سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دفتر وکالت سعادت آباد

دفتر وکیل در قلهک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
دفتر وکالت دکتر ناصر واعظی

وکیل پایه یک دادگستری وکیل در دعاوی ملکی وکیل در خصوص امور خانواده

کد آگهی
259721
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259721
#
7
ستاره آگهی
دفتر وکالت سعادت آباد

دفتر وکالت دکتر ناصر واعظی

آشنایی با وکالت

وکالت در لغت به معنی واگذار کردن و در عمل به قراردادی گفته می‌شود که در آن فردی، شخص دیگری را برای انجام کاری جانشین خود می‌کند. وکالت به دو نوع کلی وکالت مطلق و وکالت مقید تقسیم می‌شود. وکالت مطلق به این معناست که شخصی را برای کلیه امور اداری و مالی وکیل خود کنیم؛ در حالی که وکالت مقید به قراردادی گفته می‌شود که وکیل حدود و مرز مشخصی دارد و باید در همان موارد عمل کند.

 

معرفی دکتر ناصر واعظی وکیل پایه یک دادگستری

دکتر ناصر واعظی در سال 1379 در زمینه ارائه مشاوره حقوقی، کیفری، امور خانواده و ثبتی شروع به‌کار کرد. امور حقوقی از جمله الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه، خلع ید، سرقفلی، حق کسب و پیشه، رفع تصرف، مبایعه‌نامه، اجاره‌نامه، انحصار وراثت و تنظیم انواع قراردادها و کلیه دعاوی مربوط به شرکت‌ها بخشی از فعالیت‌های ایشان می‌باشد.

 

 خدمات دفتر وکالت دکتر ناصر واعظی

مطالبه و وصول کلیه دعاوی مربوط به امور مالی، وصول چک و سفته، وصول بدهی‌های معوقه و وصول طلب، مطالبه اجرت المثل، توقیف اموال و جلب اشخاص، مطالبه مربوط به شرکت‌ها؛ انجام امور خانوادگی از جمله وصول مهریه از طریق دادگاه و اجرای ثبت، الزام به تمکین، نفقه معوقه، ملاقات فرزند، حق حضانت، طلاق یک طرفه، از جمله طلاق از طرف زوجه و یا طلاق از طرف زوج، طلاق توافقی، تقسیط مهریه، مطالبات اجرت المثل ایام زندگی، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و مشاوره بعد و قبل ازدواج؛ از دیگر خدمات دفتر وکالت دکتر ناصر واعظی محسوب می‌شوند.

 

خدمات مرتبط با امور کیفری دفتر وکالت دکتر ناصر واعظی

امور کیفری مانند طرح دعاوی در دادسرا، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، انتقال مال غیر، ایجاد مزاحمت، ممانعت از حق، پیگیری انواع پرونده قتل، پیگیری انواع پرونده‌های مربوط به مواد مخدر، سرقت، تصادفات، اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور و پیگیری و نظارت قوه قضاییه و امور ثبتی و شهرداری از قبیل تفکیک، افراز، حل و فصل کلیه مشکلات املاک، اخذ پایان کار، اخذ صورت مجلس تفکیکی، کمیسیون ماده 100 شهرداری، دعاوی مربوط به تامین اجتماعی، اختلاف کارگر و کارفرما و دعاوی مربوط به آن‌ها در دادسراها، دادگاه‌های عمومی و انقلاب، دادگاه‌های تجدید نظر، دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، شورای حل اختلاف و کلیه مراجع شبه قضایی از دیگر خدمات این دفتر وکالت به‌شمار می‌آیند.

دفتر وکالت سعادت آباد بهترین وکیل سعادت آباد وکیل سعادت آباد وکیل پایه یک سعادت آباد وکیل کیفری سعادت آباد وکیل حقوقی سعادت آباد وکیل خانوادگی سعادت آباد دفتر وکالت سعادت آباد دفتر وکالت محدوده سعادت آباد وکیل محدوده سعادت آباد وکیل محدوده شهرک غرب وکیل امور حقوقی در سعادت آباد وکیل امور مالی در سعادت آباد وکیل دعاوی خانوادگی در سعادت آباد وکیل تخصصی ملک در سعادت آباد وکیل تخصصی شرکت ها در سعادت آباد وکیل امور حقوقی وکیل امور مالی وکیل دعاوی خانوادگی وکیل تخصصی ملک وکیل تخصصی شرکت ها وکیل پایه یک دادگستری در سعادت آباد قدیمی ترین وکیل پایه یک دادگستری در سعادت آباد وکیل پایه یک دکتر ناصر واعظی دفتر وکالت محدوده سعادت آباد موسسه حقوقی محدوده سعادت آباد وکیل محدوده شمال تهران وکیل محدوده غرب تهران وکیل در شهرک غرب دفتر وکالت در منطقه 2 موسسه حقوقی در منطقه 2 موسسه حقوقی اندیشه ملل وکیل در خصوص دعاوی ملکی در سعادت آباد وکیل در خصوص دعاوی کیفری در سعادت آباد وکیل در دعاوی ملکی وکیل در خصوص دعاوی حقوقی وکیل در خصوص دعاوی کیفری وکیل در خصوص امور خانواده وکیل در خصوص امور ثبتی ساعت کار دفتر از 9 صبح تا 8 شب موسسه حقوقی اندیشه ملل با مدیریت آقای دکتر ناصر واعظی دکترای حقوق خصوصی انجام امور و کالت در سراسر کشور انجام مشاوره های تخصصی در زمینه امور حقوقی، کیفری، امور خانواده و ثبتی گروه وکلای پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه کار

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

ناصر واعظی

تلگرام

joinchat/AAAAAEbsKWY1aaq8_a1B_Q

تلگرام

t.me/joinchat/Bt8WLxWUZyMYnKh4AO-z9w

پست الکترونیک

vsezi.lawyer@gmail.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - سعادت آباد - ضلع جنوب شرقی چهارراه سرو - ساختمان آرمن - پلاک 56 - طبقه 2 - واحد 3

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/259721
پیشنهاد ایرانگان