سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک سمعک شنوایی

کلینیک تخصصی سمعک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کلینیک سمعک بل

بورس سمعک هوشمند بورس سمعک دیجیتال بورس سمعک ضد آب

کد آگهی
259610
ستاره آگهی
7
کد آگهی
259610
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
بورس سمعک هوشمند

کلینیک سمعک بل

سمعک راهکاری برای درمان کم‌شنوایی کم‌شنوایی یکی از مشکلاتی است که در عملکرد روزانه افراد اختلالات زیادی ایجاد می‌کند؛ چرا که افراد کم‌شنوا نمی‌توانند صداهای محیط اطراف را به خوبی بشنوند و تجزیه‌تحلیل کنند. سمعک وسیله الکترونیکی کوچکی است که معمولا برای درمان کم‌شنوایی به بیماران ارائه می‌شود. سمعک از قطعات نختلفی تشکیل شده که هریک از آن‌ها در جمع‌آوری صدا از محیط اطراف و تقویت آن‌‌ها برای انتقال به گوش فرد نقش مهمی دارند. معرفی کلینیک سمعک بل کلینیک سمعک بل در سال 1397 در زمینه ارزیابی شنوایی و عرضه سمعک شروع به‌کار کرد. سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک نامرئی، سمعک آنالوگ، سمعک هوشمند، سمعک دیجیتال و سمعک بولوتوث‌دار، از جمله محصولات این کلینیک به‌شمار می‌روند. همچنین ارزیابی شنوایی اطفال و بزرگسالان اعم از ادیومتری و تمپانومتری از دیگر خدمت کلینیک سمعک بل محسوب می‌شوند. معرفی ویژگی‌های کلینیک سمعک بل از مزایای رقابتی کلینیک سمعک بل می‌توان به تجویز سمعک در منزل برای افراد ناتوان و سالمند و ارائه فاکتور معتبر برای دریافت کمک هزینه از تمامی بیمه‌ها اشاره کرد.

سمعک بل بورس سمعک هوشمند بورس سمعک هوشمند در ساری بورس سمعک داخل گوشی بورس سمعک داخل گوشی در ساری فروش سمعک هوشمند فروش سمعک هوشمند در ساری فروش سمعک داخل گوشی فروش سمعک داخل گوشی در ساری بورس سمعک دیجیتال بورس سمعک دیجیتال در ساری بورس سمعک دیجیتال بورس سمعک دیجیتال در ساری فروش سمعک دیجیتال فروش سمعک دیجیتال در ساری فروش سمعک دیجیتال فروش سمعک دیجیتال در ساری بورس سمعک ضد آب بورس سمعک ضد آب در ساری بورس سمعک ضد آب بورس سمعک ضد آب در ساری فروش سمعک ضد آب فروش سمعک ضد آب در ساری فروش سمعک ضد آب فروش سمعک ضد آب در ساری

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/259610
پیشنهاد ایرانگان