سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

رزرو سی آی پی

اجاره اتوبوس در آزادی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
259674
#
1
ستاره آگهی
امداد خودرو در شهرک راه آهن

امداد خودرو وحید

چه زمانی به کمک امداد خودرو نیاز است افراد هنگامی به امداد خودرو نیاز دارند که خودروهای آن‌ها در تصادفات جاده‌ای و یا به علت مشکلات فنی دیگر قادر به حرکت نباشد و نتوانند خودرو را جابه جا کنند. در این زمان استفاده از خدمات امداد خودرو باعث می‌شود تا آن‌ها بتوانند خودرو خود را به‌صورت موقت عیب‌یابی کرده و آن‌ها را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه انتقال دهند. معرفی اجمالی امداد خودرو وحید امداد خودرو وحید با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات تعمیرات خودرو به‌صورت سیار فعالیت می‌کند. انجام کلیه سرویس‌های دوره‌ای توسط تکنسین برق و مکانیک، تنظیم موتور با تجیهزات پیشرفته و دیاگ در محل، از جمله خدمات این امداد خودرو محسوب می‌شوند. ویژگی‌های امداد خودرو وحید از مزایای رقابتی این امداد خودرو می‌توان به ارائه مشاوره، انجام خدمات تعمیرات در کم‌ترین زمان ممکن و انتقال خودرو به نزدیک‌ترین تعمیرگاه اشاره کرد.

امداد خودرو در شهرک راه آهن امداد خودرو در آزادگان امداد خودرو در همت امداد خودرو در منطقه 22 امداد خودرو در شهرک گلستان امداد خودرو در شهرک راه آهن امداد خودرو محدوده شهرک راه آهن امداد خودرو محدوده آزادگان امداد خودرو محدوده همت امداد خودرو محدوده منطقه 22 امداد خودرو محدوده شهرک گلستان امداد خودرو محدوده شهرک راه آهن امداد خودرو شبانه روزی در تهران امداد خودرو شبانه روزی در منطقه 22 امداد خودرو شبانه روزی در شهرک راه آهن امداد خودرو شبانه روزی در شهرک گلستان امداد خودرو شبانه روزی در آزادگان امداد خودرو شبانه روزی در همت امداد خودرو سراسری امداد خودرو شبانه روزی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

وحید بخشی

تلفن

موبایل

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 30 خرداد 1398www.irangan.com/259674