خدمات ساخت ممبرین خدمات برش برش دایکات برش لیزر خدمات مشاوره و طراحی خدمات مشاوره خدمات طراحی فروش مواد اولیه طلق پلی کربنات طلق پلی استر مرکب چاپ شمش قلع جهت لحیم کاری بردهای الکترونیک حوضچه لحیم کاری فلاکس لحیم کاری صـنایع هـمگام از سـال ۱۳۷۱ بـا کـسب پـروانه بـهره برداری از وزارت صنایع فعالیت خود را در زمینه مونتاژ بردهای الکترونیکی آغاز نمود و از سال ۱۳۷۳ با چاپ سیلک اسکرین بر روی قطعات و پانل های فلزی در کنار مونتاژ فعالیت جدیدی را نیز آغاز نمود. بـا گـذشت زمـان عـلاوه بـر چاپ قطعات فلزی و پلاستیکی چاپ بر روی فیلم های پلی کربنات و چاپ عکس برگردان گل چـینی را نیز آغاز نمودیم و تمرکز ما از سال ۱۳۸۰ ( با محدودیت در اجرای مونتاژ بردهای الکترونیکی ) بیشتر بر چاپ سیلک صنعتی قرار گرفت. در طـی سـالهای بـعد با توجه به نیاز بازار و درخواست جمع زیادی از مشتریان ساخت صفحه کلیدهای مسطح ( ممبرین سـوئیچ ) را پـس از تـحقیق و بـررسی های کـارشناسانه به مجعوع فعالیتهای خود اضافه نمودیم .از آنجائیکه استفاده از مواد اولیه مرغوب بسیار حائز اهمیت میباشد ضمن مطالعه بر روی تامین کنندگان متفاوت همیشه سعی شده از بهترین شرکتهای تولید کننده بـصورت مستقیم مواد اولیه را تهیه نمائیم تا ضمن یکنواختی در خدمات قابل ارائه از کیفیت مطلوب نیز برخوردار باشیم. این شرکت بـا تـوجه بـه نـیاز به بـهبود سیستم مدیریت کیفیت اقدام به آموزش و تغییر روش های سنتی جاری در سازمان گـردید و پـس از سـعی و تـلاش کـارکنان در سـال ۱۳۸۸ بـعنوان اولـین شـرکت فـعال در زمـینه سـاخت صـفحه کـلیدهای مسطح ( ممبرین سوئیچ ) وچاپ سیلک صنعتی مـوفق به کسب گواهینامه ISO 9001 : 2008 شد. امـید اسـت بـا تـلاش و پـشتکار کارکنان متخصص و متعهد سازمان بیش از پیش نسبت به ارائه خدمات و کمک به رشد و ارتقا کیفی صنایع کشورمان کوشا باشیم .

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مازیار فرخ منش

موبایل

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

hamgam_ind@yahoo.com

آدرس

تهران - پردیس - منطقه صنعتی خرمدشت - خیابان 20 متری شرقی - کوچه یکم خرمدشت - پلاک 182 - 26

تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 10 آذر 1399www.irangan.com/259745
پیشنهاد ایرانگان
1