سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

متخصص پوست و مو محدوده شرق

مجهزترین کلینیک پوست در کرمان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259689
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
دکتر علی شهابی

دکتر علی شهابی

متخصص گوش و حلق و بینی کیست گوش و حلق و بینی سه عضو مرتبط با هم در بدن هستند که ایجاد مشکل در هر یک از آن‌ها باعث ایجاد بروز اختلالاتی در سیستم بینایی و شنوایی افراد می‌شود. متخصص گوش و حلق و بینی پزشکی است که در زمینه شناخت، مراقبت‌های پزشکی و درمان بیماری‌های مرتبط با گوش و حلق و بینی فعالیت می‌کند. معرفی دکتر علی شهابی دکتر علی شهابی متخصص گوش و حلق و بینی با سال‌ها سابقه در زمینه درمان مشکلات گوش و حلق و بینی فعالیت می‌کند. درمان مشکلات گوش و حلق و بینی، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، رفع گودی زیر چشم، پروتز لاله گوش، تزریق چربی و رفع پف زیر چشم، از جمله خدمات ایشان به‌شمار می‌روند. همچنین برداشتن غبغب، لیفت ابرو و جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، از دیگر خدمات دکتر علی شهابی محسوب می‌شوند. ویژگی‌های خدمات دکتر علی شهابی از مزایای خدمات دکتر علی شهابی می‌توان به ارائه مشاوره قبل از انجام خدمات زیبایی، مشاهده نمونه کار و جراحی بینی مشابه الگو و برگزاری جلسات درمانی به‌طور منظم اشاره کرد.

دکتر علی شهابی متخصص گوش، حلق و بینی دکتر علی شهابی متخصص گوش و حلق و بینی دکتر علی شهابی جراح زیبایی بینی دکتر علی شهابی جراح بینی دکتر علی شهابی متخصص بینی بهترین متخصص زیبایی بینی در شریعتی متخصص زیبایی بینی در شریعتی دکتر علی شهابی متخصص گوش و حلق و بینی متخصص گوش و حلق و بینی در شریعتی متخصص گوش و حلق و بینی محدوده شریعتی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در شریعتی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی محدوده شریعتی مجرب ترین متخصص گوش و حلق و بینی در شریعتی مجرب ترین متخصص گوش و حلق و بینی محدوده شریعتی برترین متخصص گوش و حلق و بینی در شریعتی برترین متخصص گوش و حلق و بینی محدوده شریعتی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 25 خرداد 1398www.irangan.com/259689
پیشنهاد ایرانگان